İSTANBUL
Çok Bulutlu Bugün
11°C / 7°C
ANKARA
Hafif Yağmur Bugün
13°C / 5°C
İZMİR
Parçalı Bulutlu Bugün
17°C / 10°C

 • Yüz şekline göre makyaj
  Yüz şekline göre makyaj
 • Makyajla dudak büyütme hileleri
  Makyajla dudak büyütme hileleri
 • Maskara Sürmenin Püf Noktaları
  Maskara Sürmenin Püf Noktaları
 • Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
  Sizi Olduğunuzdan Yaşlı Gösteren Makyaj Yanlışları
 • Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
  Yılbaşı gecesi için göz makyajı önerileri
 • Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
  Ev yapımı doğal makyaj temizleyiciler
 • Makyaj hatalarına pratik çözümler
  Makyaj hatalarına pratik çözümler
 • Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
  Kırmızı ruju doğru kullanmanın 3 yolu
 • Evde nude ruj nasıl yapılır?
  Evde nude ruj nasıl yapılır?
 • Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
  Sezonun trendi bordo ve kırmızı ruj
Venüsle Uranüs Olumlu Açıda
Venüsle Uranüs Olumlu Açıda
Haftaya Ay Terazi burcunda ilişkilerimize ve ortaklaşa yapılacak işlerimize odaklanarak başlıyoruz. Bu hafta ilişkilerimizde denge sağlamak önemli olacak. Çarşamba günü oluşan Venüs- Uranüs olumlu açısıyla hem maddi konularda, hem de...
5 Şubat 2018 00:13
Font1 Font2 Font3 Font4


Haftaya Ay Terazi burcunda ilişkilerimize ve ortaklaşa yapılacak işlerimize odaklanarak başlıyoruz. Bu hafta ilişkilerimizde denge sağlamak önemli olacak. Çarşamba günü oluşan Venüs- Uranüs olumlu açısıyla hem maddi konularda, hem de özel ilişkilerimizde farklı, sıradışı davranmak isteyebiliriz.

Önemli iş bağlantıları ve ilişkilerimizde esneklik ve rahatlık önem kazanıyor. Değişik ve farklı konulardan, alternatif yaklaşımlardan ilişkilerimizde daha çok faydalanabiliriz. Esnek düşünceler, farklı ilişkiler iş ve para konularında da güzel anlaşmaları karşımıza getirebilir. Hafta sonu pazar günü, Venüs Balık burcuna geçecek. Bu durum 3 hafta boyunca ilişkilerimizde bizi hayalperest ve romantik kılabilir. Karşı cinsle bütünleşmek isteyebiliriz. Başkalarına yardım etmeyi seveceğiz.  Abartılı ve çoşkulu davranışlar kimliğimizde öne çıkıyor. Olaylara aşırı iyimser yaklaşmak yerine daha bilinçli adımlar atmaya pazar günü özen gösterelim.

Hande Kazanova’dan burcunuzun günlük yorumu

Koç Burcu

Bu hafta ilişkilerinizde kurmak istediğiniz denge önem kazanıyor. Mücadelelerden ve dengesizliklerden yorulmuş durumdasınız ve yapacağınız her işte uyuma ve anlayışa ihtiyacınız var. Çevrenizdeki insanlardan destek almayı denemelisiniz.

Boğa Burcu

Günlük iş akışınızı düzene sokmalı, kararsızlıklarınızı ve tembelliklerinizi geride bırakmalısınız. Bu haftabaşı hızlı başlayan iş hayatınıza çabucak odaklanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan fırsatlara etkili bir şekilde cevap vermelisiniz.

İkizler Burcu

Haftanız oldukça keyifli etkilerle başlıyor.  Değişik insanlardan, yerlerden alacağınız etkilerle kafanızdaki soru işaretlerine kolay çözümler üreteceksiniz. Özel hayatınızdaki insana karşı sabırsızlığınızı kontrol etmeye çalışmalısınız.

Yengeç Burcu

Bu haftabaşı aile hayatınıza odaklanacaksınız. Bir yandan da parasal işlerinizi düzene oturtmak önem kazanabilir. Kararsızlıklarınızı bir kenara bırakmalı, günlük hayatınızdaki koşturmalarınızı daha bir rutine oturtmalısınız. Kendinizi çok zorlamayın.

Aslan Burcu

Bugün, iletişiminiz hızlı akarken önemli işlerinizi göz ardı etmeyin, kafanızdaki planları kuvvetlendirmeli, etrafınızdaki insanlardan destek almalısınız. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum sizi mutlu ederken, dış ortamlarda bazı sorunlara hazır olun.

Başak Burcu

Bu haftabaşı maddi işlerinizi kolaylıkla halletmek isteyebilirsiniz yalnız para harcamalarınızda veya parasal kararlarda kararsızlıklarınız sizi zorlayabilir. Başkalarını memnun etmek yerine, kendi isteklerinizi göz ardı etmemelisiniz.

Terazi Burcu

Haftanız kendi isteklerinize odaklanmış bir şekilde başlıyor. Kendi başınıza alacağınız kararlar sevdiğiniz insanın hoşuna gitmeyebilir. Bu aralar aldığınız kararları çok fazla aceleye getirmeyin. Sevdiklerinize karşı patlamaya hazır bir bomba gibi davranabilirsiniz.

Akrep Burcu

Haftanız biraz isteksiz ve geri planda durma isteğiyle başlarken, ailenizdeki insanlara anlayışınız bugün yüksek olabilir. Sevdiklerinizi üzmeden ve kırmadan ilerlemek isteyebilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanları anlık çıkışlarınızla çok fazla zorlamayın.

Yay Burcu 

Haftanız organize olmanız gereken sosyal işlerinizle başlayabilir. Arkadaşlarınızla beraber yapmanız gereken işleriniz bugün rahat akarken, en çok özel hayatınız sizi zorlayabilir. Sevdiğiniz insan sizin onu sevmediğinizi veya gereken özeni göstermediğinizi düşünebilir.

Oğlak Burcu

Haftanız önemli işlerinizde dengeyi sağlama arzunuzla başlıyor. Göz önünde olacağınız ortamlarda iş bitirici özelliğiniz devrede olabilir. Parasal işlerinizi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz yalnız aile hayatınızda aradığınız huzuru bulmanız bugün biraz zor olabilir.

Kova Burcu

Haftanız değişik ve farklı organizasyonlarla, işlerle başlayabilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde onları anlamaya çalışmalı, elinizden gelen yardımı sunmalısınız. Düşüncelerinizdeki gitgeller etrafınızdaki herkesi etkileyebilir.

Balık Burcu

Haftanız halletmeniz gereken banka veya para işlerinizle başlayacak. Hayatı farklı şekilde algılayacak, size söylenenleri kendinize saklayacaksınız. Bu dönemde yalnız olma ihtiyacınız yüksek ve ilhamınızı değişik konulardan alıyorsunuz.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

İşlem Sonucunu Girin * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Geri Ana Sayfa
Yandex.Metrica