15-21 Mayıs haftası burç yorumları

Burçlar


KOÇ

Sevgili Koçlar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, maddi güvence, sağlamlık, üretime dönük düşünme yönünde olumludur. Kıymetli olanı isteriz. Ancak bir o kadar da güvenmek ve uzun vadeli kılmaktan yanayızdır. Kalite, başarı, standartlarımızı yüksek tutma arzusu, sevdiklerimiz ve kendimizin rahatlığı, huzurlu bir yaşam, emin adımlarla ilerlememizi sağlayan bir iş, tutumluluk bu dönemin etkileri arasında yer alır.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu geçiş genelde yakın çevremizle olan aktif bağlantı, girişkenlik, tanışmak, kendimizi ifade etmek, canlanmak tarzında bir yansımadır. Bir yandan da özgür olmak isteriz. Yeni biriyle tanışmaya hazır bir halimiz vardır. Hatta bir hayli hızlı davranırız. Ancak unutmayalım Bu geçişi yöneten Merkür, 7 Haziran tarihine kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Zihnimiz maddi kazanç, biriktirme, güvenli bir yaşam gibi olgulara odaklı çalışıyor. Piyasanın durumu, mevcut şartlarımız, elimize geçen ve bütçemiz konusunda dikkatli ve ölçülü hareket edeceğiz. 7 Haziran sonrası yolculuk, haberleşme, iletişimde enerjiniz gayet yüksek ve olumlu yönde gelişir.

BOĞA

Sevgili Boğalar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Merkür-burcunuzda ilerleyecek. Kişisel özelliklerimiz, hayatı ele alış biçimimiz, yeteneklerimiz, sağlığımız, fiziksel rahatlığımız gibi konular üzerinde zihnimiz sağlamlığı, uzun vadeliliği önemseyecek. Bu zaten Boğalar için her zaman geçerli olgulardır. Yaş tahtaya ayak basmaktan hoşlanmadığı için dikkatli ve tedbirli düşünmeye çalışırlar. İletişiminiz gayet kendinizden emin şekilde olacağı için, kimsenin kafasında soru işaretleri bırakmazsınız. Aynı şekilde de bunu insanlardan beklersiniz. Sakin ve pratik şekilde durumunuza bakarsınız.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında, Güneş-İkizler burcunda seyrini sürdürecek ve bu geçişi yöneten Merkür, 7 Haziran tarihine kadar burcunuzda ilerleyecek. Bu aslında gayet iyidir. Maddi kazanç-kayıp ilişkisini gayet olumlu şekilde ayarlarsınız. Artı ve eksileriyle duruma bakarsınız. Bir karar vermeden önce olur ve olmazları ölçüp tartarsınız. Kafanızı bir şey karıştırmaz. Garantili, belgeli uzun ömürlü ürünleri tercih edersiniz. Alım-satımda hem piyasanın durumuna bakarsınız hem de uzun vadeli düşünürsünüz. Kime ne vereceğiz kimden ne alacağız kontrolünü iyi yaparsınız. 7 Haziran sonrası iki ayrı yerden kazanç getirici fırsatlar karşınıza çıkar. Elinize geçenin bir miktarını ayırınız diğeriyle ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Zeki ve kurnaz şekilde paranızı yönlendirirsiniz.

