İSTANBUL
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı Bugün
21°C / 13°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
22°C / 10°C
İZMİR
Hafif Sağanak Yağışlı Bugün
24°C / 17°C

 • Yüz şekline göre makyaj
  Yüz şekline göre makyaj
 • Makyajla dudak büyütme hileleri
  Makyajla dudak büyütme hileleri
 • Maskara Sürmenin Püf Noktaları
  Maskara Sürmenin Püf Noktaları
 • Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
  Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
 • Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
  Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
 • Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
  Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
 • Makyaj hatalarına pratik çözümler
  Makyaj hatalarına pratik çözümler
 • Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
  Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
 • Evde nude ruj nasıl yapılır?
  Evde nude ruj nasıl yapılır?
 • Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
  Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Sebepleri
Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Sebepleri
Kadınlar hem sevgili ilişkileri hem de evlilikleri boyunca doğal olarak erkeklerin kıskançlık, umursamazlık ve ilgisizlik gibi pek çok tavırlarından şikayetçi olurlar. İnsan ilişkilerinde normal karşılanması gereken bu durumun elbette bir...
7 Eylül 2017 00:10
Font1 Font2 Font3 Font4

Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Sebepleri

Kadınlar hem sevgili ilişkileri hem de evlilikleri boyunca doğal olarak erkeklerin kıskançlık, umursamazlık ve ilgisizlik gibi pek çok tavırlarından şikayetçi olurlar. İnsan ilişkilerinde normal karşılanması gereken bu durumun elbette bir de erkek tarafı mevcut. Erkeklerin kadınlarda en tahammül edemedikleri, rahatsız oldukları şeyleri ve kadınlardan soğuma sebeplerini merak ediyorsanız sizi şöyle alalım.

–          Erkeklerden sürekli bir adım önde olduğunu, daha iyi olduğunu kanıtlamaya çalışan kadınlardan hoşlanmıyorlar. Çünkü erkeklerde bu tip düşünceler pek mevcut değil, gerekirse kadınlardan yardım almayı bir zayıflık olarak görmüyorlar.

–          Özgür olmayı karşısındakine saygısızca davranmakla karıştıran kadınları rahatsız edici buluyorlar. Özellikle fikir alış verişinde bulunmayı seven erkekler her türlü fikir değişimini özgürlüğü kısıtlayıcı bulan kadınları sevmiyorlar.

–          Sürekli en ufak konularda evhamlanan, kafalarına takan kadınlar onlar için bir stres kaynağı. Soğukkanlı olabilen kadınları çok daha çekici buluyorlar.

–          Bakım kremleri, makyaj ve kozmetik malzemeleri ile kendini baştan yaratmaya çalışan kadınlar erkeklerin gözünde küçük düşürücü hareketlerde bulunuyorlar. Bakımın ayarının kaçırılmaması gerektiğine inanıyorlar.

–          Cevabından rahatsız olabilecekleri soruları soran kadınlarla birlikte olmak istemiyorlar. Giyimden tutun da makyaja kadar cevabının kötü olma olasılığı olan sorularda, olumsuz cevaplar verildiğinde kendilerine karşı tavır alınması hoşlarına gitmiyor.

–          Çok fazla ilgi meraklısı kadınları sevmiyorlar. Kadının sürekli olarak bir bağımlı gibi erkeği darboğaz etmesi onları sevgililerine, eşlerine yakınlaştırmak yerine gitgide soğumalarına ve uzaklaşmalarına sebep oluyor.

Elbette kadınların olduğu kadar erkeklerin de karşı cins konusunda daha fazla  rahatsızlığı ve soğuma sebepleri bulunabilir ancak bu bahsettiğimiz konular en azından dikkat edebileceğiniz, karşınızdaki erkek ile ilişkinizde gözden geçirirken kendinizi değerlendirebileceğiniz konular.

Her ne kadar kimse mükemmel olmasa da ilişkinizde, evliliğinizde eşinizden her zaman sevgi görmek ve destek almak istiyorsanız inat eder gibi rahatsız olacağı şeyleri yapmamalısınız. Tabii ki aynı anlayışa eşiniz de sahip olmalı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

İşlem Sonucunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Geri Ana Sayfa
Yandex.Metrica diyarbakir evden eve nakliyat - diyarbakir otomatik kepenk