Toplam 14 Kategori 4079 yazı ve 123 Yorum bulunmaktadır. Diyet, cilt bakımı, makyaj, moda, estetik gibi konularda güncel makaleler

SPONSORLARIMIZ

İç Giyim Modasında Fantazilik

NOT : Bu yazının içeriği ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Uygulamalarınızı anlatabilir böylelikle diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.


Çok eski zamanlardan beri olan iç giyimde fantazi tercihler, modern hayatın yükselişe çıkmasıyla beraber artık daha yaygın bir hale geldi. İç giyim de daha seksi çamaşırlar tercih eden kadınların varlığı kadar daha fantazi ve modern çamaşırlar tercih eden erkeklerinde varlığında artış söz konusudur. İç çamaşır seçenekleri çok daha fazla olan kadınlar için sadece sütyen ve çamaşır olarak değil pijama ve gecelik anlamında da fantaziye giren modeller görülebilir.

Fantazi iç giyim modellerinde 2017 yılında en çok popüler olan ve hatta kot jeanların içine de sıklıkla giyilen file vücut çorapları vardır. Bu çoraplar genellikle siyah renkte seçilir ve oldukça başarılı kombinlerin temel parçalarından biri haline getirilir. File vücut çoraplarının detayları ve farklı modellerine bakmak için ifondi iyi bir seçenek olacaktır. Bu sitede oldukça fazla fantazi iç giyim çamaşırları, gecelik, pijama ve çoraplar bulunmaktadır. Ayrıca sipariş edilen bu parçalar kişiye gönderilirken tamamen gizlilik ve özellik dikkate alınarak bir paketleme gerçekleştirilir. Bu da pek çok kişi için site adına önemli ve olumlu bir detaydır.

Büstiyer takımları, seksi vücut çorapları ve pek çok detaylı iç giyim modelleri hem kadınların hayatına hem de erkeklerin hayatına renk katacaktır. Erkeklerin oldukça hoşuna giden fantazi kadın iç giyim modelleri, özel yaşama da destek verecektir.

Vücut çoraplarının farklı modellerde olması, farklı renklerle tasarlanmış olması her kadının kendine yakışacak bir modeli bulmasına da olanak tanıyacaktır. String takımlar da günlük hayatta kadınların sıklıkla tercih edebileceği modeller arasında yer alacaktır. Genellikle dar paça pantolonların kalça kısımlarında çamaşır izlerinin gözükmesini istemeyen kadınlar string çamaşırlar tercih ederek bu görüntüyü engelleyebilirler.

Çamaşır modellerinin yanında pek çok set çamaşır paketi de ifondi aracılığı ile kadınlara ulaştırılmaktadır. Sitede paket halinde satılmış çamaşırlar, gecelik takımları ve sabahlık takımları bulunmaktadır. Böylece çok uygun fiyatlara setler de satın alınabilmektedir. Özellikle özel hayatlar söz konusu olduğunda, kadınlar ve erkeklerin karşılıklı olarak beklentileri olabilir. Kostüm kıyafetlerde bu isteklerden biridir. Örneğin, hizmetçi kostümü, korsan kostümü gibi pek çok seksi kostüm kombinleri ifondi aracılığı ile müşterilerine sunulmaktadır. Bu kostümlerin ve geri kalan tüm parçaların gizlilik esasına dayanarak paketlendiği de bilinmelidir. En geç 3 iş günü içinde de eve teslimat yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir site olduğu da unutulmamalıdır.

Facebook Paylaş - Twitter Paylaş - FriendFeed Paylaş - RSS Takip Et
  • » Sitemizde cilt bakımı, saç bakımı, el bakımı, yüz bakımı ve vücut bakımı ile ilgili alanında uzman ve doktorların sağlık ve güzellik üzerine makaleleri bulunmaktadır. Bu makaleler çeşitli dergi, gazete, kişilerin kendi blogları ve televizyonda yayınlanan programlardan derlenmiş olup sadece bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır. Tavsiyelerin kullanılması sonucu oluşabilecek her türlü durumdan kozmikbakim.com sitesi sorumlu değildir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde derhal doktorunuza danışınız.
    Diyarbakır Evden Eve