İSTANBUL
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı Bugün
21°C / 13°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
22°C / 10°C
İZMİR
Hafif Sağanak Yağışlı Bugün
24°C / 17°C

 • Yüz şekline göre makyaj
  Yüz şekline göre makyaj
 • Makyajla dudak büyütme hileleri
  Makyajla dudak büyütme hileleri
 • Maskara Sürmenin Püf Noktaları
  Maskara Sürmenin Püf Noktaları
 • Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
  Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
 • Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
  Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
 • Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
  Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
 • Makyaj hatalarına pratik çözümler
  Makyaj hatalarına pratik çözümler
 • Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
  Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
 • Evde nude ruj nasıl yapılır?
  Evde nude ruj nasıl yapılır?
 • Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
  Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
Merkür – Plüton karşı açıda
Merkür – Plüton karşı açıda
Bu cuma oluşan Merkür – Plüton karşı açısıyla olaylara yaklaşım biçimimiz şüpheci ve teorik olabilir. Kolay inanmayacak, olayların arkasındaki temel sebepleri bulmak için daha fazla derine inmek isteyeceğiz. İş başındaysanız,...
30 Haziran 2017 15:25
Font1 Font2 Font3 Font4


Bu cuma oluşan Merkür – Plüton karşı açısıyla olaylara yaklaşım biçimimiz şüpheci ve teorik olabilir. Kolay inanmayacak, olayların arkasındaki temel sebepleri bulmak için daha fazla derine inmek isteyeceğiz. İş başındaysanız, fikirlerinizi etrafınıza rahat bir şekilde göstermek kolay olmayacak.

Hande Kazanova’dan burçların günlük yorumu…

Koç Burcu: Aileniz arasındaki dengeler önem kazanıyor. Aile büyükleriniz veya partnerinizin ailesi arasındaki fikir çekişmelerine dikkat. Bir yandan da önemli bir fırsat, büyük çoşkuya sebep olabilir ama gün içinde dalgalanmalara dikkat edin.

Boğa Burcu: Otorite ve güç çekişmelerine dikkat etmeniz gerekiyor. Fikirlerinizi başkalarına kabul ettirmek, olayların derinine dalmak önemli olacak. Dalgınlıklara ve araba kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.

İkizler Burcu: Maddi konularda dengeyi sağlamalı ve açıldıysanız gereken önlemleri almalısınız. Sevdiğinizle parasal anlaşmazlıklara dikkat edin. Bir yandan da bugün güzel gelişmeler hayatınızda yer edebilir.

Yengeç Burcu: Özel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir ama bir yandan da yakın çevrenizden göreceğiniz destekler, konuşmalar sizi rahatlatacak. İş ve sağlık konularında kafanızı hemen olumsuza çalıştırmayın.

Aslan Burcu: Maddi konularda yapılması gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Etkili insanlarla olan güç çekişmelerinize verdiğiniz tepkiler bugünlerde önem kazanıyor. Fikirlerinizde takıntılar öne geçebilir.

Başak Burcu: Hayatınıza ve geleceğinize yönelik fırsatlar, sosyal çevrenizi hareketli tutuyor. Sosyal çevre ve özel hayat çekişmeleriniz devam ederken bazı konuşmalar sizi ikna etmeyebilir, olayların ardındaki sebepleri merak edebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün fikirlerinizi hayata geçirmek için uygun olabilir ama bu süreçte aile hayatınızda süregelen olaylar sizi zorlayabilir. Anne-baba çekişmelerine dikkat etmeniz gerekiyor.

Akrep Burcu: Yakın çevrenizdeki insanların sizi bazı konularda engellediğini düşünebilirsiniz ama bir yandan da çevrenizi ve grupsal bağlantılarınızı iyi kullanmasını becereceksiniz. Şansınızı arkadaş ortamlarında yaratabilirsiniz.

Yay Burcu: Bu cuma konuştuğunuz, partnerinizin hayatında da güzel gelişmelerin haberini alabilirsiniz. Maddi konularda dengenizi sağlayın zira bazı düşünceler ve konuşmalar sizi fazlasıyla zorlayabilir.

Oğlak Burcu: Özel hayatınız ve ortaklaşa işlerinizde gelişmeler yaşanırken eşinizden aradığınız desteği göremeyebilirsiniz. Olaylara soğukkanlı yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Fikirsel inatlaşmalardan kaçının.

Kova Burcu: Bulunduğunuz, iş yaptığınız yerlerdeki insanlarla anlaşmak kolay olmasa bile bir yandan da farklı yerlerden gelecek teklifler kendinizi iyi hissettirebilir. Olaylara çok takılmamalı, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.

Balık Burcu: Bu aralar çevrenizle, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza da dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde birtakım güç çekişmeleri, problemler oluşabilir. Parasal işlerinizi kendi başınıza halletmeye çalışın.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

İşlem Sonucunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Geri Ana Sayfa
Yandex.Metrica diyarbakir evden eve nakliyat - diyarbakir otomatik kepenk