İSTANBUL
Yağışlı Bugün
10°C / 8°C
ANKARA
Yağışlı Bugün
9°C / 3°C
İZMİR
Sağanak Yağışlı Bugün
12°C / 10°C

 • Yüz şekline göre makyaj
  Yüz şekline göre makyaj
 • Makyajla dudak büyütme hileleri
  Makyajla dudak büyütme hileleri
 • Maskara Sürmenin Püf Noktaları
  Maskara Sürmenin Püf Noktaları
 • Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
  Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
 • Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
  Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
 • Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
  Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
 • Makyaj hatalarına pratik çözümler
  Makyaj hatalarına pratik çözümler
 • Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
  Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
 • Evde nude ruj nasıl yapılır?
  Evde nude ruj nasıl yapılır?
 • Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
  Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
Bana kabullenmekten başka çare bırakmadın ki..!
Bana kabullenmekten başka çare bırakmadın ki..!
Bazen kabullenmekten başka çare kalmaz insana.. Gitmek gerekir.. Susmak gerekir.. En güzel yerinde yırtıp atmak gerekir.. Sana söyleyeceğim ne çok şey vardı oysa..sana dair güzel cümleler kuracaktım,aşka dair masallar.. Ama...
10 Şubat 2012 22:00
Font1 Font2 Font3 Font4

duygu-dolu-yazılar
Bazen kabullenmekten başka çare kalmaz insana.. Gitmek gerekir.. Susmak gerekir.. En güzel yerinde yırtıp atmak gerekir.. Sana söyleyeceğim ne çok şey vardı oysa..sana dair güzel cümleler kuracaktım,aşka dair masallar.. Ama gitmem gerekti..Bilerek ve isteyerek değil..Bilerek ve istemeyerek..Yalın ayak ve geri geri gidercesine.. Gidişim benim isteyişimden değil, senin gönderişindendi.. Her fırsatta çıkış kapılarını açmandan bu firar.. İşte kapı burada dedin hep susarak.. Sebep yok demen yeterli bir sebepti her şey için.. En azından gitmem için.. Oysa ben daha kalacaktım.. Bir ömür daha orada olacaktım.. Başucunda uyuyup, senle uyanacaktım.. Ama bak hemen önümde duruyor uçsuz bucaksız bir yalnız hayat… Gidiyorsam sevgisizliğimden değil.. Sensiz yapabileceğimden hiç değil.. Ama bazen kabullenmek gerekir her şeyi.. Olduğu gibi.. Kabullendim.. Tek sözüm “ahh..!” şimdi… Bilmeni isterim ki yitirmedim ben hiç bir şeyi.. Hala aynıyım. Hala ilk günkü gibi.. Değişen sensin sevgili.. Çok uğraştım.. Savaştım.. Kazandım bazen.. Ama çokça yenildim.. Bana kabullenmekten başka çare bırakmadın ki..! Bu yüzden boyun büküklüğüm..

Yoksa dağları devirircesine giderdim,, bilirsin.! Gitmek isteseydim kimse görmeden giderdim.. Sana bile sezdirmeden.. Oysa ben gitmek istemedim hiç..! Sen gitmemi istedin.. Bu yüzden sana bir sızı hediye ettim.. Bazen başka çıkar yol kalmıyor insana.. Sussan olmuyor, konuşsan çiçekler soluyor.. Gitsen içinden gelmiyor,kalsan gönlün almıyor.. Olmuyor sevgili olmuyor.. Bana kabullenmekten başka çare bırakmadın ki..! alıntı..

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

İşlem Sonucunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Geri Ana Sayfa
Yandex.Metrica