Toplam 14 Kategori 4079 yazı ve 123 Yorum bulunmaktadır. Diyet, cilt bakımı, makyaj, moda, estetik gibi konularda güncel makaleler

SPONSORLARIMIZ

2017 Yay Burcu Yorumu

NOT : Bu yazının içeriği ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Uygulamalarınızı anlatabilir böylelikle diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Sosyal çevrenizin çok aktif olacağı bir dönemdesiniz. Ne kadar çok gezer ne kadar çok değişik ortamlarda bulunursanız o kadar çok iş alanında da yeni olanaklarla karşılaşacaksınız. Satürn sizi 1 buçuk yıldır zorluyor. Özellikle bu sene 11 Aralık-21 Aralık tarihleri arasında doğan Yaylar hayatlarında çok önemli sorumlulukları üstleneceği bir döneme giriyor. Sağlığınızı ihmal etmeyin.
Bu sene düşünceleriniz ve fikirleriniz çok önemli. Başka bir ülkeye taşınmak istiyor ya da seyahat etmek için planlar yapmaya başladıysanız bu tip önemli kararlar için 11 Şubat’taki Ay tutulmasını bekleyin.  26 Şubat’ta ev, aile ve yuva ile ilgili önemli başlangıçlar devreye giriyor.

Eğitim konularında oldukça şanslı olduğunuz bir yıl. 3 Aralık’taki Dolunay ikili ilişkileriniz etkileyecek.  18 Aralıktaki Yeni Ay önemli adımlar için sizi hareketlendirecek. Ocak ayında ise parasal konularda şanslı olacağınız bir döneme gireceksiniz.
10 Eylül’de çok önemli bir iş anlaşması gündeme gelebilir. 20 Eylül – 14 Ekim tarihleri kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz, herkesle iyi anlaşacağınız bir dönem. 7 Şubat – 26 Şubat tarihlerinde yakın çevreniz ile bağlantılarınız çok hızlı olucak. 13 Mart – 31 Mart tarihleri arasında aşk hayatınız önem kazanıyor fakat daha sonra Venüs gerilemeye girecek. Bu yüzden ikili ilişkilerde biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

Facebook Paylaş - Twitter Paylaş - FriendFeed Paylaş - RSS Takip Et
  • » Sitemizde cilt bakımı, saç bakımı, el bakımı, yüz bakımı ve vücut bakımı ile ilgili alanında uzman ve doktorların sağlık ve güzellik üzerine makaleleri bulunmaktadır. Bu makaleler çeşitli dergi, gazete, kişilerin kendi blogları ve televizyonda yayınlanan programlardan derlenmiş olup sadece bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır. Tavsiyelerin kullanılması sonucu oluşabilecek her türlü durumdan kozmikbakim.com sitesi sorumlu değildir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde derhal doktorunuza danışınız.
    Diyarbakır Evden Eve