11 – 18 Nisan haftasına ait burç yorumları

Burçlar

ay-takvimi
Koç ve yükselen koç burcu
Hafta başında koç ve yükselen burcu koç olanlar için kişisel değişimler önemli hale gelecektir ve kendilerini yeni alanlarda ifade etme ihtiyaçları yükselecektir. Yapılan müdahalelerden rahatsız olacaklar bununla beraber müdahale olduğunu düşündükleri konularda da tepkisel davranışlar göstereceklerdir. Düşünsel becerilerinin kuvvetli olduğu bu hafta boyunca önemli konuşmalar ve projeler oluşturmak için uygun durumda olacaklar ve sorumluluğunu aldıkları işleri rahatlıkla becerebilecekler. Hafta sonuna doğru kazanımlar ve iş/ kariyer konuları önem kazanacaktır. Gelecekte ne yapacaklarını yoğun şekilde düşünüp bu alanda hareketlenecekler. Mesleki olarak değişim ve gelişim bekleyen koç burçları için olumlu gelişmeler ortaya çıkacaktır. İş arayan koç burçları ise bazı olumlu değişim fırsatları yakalayabilirler. Daha sosyal ve paylaşımcı olacaklarından çevrelerinde etki yaratacaklardır.

Boğa ve yükselen boğa burcu
Hafta başında boğa ve yükselen burcu boğa olanlar kendilerini rahat ve huzurlu hissetme arayışında olacaklardır. Bazı işlerini erteleyebilir, kendilerine daha fazla vakit ayırma istekleri artacağından biraz daha içe kapanık davranışlar gösterebilirler. İlgi çekici ve cinsel güçleri yüksek olacaktır dolayısıyla anlık ilişkilere açıklar bu nedenle isteklerini belirleyip seçimlerinde ona göre hareket etmeliler. Hafta ortasından itibaren ise duygusal anlamda sorunları varsa konuşmak ve isteklerini duygusal partnerlerine iletmek için uygun bir süreçte olacaklar. Ayrıca ilişkisi olmayan boğa burçları için yeni kişilerle tanışma ve yeni beraberlikler oluşturmak için fırsatlar oluşabilir. Daha romantik ve paylaşım isteği yüksek bir profil çizecekler. Hafta sonuna doğru kendilerini yenileme istekleri yoğunlaşacak yeni konular öğrenmek ve yeni alanlarda hareket etmek adına oldukça istekli olacaklar, odaklanma becerileri yüksek olacağından yapmayı düşündükleri işlerde başarılı olabileceklerdir bu nedenle önemli işleri varsa bu süreçte halletmeye çalışmalılar.

İkizler ve yükselen ikizler burcu
Hafta başında ikizler ve yükselen burcu ikizler olanlar isteklerini gerçekleştirmek için oldukça yüksek motivasyonlu olacaklardır. Kendi işlerini başkalarına bırakmak yerine kontrolleri altına alacak ve kendi çizdikleri yolda ilerleyeceklerdir. İş hayatı aktif olan İkizler burçları mesleki konularda başına buyruk davranışlar göstermeye yatkın durumdalar ancak bu durum kötü bir sonuç doğurmayacaktır. Çevrelerinde kendilerine karşı düşmanlık ve huzursuzluk yaratan kişiler varsa bu konuda çözümler üretebilir ve çevrelerindeki huzursuzluğu dindirebilirler. Hafta ortasından itibaren bazı konularda şüphelerine yönelik araştırmalar yapabilir ve olumlu sonuçlar alabilirler. Planlama ve proje üretme konusunda başarılı olacaklardır ancak bunları olumlu şekil alana kadar başkalarıyla paylaşmak yerine kendilerine saklayacaklar. Hafta sonunda ise her konuyu daha materyalist değerlendirme eğilimleri olacağından beklentileri değişecektir ve daha önce çevrelerinde pek dillendirmedikleri konuları gündeme getireceklerdir.

Yengeç ve yükselen yengeç burcu
Yengeç ve yükselen burcu yengeç olanlar hafta başında iş ve kariyer konularında başarılı olabilecek potansiyele sahipler. İş arayan yahut terfi/ durumunda yenilik bekleyen yengeçler için iyi gelişmeler gerçekleşebilir. Sosyallik arayışları fazla olacağından yengeç burçları bu süreçte görünümlerine de fazlasıyla dikkat edecekler. Sağlıkları konusunda kararlar alabilecekleri bir haftada olduklarından aldıkları kararların takipçisi olmaları önemlidir. Hafta ortasından itibaren ise çevre ilişkilerini yakın tutmaya çalışacaklardır. Kısa yolculuklar, arkadaşlarla yapılacak programlar ve çevreleri hakkında enformasyon sahibi olmak önemli hale gelecektir. Hafta sonunda duygusal yakınlık arayışları artacak ve daha derin bağlar kurma arayışında olacak olan yengeç burçları flörtlere ve yeni ilişkilere de açık durumdalar. Arkadaş çevrelerinde yahut iş çevrelerinde yeni kişilerle tanışabilir ve ilgilenmeye başlayabilirler. Sorumluluk dürtüleri de yoğun olacağından başladıkları işleri sorunsuzca halledebilirler.