İKİZLER

Sevgili İkizler 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Parasal konular üzerinde düşünmek, zihninizi rahatlatmak, ilişkinizle alakalı konular üzerinde yoğunlaşmak, gerekirse konuşmak için uygun günlerdesiniz. İşe yarar ve kazandırıcı olan bilgiye ulaşma arzunuz kendi içinizde bir hayli yükselir. Bir şeyleri anlamaya, algılamaya, bundan ne yarar elde edebileceğimizi düşünmeye başlarız. Çoğunlukla uygulanabilir, pratik olan işleri tercih edersiniz. Fiziksel ve zihinsel anlamda kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan her türlü konuya özel önem vererek zamanınızı geçirirsiniz.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında burcunuzda seyredecek Güneş sizler için yeni bir yaş, yeni bir sayfa açmak, yeni dilekler, kararlar demek. Genel olarak bu süreç, bilgilenmek, aktif hareket etmek, konuşmak, yazmak, çevrenizle iyi ilişkiler geliştirmek sizin için önemli hale geliyor. Pozitif ve arkadaşça tutumunuzla, yaşıtlarınıza göre genç görünümünüzle hayranlık uyandırırsınız. İyimsersiniz ve ideallerinize uygun kişilerle bir arada olup, liderlik edebilirsiniz. Bu geçişi yöneten Merkür, 7 Haziran tarihine kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Ne kadar aktif olsanız da, güven sizin için önemli olacak. çabucak birine aşık olmayacak, arkadaşınız yapmayacaksınız. Sırlarınızı saklayacak, kendinizi sağlama alacaksınız. 7 Haziran sonrası işlerinizi kolaylıkla yürürlüğe koyabileceksiniz. Çevrenizle iletişiminiz güçlenecek, insanlarla haşır neşir olacaksınız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Maddi güvence sağlayan hedef ve işlere yönelerek, dikkatlice düşünüp karar verebilirler. Eşiniz, iş ortağınız veya başkalarıyla sağlamlık olgusunu merkez alarak bağlantılarda bulunabilir, görüşebilirsiniz. Emniyet ve huzur duygusu bir Yengeç için her zaman önemlidir. Merkür-Boğa burcu geçişinde de, bunu size hissettiren kişi ve işlere yönelmeyi tercih edersiniz. Günlük olayları pratik ve gerçekçi bir şekilde analiz edebilir, size gerekli olan verileri toplayabilir, ekonomik şekilde hareket ederek, hedefinize nasıl ulaşacağınızın hesabını yapabilirsiniz.

