Salyangoz Kreminin Faydaları Nelerdir?

Güzellik

salyangoz-kremi
Sivilce, yara, doğum sonrası çatlak izleri gibi cilt lekelerini doğal ve sağlıklı şekilde salyangoz kremi ile yok eder; pürüzsüz, canlı bir görünüme sahip olursunuz.

Salyangozlar, dokularını tedavi edebilen ve kabukları kırıldığında yerine yenisini üretebilen canlılardır. Dokuların çok kısa sürede oluşmasını sağlayan güçlü, yenileyici etki, salyangozun doğal yollarla arkasında bıraktığı salgının temel özelliğidir.

Salyangoz kremi faydaları nelerdir diyorsanız aşağıda tüm bilgiler bulunmaktadır. Salyangoz kremi hakkında bilgileri ise yine bu sayfada bulabilirsiniz. Sitemizde kesinlikle salyangoz kremi satışı bulunmamaktadır.

Salyangoz kremi uzun zaman öncesinden bu yana cildin ömrünü uzatmak, yaşlılığı geciktirmek için kullanılmaktadır. Salyangoz salgısının özünde bulunan Allantionun ciltte bulunan yaraları hızla onarması yönünde etkiye sahiptir. Salyangozlar kabukları kırıldığında bu salgı ile kabuklarını hızlı bir şekilde yenileyebiliyorlar.

Salyangoz Kreminin Faydaları Nelerdir? Cildiniz yaşlanmayı geciktirici özelliği vardır, cildinizin genç kalmasını sağlar. Sivilce izlerini büyük ölçüde iyileştirir. Özellikle doğum sonrası meydana gelen çatlarkları iyileştirici özelliği vardır. Erkekler traş sonrası yüzde meydana gelen yaralarda ve tahribatta etkilidir. Yaralara sürüldüğün iyileştirici özelliği vardır. Aknelerin tedavisinde kullanılır. Cilde pürüzsün bir görünüm getirir.

SALYANGOZ SALGISI
* Yaşlanmayı önlemeye (anti-aging) yönelik etki yapar,
* Güneş lekeleri ve doğum sonrası cilt çatlaklarının giderilmesini sağlar,
* Sivilcelerin neden olduğu lekelerin ortadan kaldırılmasında etkilidir,
* Göz çevresinde ve boyundaki çizgileri, kırışıklıkları azaltır,
* Kuru ciltlerdeki pürüzlü görünümü giderir,
* Yara izlerinin yok edilmesine yardımcı olur,
* Traş sonrası kabarıklıkların giderilmesinde etkilidir,
* Cildinize pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazandırır.

Salyangoz protein özlü krem içeriğinde:
* Allantoin – cildin yenilenmesine yardımcı olur.
* Elastin – cildin esneklik kazandırmaya yardımcı olur.
* Vitaminler – cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.
* Kolajen – cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
* Glikolik asit – ölü cildin atılmasına yardımcı olur