Toplam 14 Kategori 4079 yazı ve 123 Yorum bulunmaktadır. Diyet, cilt bakımı, makyaj, moda, estetik gibi konularda güncel makaleler

SPONSORLARIMIZ

2017 İkizler Burcu Yorumu

NOT : Bu yazının içeriği ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Uygulamalarınızı anlatabilir böylelikle diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.


Aşk dolu bir yıl İkizleri bekliyor. Satürn bu yıl ikizleri test edecek. Yeni fırsatlar ikizlerin karşısına çıkacak.

Bekar olan ikizler için aradığı aşkı bulma, evli olanlar için de çocuk sahibi olma gibi gelişmeler yaşayabilir. Özellikle 26 Şubat’taki Güneş tutulması kariyerleriyle ilgili önemli konuları gündeme getirecek. 11 Şubat’taki tutulma yüzünden yakın ve uzak çevreler ile ilgili önemli olaylar yaşayabilirsiniz. Yazı yazma, satış, reklam ile ilgili işi olanlar için 11 Şubat ve 21 Ağustostaki tutulma önemli bir başlangıç olacak. 25 Mayıs’taki yeni ayı önemli atılımlar için kullanabilirsiniz.

7 Haziran-21 Haziran, kendinizi göstereceğiniz; meraklı ve yeni fikirlere açık olduğunuz bir dönem. 31 Temmuz – 26 Ağustos’ta kazancınız artabilir. 14 Ekim – 7 Kasım arasında çocukla ilgili konular tetikleniyor. Yılın ikinci yarısında iş konusunda şansınız açık. 17 Ekim – 5 Kasım tarihlerinde sağlık kontrolü yaptırabilir sağlığınıza daha çok dikkat etme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Facebook Paylaş - Twitter Paylaş - FriendFeed Paylaş - RSS Takip Et
  • » Sitemizde cilt bakımı, saç bakımı, el bakımı, yüz bakımı ve vücut bakımı ile ilgili alanında uzman ve doktorların sağlık ve güzellik üzerine makaleleri bulunmaktadır. Bu makaleler çeşitli dergi, gazete, kişilerin kendi blogları ve televizyonda yayınlanan programlardan derlenmiş olup sadece bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır. Tavsiyelerin kullanılması sonucu oluşabilecek her türlü durumdan kozmikbakim.com sitesi sorumlu değildir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde derhal doktorunuza danışınız.
    Diyarbakır Evden Eve