20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş ve yöneticisi Merkürün Boğa burcunda ilerlemesi, hangi konuda olursa olsun, kesin emin olmadığınız işlere adım atmayacağınızı işaret ediyor. Güven, istikrar, kazanç ve uzun ömürlülük sizin için kıymetli olacak. Hangi yöntem, hangi yol daha uzun vadeli olur, hangisi kökleşir, hedefe nasıl varabiliriz diye düşüneceğiz. Ekonomik düşüneceğiz. 7 Haziran sonrası, önemli proje ve planlarınızı, fikirlerinizi kendinize saklayacaksınız. Bazı meseleler sizi huzursuz edebilir. İstemeden de olsa dışa yansıtmadığınız tepkiyi kendinize yöneltirsiniz. Dedikodu, düşmanlık, gizli maceralara karşı dikkatli olunuz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, iş hayatımız, maddi kazanç, hedeflerimiz üzerinde sakince ve aklımız başında düşünmenin önemini vurguluyor. Biraz yavaşlıyoruz. Zihnimiz koşturmaca içinde gözden kaçırdığı noktaları fark ediyor. Bunlar tabii ki önemli. Doğru bir yol ve yön belirlemek için, işlerimizi sağlama almaktan yanayız. Bu tespitler sonucunda her şey yolundaysa, tabii ki girişimde bulunabilir, uygulayabiliriz. Ancak soru işaretleri taşıyorsak, çok fazla hızlı ilerlemiş, şimdi bir şeyler aklımızı kurcalamışsa o zaman bir daha bakmakta yarar görüyorum. İş tercihlerimizde, proje ve planlarımızda geleceğin garanti altına alınması gerekliliğini unutmayalım. Hakikaten işe yarayan, üretime dönük olanları yürürlüğe koyalım.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Bu geçişi yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Sosyal faaliyetler, hedefleriniz, başkalarıyla iletişimde, işlerinizde, dikkatli ve güvenirlik merkez alınacak. Yolculuklar, dış temaslar, bilgilenme, görüşmelerde gerçekçi olmalıyız. Bireysel olarak kendimizi öne sürmek isterken, ortam şartlarını gözetmemizde yarar var. Yeni bir ilişkiye adım atmak, yeni dostluklar kurmak, yeni bir grup içinde yer almak yönünde tedbirli olacağız. Kimdir, nedir neyin nesidir diyerek insanları inceleyeceğiz. 7 Haziran sonrası, ifade gücünüzle herkesi etkileyebilecek güçtesiniz. Arkadaşlarınızla bağınız güçlenir. Onlarla bir araya gelerek fikir ve projelerinizden bahsedersiniz. İşleriniz kolaylaşır, beğenilir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, maddi güvence, teminat, uzun vadelilik, farklı bir yere yerleşim, sakin, kaliteli, huzurlu bir yaşam düşüncemizin yükselişidir. Her zaman olduğu gibi Merkür-Boğa burcunda iken, garanti olgusunu şimdiden önemseyip meseleleri ölçüp tartalım.İyi bir analize ihtiyacımız olduğu kuşkusuz. Kimseye güvenemeyiz belki ama en azından hakkımız olan bir şey varsa, bunu da elde edip rahata kavuşmayı düşünmemiz gayet doğaldır.
20 Mayıs-21 Haziran tarihlerinde Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu seyri yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, iş hayatımız, sorumluluklarımız, projeleriniz, düşünceleriniz, kendinizi ortaya koymak istediğiniz her alanda güvenilirlik sizin için önemli olacak. İşsizlik sorunu yaşayanlar, bu uzun zamandır yaşadığınız bir durumsa, iyi bir özgeçmiş hazırlayınız. Uzun vadeli olan işleri tercih etmenizde yarar var. 7 Haziran tarihine kadar, iletişim, bilgilenme, bildiklerinizi paylaşma yönünde sabırlı ve sağlamcısınız. İşvereninizle, mesai arkadaşlarınızla ilişkinizde dikkatlisiniz. 7 Haziran sonrası, yöneticiniz Merkür-İkizler burcunda ilerlediğinde orijinal fikir ve projelerinizi yürürlüğe koyabilecek güçtesiniz. İş veya özel yolculuklar, görüşmelerde başarılı girişimlerde bulunursunuz. Ortam ve şartlara uyum sağlarsınız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15**** tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, partnerimiz, iş ortağımız veya diğer kişilerle olan maddi ve manevi bağımızı gözden geçirme yönünde önemlidir. Birbirimizin değer ölçülerine bakarız. Sağlamlık, güvenilirlik içeriyor mu? Birbirimize ne kadar inanıyoruz ve dürüst davranıyoruz? Bizi bir arada tutan nedenler nedir? Bütün bunları inceleriz. Kimi Teraziler bu dönemde miras, mal, mülk, yatırımla alakalı konularda yoğunlaşırlar. Bu kendimiz sağlama alma ihtiyacımızdır. Bir ortak arayışı da söz konusu olabilir. Eğer zorlu bir dönemden geçiyorsak, işbirliğinde bulunarak bunu aşmak isteriz.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında, Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu geçişi yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. 7 Haziran tarihine kadar eğitim, iş anlamında bilgiyi önemsemek, ancak yeni girişim, yeni tanışma, yenilikler anlamındaki işlerimizi de dikkatlice gözden geçireceğiz. Gayet sabırlı ve sorumluluk bilinciyle hareket edeceksiniz. Finansal güvencenize önem verecek, maddi-manevi açıdan sizi destekleyecek kişilerle ilişkinizi güçlendireceksiniz. Bu size kredi, hukuk, miras, eş veya iş ortağından gelecek paraların göstergesidir. 7 Haziran sonrası Merkür-İkizler burcunda ilerlediğinde, yolculuklar, yüksek eğitim, iletişim, görüşmeler, eğlenceli arkadaşlıklar gündeminizde yer alacak. Kendinizi geliştirmeyi, bilgilenmeyi, değişiklikleri, yenilikleri hayatınızda merkez alacaksınız.

AKREP

Sevgili Akrepler 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, ilişkimizdeki maddi-manevi güvence ilkesi çerçevesinde düşünmemizi sağlayacak. Karşımızdaki kişiye, ortağımıza ve diğerlerine ne kadar güven veriyoruz veya biz ne kadar güven duyuyoruz. İlişkimizin niteliği çok önemli. Nasıl bir temel üzerine inşa edilmiş olduğunu anlamak gerekir. Karşımıza biri çıktığında onu iyi tanımak lazım. Öncelikleri nedir, nasıl bir davranış sergilemekte, mali anlamda sıkıntıları var mı, nasıl bir yaşam sürmüş ve biz bu ilişkide huzurlu muyuz? Bunlara bakacağız. Açık, net ve samimi bir diyalog bu süreçte çok önemli. Sevgiyi üretmek, çoğaltmak gerekir. Evlilik, boşanma veya iş ortaklıklarını menfaatlerimizi gözetmek doğaldır. Ancak sadece buna dayalı beraberliklerin uzun sürmeyeceğini de bilelim. Sadakat, değer bilirlik ilkelerini sorgulamak ve kafamızın içinde belirlemek için uygun bir süreç olduğunu belirtmek isterim.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş ve bu süreci yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. İlişkinizde istikrar, güven, uzun ömürlülük sizin için önemli olacak. Yeni biriyle tanıştıysanız, onu A dan Z ye inceleyeceksiniz. Huzuru önemseyecek, sizi güçlendiren kişilerle olmayı, özel ve iş ortaklığında merkez alacaksınız. Kısa süreli flörtler yerine evliliği tercih edebilirsiniz. Sözleşmeli işleri tercih edersiniz. 7 Haziran sonrası Merkür-İkizler burcunda ilerlediğinde, çıkarlarınızı fazlasıyla önemsersiniz. Gerekiyorsa insanları ikna ederek para ve güç elde edebilirsiniz. Miras, hukuk, kredi gibi hukukla alakalı konularda bazı sıkıntılar yaşanabilir. Dikkatli olunuz. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Para biriktirmekte zorlanırsınız. Hesabınızı biliniz.

