İSTANBUL
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı Bugün
21°C / 13°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
22°C / 10°C
İZMİR
Hafif Sağanak Yağışlı Bugün
24°C / 17°C

 • Yüz şekline göre makyaj
  Yüz şekline göre makyaj
 • Makyajla dudak büyütme hileleri
  Makyajla dudak büyütme hileleri
 • Maskara Sürmenin Püf Noktaları
  Maskara Sürmenin Püf Noktaları
 • Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
  Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
 • Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
  Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
 • Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
  Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
 • Makyaj hatalarına pratik çözümler
  Makyaj hatalarına pratik çözümler
 • Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
  Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
 • Evde nude ruj nasıl yapılır?
  Evde nude ruj nasıl yapılır?
 • Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
  Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
2017 Akrep Burcu Yorumu
2017 Akrep Burcu Yorumu
Bu yıl Akrepler için hazırlık yılı. Maneviyatınızı kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Elinizi attığınız işlerde bir yavaşlama söz konusu olursa üzülmeyin. Bu konuda sizi desteklemeyen bir takım koşullar var. Ama bunun...
3 Ocak 2017 10:51
Font1 Font2 Font3 Font4


Bu yıl Akrepler için hazırlık yılı. Maneviyatınızı kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Elinizi attığınız işlerde bir yavaşlama söz konusu olursa üzülmeyin. Bu konuda sizi desteklemeyen bir takım koşullar var. Ama bunun sebebi siz değilsiniz. Sizin yapmanız gereken, eksik kaldığınız konuları tamamlamanız. Özellikle de eğitiminiz ile ilgili konulara odaklanabilirsiniz.
İnancınızı sağlam tutun. Çünkü bir anlamda hayat sizi tüm kötülüklerden koruyor. Meditasyon yapabilir, dua edebilirsiniz.

10 Ekim’den sonra Jüpiter Akrep burcuna geçecek ve bu sefer 2017 Akrepler için başlayacak. Bunun için mutlaka hazırlık yapmalısınız. Maddi olarak, son 1 buçuk yıldır çok önemli dersler aldınız. Merak etmeyin bundan sonra sıkıntı yaşamayacaksınız.
11 Şubat’taki Ay tutulması kariyerinizle ilgili önemli konuları karşınıza getirecek. 21 Ağustos’taki Güneş tutulması da hem iş hem de kariyer başlangıçlarınızı destekleyecek. İş değiştirmek durumunda kalırsanız bu dönemde yapabilirsiniz. Aşkı arayan Akrepler, 26 Şubat’taki Güneş tutulmasından yararlanabilirsiniz.

Çocuk isteyen ya da çocuk bekleyen Akrepler 26 Şubat’taki Güneş tutulmasında, çocuk ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bunun dışında ev ile ilgili bir karar verebilir, ev değiştirme isteğine kapılabilirsiniz. Ailevi konularda karar alma süreciniz 17 Ağustos’ta devreye girecek. Önemli girişimleri 18 Kasım’da yapmaya başlayabilirsiniz. 4 Kasım’daki Dolunay ise ikili ilişkiler alanında önemli fırsatlar sunacak. Ağustos ayı sizler için çok önemli. 26 Ağustos – 20 Eylül arasında kariyerinizde fırsat dolu bir döneme giriyorsunuz. Bu çok önemli ve kariyeriniz için size yardım edecek insanlar ile bir araya gelip önemli adımlar atabileceğiniz bir dönem. Temmuz ayı ise seyahat alanlarında aktif olabileceğiniz bir ay. 31 Temmuz 26 Ağustos tarihlerinde seyahat edebilirsiniz. 5 Temmuz – 15 Temmuz tarihleri arasında ise ortaklaşa parasal konularda güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Borcunuz varsa, kredi almak istiyorsanız 5 ve 31 Temmuz’da gönül rahatlığı ile ödeme yapabilir, paranızı çekebilirsiniz.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

İşlem Sonucunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Geri Ana Sayfa
Yandex.Metrica diyarbakir evden eve nakliyat - diyarbakir otomatik kepenk