13 – 20 Haziran haftasına ait burç yorumları

Burçlar

ay-takvimi
KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR
Sevgili Koçlar, rüyalarınızın doğru çalıştığı bir hafta bu hafta… Eğitim alanında başarı sağlarken, kendinizi geliştirebileceğiniz kısa eğitimlerin getirisi olacak… Kendinizi ifade etmek, iletişim kurabilmek diyaloglarda bulunmak çok önemli olacak. Gideceğiniz her türlü yolculuk size kazanç olarak geri dönecek… Ev ve yuva kavramları ile  ilgili değişiklikler evinizde yapacağınız minik düzenlemeler için bu hafta uygun. Eviniz için görselliğe ve estetiğe önem verdiğiniz bir dönem başladı. Diğer yandan isyan etmediğiniz, ani kararlar vermediğiniz sürece yapacağınız tüm anlaşmalar bu hafta size olumlu olarak geri dönecek.

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR
Boğalar başkasının finans kaynakları ve kendi paralarınıza  dikkat edin, özellikle bu dönemde güven duygunuz parasal konularda sınanacak. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde para konusuna dikkat etmeniz gerekiyor. Bu konuda  sağlam adımlar atmanız gerektiğini bilerek hareket ederseniz, gelirlerinizi yükseltebileceksiniz. Kardeşler, yakın çevreniz,  kendi minik sosyal alanınız oldukça güzel; onlar tarafından koruyup kollanacaksınız. Yani arkadaş grubu açısından sıkıntılı, dostlar  açısından ise harika bir dönem yaşayacaksınız. Bu hafta yapmanız gereken işleri kesinlikle ertelememelisiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Sevgili İkizler, ikili ilişkiler adına oldukça güzel bir dönem, yalnız iş ortamından hayatınıza girecek insanlarla kısa süreli ilişkiler ama sosyal çevre ve arkadaş  çevreniz aracılığı ile  tanışacağınız insanlar için ise uzun vadeli ilişkiler açısından destekleniyorsunuz. Bu ayrım önemli.

Merkür sizin burcunuza geçti ve iletişim kurmak,  bağlantılarınızı gerçekleştirmek, her alanda fırsatları kovalamak, iş bağlantılarınızı sağlamlaştırmak için harika bir dönem başladı. Diğer yandan  her konuştuğunuz konuyu paraya dönüşürken görebilirsiniz. Kalabalık gruplarla yaptığınız iletişimlerden ziyade, ikili ilişkiler açısından destek görürken kalabalık gruplar tarafından yanlış anlaşılmalara müsaitsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Yengeçler sağlık alanında risk altındasınız bu haftada özellikle kemikler ve dişlere dikkat. Uzun yolculuklarda eşyalarınızın kaybolması para ve kredi kartlarınızla ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir, tetikte olun! Diğer yandan 29 Haziran’a kadar ruhsal  konular açısından oldukça aktif olan bir dönem var. Estetik, güzellik ve sevgi gezegeni Venüs sizin burcunuza geçiş yaptı, bu etkiden de kaynaklı olarak aşk ve ilişkiler adına, sanatla uğraşacağınız sevgiyi doya doya yaşayacağınız 12 Temmuz’a kadar olan mükemmel bir dönem başladı. Bekar Yengeçler bu süreçte her an hayatınıza yeni birisi girebilir. Kariyer konusunda riskten uzak durmalısınız.

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR
Aslanlar aşk ilişkilerinizdeki para hesaplarına dikkat etmeniz gereken bir dönem. Partneriniz ve eşinizle ilgili para konularında  gerçekçi davranmanız ve gerçekten ihtiyacı olduğuna inanmadan para yardımında bulunmamanız önemli. İletişim gezegeni Merkür sizi sosyal çevre ve kalabalık gruplar alanında etkiliyor, bu etkiden kaynaklı olarak kalabalık gruplarla yapacağınız her iş bağlantısı size kar sağlayacak…

Venüs ise sizi  zor bir alanda etkiliyor, 12 Temmuz’a kadar aşk ilişkilerinde beklediğinizi bulamayabilirsiniz, dikkat edin! Yanlış anlaşılmalar, diyalog eksiklikleri birbirinize  karşı isyan durumları ile  karşı karşıyasınız! Sadece egosal durumlardan kaçınarak orta dengeyi bulabilirsiniz.

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Başak Burçları, ev ve yuva kavramları önemli sizin için. Mevcut ilişkinizde ciddi adım atmak, ilişkinizde karar vermek, ev almak, ev düzeni kurmak adına önemli fakat, gerçekçi olmanız bütçenize göre hamle yapmanız önemli.

Güzel bir etki ise kariyer alanında olacak. Kurduğunuz iletişimlerden sonuç alabilecek ve iş bitirici tarafınız ile yeni bağlantılar kurabileceksiniz. Beklediğiniz haberleri de bu hafta içinde alabilirsiniz sonuçlanması için 29 Haziran’a kadar gökyüzü sizin yanınızda olacak. Diğer yandan kalabalık topluluklar ve geleceğe dair planlarınız adına ise olumlu iken.  Kredi çekmek, yeni finans kaynakları yaratmak fırsatlar yakalayacaksınız.