YAY

Sevgili Yaylar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, zihnimizin güven, istikrar, verimlilik, maddi kazanımla ilgili konular üzerinde yoğunlaşmasını sağlar. İster istemez, kendimizi garanti altında mıyız değil miyiz diye sorgularız. Sağlıklı yaşam, huzurlu bir hayat ve üretime dönük çalışmaların planlanması, yürürlüğe konması, işlerin sağlamlaştırılması, yarar ve zarar hesabının yapılması yönünde Merkür-boğa burcu geçişi olumludur. Pratik şekilde işleri organize edersiniz. Ancak kendi düşüncelerimizin sürekli doğru olduğunu kanıtlamaya ve kabul ettirmeye çalışmamalıyız. Gerektiğinde başkalarının da görüşlerini almak yerinde olur.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş ve süreci yöneten Merkürün Boğa burcunda ilerlemesi nedeniyle, ilişkide takdir edilmeyi, huzuru, sevgilinizin size değer vermesini, güvenilir olmasını istersiniz. Eğer sorunlar varsa, bunları mutlaka çözüme kavuşturmak gerektiğini düşünürsünüz. Sağlam olmayan, sözünde durmayan veya hedefi olmayan bir partnerle ilişkiyi sürdürmek istemezsiniz. Aynı ortamda çalıştığınız kişilerin güvenilir olmayan yaklaşımları sizi rahatsız eder. İştahınız yüksek olabilir. Canınız sıkıldıkça yemek yersiniz. Dikkati olunuz. 7 Haziran sonrası, yakınlarınız sizin için gayet kıymetlidir. Bir şeyi istediniz mi, kafanıza koydunuz mu hemen uygularsınız. İlişkide sıkboğaz edilmekten hoşlanmazsınız. İletişim önemlidir. Değişimi seven, yenilikçi düşünen bir partneri tercih edersiniz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, aşk hayatımız, çocuklarımız, hayatı ele alış biçimimizle alakalı olarak güvenirlik, sağlamlık ve verimlilik olgularını gözden geçirmede önem taşıyor. Zihnimiz bu konularda soru işaretleriyle dolu ise, bunlara cevap bulmaya çalışacağız. Huzur arayışımız çok daha belirgin hale geliyor. Yavrumuzun sağlığı, eğitimi, hayatı veya bir evlat sahibi olmanın sorumluluğu üzerinde duracağız. Kaliteli bir yaşamın, sağlıklı bir hayat sürmenin başarı ve içsel anlamda ne kadar keyif verici bir şey olduğunu düşüneceğiz. Kendimize zaman ayıracağız ve molalar vereceğiz. Verimsiz, işlerliği olmayanlar yerine, kazandırıcı ve geliştirici olanı tercih edeceğiz. Kendimize, sevdiklerimize, hayatımıza önem vereceğiz. Aşkta gelir geçer olanı değil, uzun vadeli olanı tercih edeceğiz.
20 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek ve bu geçişi yöneten Merkür 7 Haziran tarihine kadar Boğa burcunda ilerleyecek. Tedbirli ve dikkatli bir şekilde işlerimizi yapacak, takdir edilmek isteyeceksiniz. Çalışma hayatınızla ilgili konularda sağlam ve uzun vadelilik ve güvence baş tacınız olacak. İletişim, haberleşme, eğitim, bilgilenme anlamında bu süreci olumlu buluyorum. Ancak aşk hayatınızı ciddi anlamda gözden geçirelim. Sağlık kontrollerimizi ihmal etmeyelim. 7 Haziran sonrası Merkür-İkizler burcunda ilerlediğinde, iletişimin önemi yükseliyor. Sürekli konuşarak, yazışarak, bağlantılarda bulunarak işlerinizi yürürlüğe koyarsınız. Ancak dikkat edin, kendinizi yormayın. Diyet için uygun zamandır. Uyku ve dinlenmenizi önemseyin.