Aslan ve yükselen aslan burcu
Hafta başında aslan ve yükselen burcu aslan olanlar duygusal hayatlarında değişiklik arayışında olacaklardır. Beklentilerini karşılamaya yönelik hareket edeceklerinden varsa partnerlerinde davranış değişiklikleri arayabilirler bekar olan aslan burçları ise yeni bir ilişki arayışına gireceklerdir. Daha romantik ve paylaşım isteği yoğun şekilde hareket edeceklerinden çevrelerindeki kişilerin etkisi altına çabuk gireceklerdir. Hafta ortasında sosyal ve paylaşımcı bir yapı gösterecekler. Ayrıca iş hayatı aktif olan aslan burçları için olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır. Maddi konularda önceliklerini belirmeye başlayacaklardır ancak dikkat etmeleri gereken bir nokta mevcut, gereksiz ve kendilerini zora sokabilecek harcamalar yapmaya da açık durumdalar. Hafta sonunda ise kendilerini oldukça rahat ifade edecekler ve yakınlarındaki kişiler için bir şeyler yapma istekleri olacak dolayısıyla suistimal edilmemek için kimin gerçekten yardıma ihtiyacı olduğunu iyice kestirmeleri iyi olacaktır. Sosyal alanda daha hareketli ve paylaşımcı davranışlar göstereceklerinden yeni arkadaşlar edinebilir, kalıcı dostluklar kurmaya ihtiyaç duyabilirler.

Başak ve yükselen Başak burcu
Hafta başında başak ve yükselen burcu başak olanlar oldukça sosyal ve duyarlı bir yapı göstereceklerdir. Meselelere farklı açılardan yaklaşacak ve her konuya önemli olduğunu düşünerek yaklaşacaklardır. Bazı merakları karşılığını bulabilir ve aradıkları cevapları alabilirler. Çevrelerinde dikkat çekici görünümleri ve davranışları yeni kimselerle flört ve yakınlaşma olanakları getirebilir. Ev içerisinde yenilik ve değişiklikler yapmak için fazlasıyla istekli olacaklar ve bulundukları çevreyi düzenleme ihtiyaçları artacaktır. Hafta ortasında kendilerinde değişiklik yapma arayışları yükselecek, görünümlerinde bazı değişikliklere gidebilir, odaklanma gerektiren yeni konuları hayatlarına sokabilirler. Hafta sonunda ise duygusal yenilenme arayışları artıyor olacaktır, yeni kişilerle tanışma ve flört için uygun ortamlar arayacak ancak eski hatalarından ders almaya çalışacaklardır. Dolayısıyla daha sağlam yakınlıklar kurmaya istekli bir profil çizecekler. Daha tutarlı tahminleri ve şanslarına olan inançları artacağından pozitif davranışlar göstereceklerdir.

Terazi ve yükselen terazi burcu
Hafta başında terazi ve yükselen burcu terazi olanlar iletişim kurdukları kişilere duygusal yaklaşımlar göstereceklerdir daha doğrusu genel iletişim biçimleri duygularına göre şekillenecektir. Paylaşıma açık ve kendilerini anlatmaya istekli yapıları sayesinde daha evvel bahsedip sonuç alamadıkları konularda başarılı hamleler yapabilirler. Ayrıca yakın arkadaşlarla olan programları önem kazanacaktır ve dostluklarını pekiştirmek adına hareket edeceklerdir. Hafta ortasından itibaren şüphelendikleri yahut kafalarında soru işareti olan konularda bilgilere ulaşma istekleri artacak ve biraz sessiz sakin ancak kararlı şekilde hareket edecekler. Çekici ve gizemli yaklaşımları nedeniyle çevrelerinde yeni kişiler toplanabilir, yeni yakınlıklar kurma istekleri artabilir. Cinsel anlamda bazı beklenmedik istekleri ortaya çıkacaktır; daha evvel denemedikleri ya da pek düşünmedikleri konuları düşünmeye başlayabilirler.

Akrep ve yükselen akrep burcu
Akrep ve yükselen burcu akrep olanlar hafta başında çevrelerinde uyumlu paylaşımcı ve yakın davranışlar göstereceklerdir. Ne istediklerini belirlemeye çalışacakları ve yaptıkları işlere doğru karşılıklar bekleyecekleri bu süreçte hayatlarının ilerleyen dönemlerinde ne yapmak istediklerine de karar vermeye çalışacaklar. Maddi olarak sıkıntıda olan akrep burçları için olumlu gelişmeler ortaya çıkabilir. Bununla beraber fiziksel görünümlerinde değişiklikler yapmak için harcamalar yapabilecek durumda olacaklar. Hafta ortasında mantıklı kararlar alma istekleri artıyor ve gelişen olaylara karşı sakin ve rasyonel tepkiler vermeye başlıyor olacaklar. Her duruma müdahale edebilir gücü kendilerinde bulacaklardır. Bir süredir devam eden ve kendilerini zorlayan konular varsa bunlarla ilgili sonuç odaklı hareket ederek sorunları sonlandırmaya çalışacaklardır. Hafta sonunda ise iletişim olanakları artıyor, eskide kalmış bir flörtleri veya ilişkileri olan bir kimseyle yeniden karşılaşabilir ya da iletişime geçebilirler. Varsa mevcut ilişkilerinde beklentileri artacaktır ve bu beklentiye göre hareket edeceklerdir.

