İSTANBUL
Az Bulutlu Bugün
20°C / 12°C
ANKARA
Az Bulutlu Bugün
18°C / 5°C
İZMİR
Az Bulutlu Bugün
24°C / 13°C

 • Yüz şekline göre makyaj
  Yüz şekline göre makyaj
 • Makyajla dudak büyütme hileleri
  Makyajla dudak büyütme hileleri
 • Maskara Sürmenin Püf Noktaları
  Maskara Sürmenin Püf Noktaları
 • Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
  Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
 • Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
  Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
 • Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
  Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
 • Makyaj hatalarına pratik çözümler
  Makyaj hatalarına pratik çözümler
 • Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
  Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
 • Evde nude ruj nasıl yapılır?
  Evde nude ruj nasıl yapılır?
 • Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
  Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
26 Haziran 02 Temmuz 2017 haftası nasıl geçecek?
26 Haziran 02 Temmuz 2017 haftası nasıl geçecek?
Haftaya Ay, Aslan burcundayken eğlenceli konu ve olaylara odaklanarak, keyfi ve organizasyonları ön plana çıkartarak başlıyoruz. Bayram sonrası fikirlerimizi ortaya koymak kolay olmayabilir. Alınganlıklar, şüpheli yaklaşımlar, anlaşmazlıklarla haftamıza devam edebiliriz....
26 Haziran 2017 22:20
Font1 Font2 Font3 Font4


Haftaya Ay, Aslan burcundayken eğlenceli konu ve olaylara odaklanarak, keyfi ve organizasyonları ön plana çıkartarak başlıyoruz. Bayram sonrası fikirlerimizi ortaya koymak kolay olmayabilir. Alınganlıklar, şüpheli yaklaşımlar, anlaşmazlıklarla haftamıza devam edebiliriz. Çarşamba, cuma ve pazar günlerine her anlamda dikkat edelim.

Koç Burcu: Başkalarına karşı olan tavırlarınız ve idealist düşünce yapınızla, geçmişi ve durumları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Değişimlerin sizi dönüştürdüğünü farkedecek, kendinizi yenileyeceksiniz.

Boğa Burcu: Arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız ortaklaşa planlar sizi amacınızı daha fazla yaklaştırabilir. Sadece kendiniz için değil, tüm çevrenizi işlerinizin ve dualarınızın içine dahil etmelisiniz.

İkizler Burcu: Kafanız karışıksa bugünlerin size yol gösterecek etkilerini iyi takip etmeye çalışın. Geliştirdiğiniz idealist düşünceleri, yaratıcılığınızla, verimliliğinizle lehinize çevireceksiniz.

Yengeç Burcu: Geleceğe yönelik kafanızda idealize ettiğiniz konuları istediğiniz gerçekliğe oturtabilirsiniz. Aşk hayatınızda da yönünüzü iyi belirleyecek, sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız.

Aslan Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızdaki idealist yaklaşımlarınız, gerçek bilgi ve disiplinle birleşirse, ailevi konularda şansınız açık olacak. Maneviyatınızı geliştiren olaylar yaşayacaksınız.

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanın hayatındaki sorunlar, iyi bir iletişimle, alınacak bazı kararlarla çözüme ulaşabilir. Yakın çevrenizdeki herkesin, size yardım ettiğini görecek, şansınızı arttıracaksınız

Terazi Burcu: Yaptığınız fedakarlıkların ve yardımların karşılığını almak, toplum desteği görmek çok kolay olacak. Maddi konularda sorumlu ve disiplinli adımlar, mucizevi etkiler yaratabilir.

Akrep Burcu: Aşk ve çocuk alanlarınızda kafanızda idealize ettiğiniz konuları gerçekliğe ve açıklığa kavuşturabilirsiniz. Yaratcılığınız göz dolduracak, hayatınız adına atacağınız adımlarda bu üretkenlikle yol alabilirsiniz.

Yay Burcu: Aile hayatınızda gerçekçiliği elden bırakmayarak, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kadere teslim olmak, kendinizi olayların akışına bırakmak isteyeceksiniz. Siz rahatladıkça hayat size daha fazla gülümseyecek.

Oğlak Burcu: İletişiminizi yaratıcılığınızla desteklediğinizde hayatı başka gözlerle görebilirsiniz. Kendinizi çevreniz ve etrafınızdaki kişiler konusunda oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Amacınıza hizmet eden konuların peşinden gidin.

Kova Burcu: Parasal konularda idealist yaklaşımlarınız varsa, bazı şeyler hayal ediyorsanız, potansiyeliniz ve gösterdiğiniz çaba sonucunda sonuçlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatınızdaki yerini hissedeceksiniz.

Balık Burcu: Hayatınızdaki kafa karışıklıkları, belirsizliklerin ve aşırı idealize ettiğiniz konuları gerçekçi bir platforma oturtabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları tatil zamanı bile iyi değerlendirmelisiniz.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

İşlem Sonucunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Geri Ana Sayfa
Yandex.Metrica diyarbakir evden eve nakliyat - diyarbakir otomatik kepenk