KOVA

Sevgili Kovalar 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, aşk hayatınız, finansal işleriniz ve ortaklıklarınız, ailevi yaşamınız, yuvanızla ilgili konularda güvence, istikrar ve huzurun daha fazla önemsenmesini sağlıyor. Merkür-Boğa geçişlerinde insan, huzuru bilhassa önemser. Dış dünyanın karmaşası, yoğunluğu içinde bunalan kişi için evi, güvenli sığınağı gibidir. Burada kendini emniyette hisseder. Belki çok hızlı veya istediğimiz gibi değişiklikleri uygulamamız kolay olmaz. Ancak şu var ki, gözden geçirilen, analizini yapılan her şey başarılı şekilde gerçekleşir.
20 Mayıs-21 Haziran arasında Güneş-İkizler burcunda seyredecek. Bu geçişi yöneten Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. 7 Haziran tarihine kadar, aşk hayatınızda huzur, güvence, kalite sizin için önemlidir. Yuvanızda rahatlık, konfor ve arzularınızın doyması, kafanızın rahat olması sizin için kıymetlidir. Çocuklarınızla ilgilenirsiniz, çocuk sahibi olmayı ciddi şekilde düşünebilirsiniz. Eğer bir şeyler sizi üzüyorsa, rahatsız ediyorsa, bu süreçte aşktan pek zevk almazsınız. Ta ki, o sorun çözülene kadar. 7 Haziran sonrası, iletişim gücünüz aşkta, çocuklar ve hayatın genelinde sizin en önemli gücünüzdür. Fikirlerinizi paylaşmaktan, konuşmaktan, yazışmaktan hoşlanırsınız. Kafanıza uygun kişilerle olursunuz. Flörtçü yanlarınız ön plandadır. Aklınıza eseni yaparsınız, kimseyi pek takmazsınız.

BALIK

Sevgili Balıklar, 16 Mayıs saat 07:07-7 Haziran saat 01:15 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, ailemiz, ilişkiler ve yakın çevremizle ilgili güvenlik, huzur ve istikrarlı düşünmenin işaretçisi oluyor. Eğitim hayatında olanlar, iş girişimde bulunacaklar, yakınlarıyla temasa geçecekler, çevreleriyle bağlantılarını güçlü tutmak isteyenler, ilişkisinde sağlamlık ve güven olgusunu temin edecekler için zihnin odaklanma gücünün yükseldiği vakitteyiz. Bu konularda sağlamlaştırma, teminat altına alma yönünde olumlu enerjiye sahipsiniz. Sakinlik, tedbirli düşünme belki Merkürün doğasına uygun değil. Ancak Balıklar için gayet faydalı. Kararsızlığa neden olan ikilemleri aza indirgeyen Merkür-Boğa geçişi, sahip olma istekliliği veriyor. Pratik olmayı, biriktirmeyi ve kaliteli olanı elde etmeyi sağlıyor.
20 Mayıs-21 Haziran arasında tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu süreci yöneten Merkür-Boğa burcunda seyir halinde. Bu durumda, ailevi ilişkilerde, yuvanızı ilgilendiren konularda gayet soğukkanlı şekilde düşünürsünüz. Huzur, güvence ve kaliteli olanı önemsersiniz. Kardeşlerinizi ilgilendiren konular evde bir hayli etkilidir. Bir malın paylaşımı, ev satın alımı-kiralanması konuları gündeminizde yer alır. Kendinizi evinizde huzurlu hissedersiniz. Güven duyduğunuz kişilerle görüşürsünüz. Evinizde olmak sizi rahatlatır. 7 Haziran sonrası sizin için iletişim gayet önemlidir. Kimseyi pek dinlemezsiniz. Ancak mantıklı, işe yarar tavsiyelere önem verirsiniz. Taşınabilirsiniz. Yaz sezonu nedeniyle seyahat planınızı yaparsınız. Kışlıkların kaldırılması, değişiklik arzusu bu tarih sonrası yoğunlaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.