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER
Terazi Burçları sağlık açısından özellikle boyun , omurilik bölgenize dikkat etmeniz gereken bir hafta. Sağlık kontrollerinizi ertelemeyin. Kardeşlerinizle iletişimlerinizde  ise baba faktörü ön plana çıkacak. Uzun yolculuklar, yurtdışıyla bağlantılı işler; pasaport vize işlemleriniz, herhangi eğitim kurumu ile  yapacağız anlaşmalar açısından ise harika bir dönem başladı. Kariyer açısından da terfi, atama ve  iş ortamında iyileştirme. Hatta iş arayan Teraziler  iş bulma açısından güzel bir dönem başladı. Yine partnerinizle zaman geçirmek, ikili  ilişkilerinizi kariyer alanınızda  kullanmak için güzel bir hafta.

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER
Sevgili Akrepler; aşk ve ilişkileriniz açısından güzel bir hafta. Yalnız maddi konularda kayıplar söz konusu! Kontrol etmediğiniz, gözünüzden kaçan ödemeler; sizi yorarken… Başkasının finans kaynakları açısından da güzel bir etki var. Bu yüzden sıkıştığınız zaman çevrenizden, eşinizden, partnerinizden destek  alabilirsiniz. Eğitim kurumlarında sınav dönemi olan Akrep burçları ve herhangi bir eğitime yazılacak Akrepler, çok güzel  başarı sağlayacağınız dönem başladı. Yalnız size en yakın lokasyondaki  kursları seçmelisiniz. Sağlık açısından, baş ağrıları, migren problemlerine karşı hazırlıklı olun. Kazalar açısından risk altındasınız dikkat edin.

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR
Yaylar, aile ve yuva kavramları, aile ile olan iletişiminizde sıkıntılı etkiler devam ediyor. Ne kadar gerçekçi olursanız beklentilerinizde gerçekçi olursanız, o kadar güzel sonuçlar alırsınız. Aşk ilişkilerinizde olumlu etkiler devam ediyor. Bu dönemde evlilik kararı alabilir, ilişkinizde ciddi adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizde elde edeceğiniz finans kaynakları, krediler, borçlar alanında ödemeniz gereken giderleriniz konusunda da güzel bir etki var. Bu dönemde borçlarınızı kapatmak. Kar elde etmek için  olumlu etkiler varken. Hobilerinizden para kazanmak ve yeni iş alanları yaratmak açısından ay sonuna kadar sizi destekleyen güzel bir zaman aralığı var.

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Oğlaklar  bu hafta olaylara bardağın boş  tarafından  bakabilirsini, lütfen dikkatli olun.  Duygu ve zihniniz arasında karmaşa yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz ve  yakın çevreniz ile gideceğiniz kısa yolculuklar size iyi gelirken… Randevu iptali yapmayın. İstikrar ve programlama yeteneğiniz önem kazanacak. 29 Haziran’a kadar özellikle çalışma ortamınızda yapacağınız iyileştirmeler açısından harika etkiler var. Bu dönemde  iş yaptığınız insanlarla net ve kalıcı bağlantılar kurabilirsiniz. Uzun süreli ilişkilere başlamak için olumlu etkiler varken. Sizin için aşk ve ilişkiler açısından 12 Temmuz’a kadar olan süreç önemli. Mevcut ilişkinizde ise her an evlilik kararı alabilirsiniz.

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR
Kovalar sosyal çevrenizden inanılmaz güzel paralar kazanabilirsiniz. Yine sosyal çevreniz yüzünden inanılmaz  paralar da kaybedebilirsiniz çift etkili bir  durum var. Gerçekçi adım atmanız sizi paraya, çok büyük hayallerle adım atmanız sizi zarara götürecek. İletişimleriniz ve bağlantılarınız güzel iş  ve  çalışma ortamında… Hatta zam ve terfi alabileceğiniz güzel bir dönem. Sizi gerebilecek konu ise kardeşleriniz ile kurduğunuz iletişim. Bir türlü kendinizi istediğiniz gibi ifade edememe, yanlış anlaşılmalar. Onlarla yaptığınız işlerde sonuca gitme açısından bu hafta problem var.

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR
Balıklar kariyer açısından çok güzel bir etki var, yalnız kendinizi göstermek ve hedeflerinizi netleştirirseniz başarı sizinle.

Diğer olumlu etki ise  aile ve yuva kavramlarında. Taşınabilir, kendinize yeni bir düzen kurabilirsiniz. Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi sizi aşk için hareketlendirirken. Bekar Balık burçları aşk adına olumlu dönem iken, mevcut ilişkisi olan Balık burçları evlilik kararı alabilirsiniz. Yine yeni hobilere yönelmek onlardan para kazanmak. Kendinize vakit ayırmak için fırsatlar bu hafta sizinle olacak.

Evrenin tüm güzelliklerini hayatınızda hissedeceğiniz bir hafta olması dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.