Yay ve yükselen yay burcu
Hafta başında yay ve yükselen burcu yay olanlar için duygusal hayatları fazlasıyla önemli olacaktır. Kendilerini bir ilişki içerisinde hissetme ve bağlılık kurma ihtiyaçları artacak ve buna göre hareket edecekler. Yeni flörtler ve ilişkiler kurmak için uygun durumda olacaklar. Ayrıca aşk konularındaki yaklaşımlarını değiştirebilir ve daha evvel yaptıklarından ders alarak ilerlemeye çalışabilirler. Ayrıca beraberliklerinde daha çok sosyal, romantik ve eğlenceye dönük arayışlarda olacaklardır. Çocuk sahibi olmak isteyen yay burçları için konuyla ilgili gelişmeler olabilir. Hafta ortasından itibaren ise sosyal ve paylaşımcı yanları ortaya çıkıyor olacak ve başkalarına yardım etme ve destek verme arayışları artacaktır. Kendilerini yararlı hissetme istekleri yoğun olacağından yeni hobilere de yönelebilirler. Spor/ diyet gibi sağlıklarını ilgilendiren konularda harcama yapmaya açıklar, daha önce akıllarında olan ancak ihmal ettikleri konular varsa bu hafta tekrar gündemlerine almak için uygun ortam oluşacaktır.

Oğlak ve yükselen oğlak burcu
Hafta başında oğlak ve yükselen burcu oğlak olanlar daha sessiz, sosyal alandan uzakta ve ev içerisinde huzur arayışında olacaklardır. Romantik jestler yapmaya ve duygusal düşüncelerini sözlerle değil davranışlarla anlatmaya yatkınlar. Sevdikleri ve aileleriyle vakit geçirme istekleri yüksek olacağından ev içerisinde sorun varsa düzeltmek için de uygun bir ortam oluşacaktır. Biraz tembellik yapma ve daha çok dinlenme ihtiyaçları olacağından biraz dikkatli olmalılar zira işlerini aksatabilecek durumdalar. Hafta ortasından itibaren sosyal ve duygusal paylaşımlarını artıracaklardır. Ayrıca yeni yakınlıklar kurmak için de uygun bir süreçteler, bekar olan oğlak burçları yeni fırsatlarla karşılaşabilir. İlişkisi olan oğlak burçları ise mevcut ilişkilerindeki sorunları veya gerilim yaratan konuları konuşarak ve mantıklı değerlendirmeye alarak çözeceklerdir.

Kova ve yükselen kova burcu
Hafta başında kova ve yükselen burcu kova olanlar çevrelerine karşı uyumlu ve paylaşımcı davranışlarıyla dikkat çekecekler. Öne çıkmak, çevrelerinde görünür olmak isteyecekler. Yakın arkadaş çevreleri veya iş çevresi vasıtasıyla yeni kişilerle tanışabilir ve yakınlıklar kurabilirler. Memnun olmaya istekli bir yapı göstereceklerinden küçük şeylerden mutlu olmaya çalışacaklardır. Uzun süredir görüşmedikleri kimselerle program yapabilir arkadas toplantilari duzenleyebilirler. Hafta ortasindan itibaren biraz daha sakin ortamlarda olmayı arayacaklarından ev içerisinde bolca vakit gecirebilirler. Cinsel anlamda çekim güçleri yüksek olacağından ani ilişkilere girebilirler. Ayrıca kafalarına takılan ve merak ettikleri bazı konularda bilgiye ulaşacak ve meraklarını giderme fırsatı yakalayacaklardır. Kendilerine karşı düşmanca davranışlar gösteren bazı kişiler hakkında sürpriz bilgilere ulaşabilirler.

Balık ve yükselen balık burcu
Hafta başında balık ve yükselen burcu balık olanlar daha çok maddi konulara odaklanacaklar. Ani harcamalar yapabilecekleri gibi, beklenmedik yerlerden ellerine para da geçebilir. İş hayatı aktif olan balıklar için fırsatlar oluşabilir, kendilerini gösterme, isteklerine ulaşma şansı yakalayabilirler. Hafta ortasından itibaren ise sosyal hayatları renkleniyor olacaktır, arkadaş toplantıları, kısa süreli seyahatler ve planlamalar için uygun bir sürece geçiş yapacaklar. Çevrelerinde haksızlık görmeye tahammülleri olmayacağından bazı ufak tefek tartışmalar yaşama ihtimalleri var ancak bu durum can sıkıcı hale gelmeyecektir. İletişim trafikleri artacağından günlük işlerini biraz aksatabilirler. Çevrelerine karşı olan sorumlulukları ve başkalarının kendilerine karşı olan sorumluluklarına yoğunlaşacaklardır. Başkalarından bir şeyler rica etmek yerine kendi işlerinin kontrolünü ellerine alacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.