19-25 Haziran haftalık burç yorumları

Burçlar


KOÇ

Sevgili Koçlar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımız, ailevi yaşantımız, yuvamızı ilgilendiren konularda güven ön planda olacak. Bir yuvamız olsun, çocuklarımızla mutlu bir hayat sürelim, huzur bulalım isteyeceğiz. Girişimde bulunurken, yeni biriyle tanıştığımızda temkinli düşüneceğiz. Maddi-manevi güvence kıymetli hale gelir. Ailevi sorunlar, maddi zorluklar sizi duygusal açıdan etkileyebilir. Dışa karşı ailenizi ve kendinizi savunursunuz. Yuvanızdaki dirlik ve düzeni sağlamak, yarınlarınızı garanti altına almak arzusu bu süreçte hayli yükselir. Kendinizi eksiksiz ve tam olarak ifade etmenin yolu, alışkanlıklarınızı düzene koymak, ev içindeki ilişkileri güçlü tutmak, sizden farklı görüşlere sahip olsalar da, birlikte yaşadığınız insanları koruyup, kollamaya çalışmaktır.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, yakın çevrenizde ilgili her türlü meselenin ev içinde görüşülmesini etkili kılıyor. Eğer kardeşlerinizle ilişkinizde sorunlar varsa, bu süreçte aile çatısı altında bunları hassasiyetle ele alabilirsiniz. Zihnin, geçmişi, anıları, yaşananları anımsadığı bu süreçte eskiyi hatırlarız. Yaşımız genç veya yaşlı olsun fark etmez, çocukluğumuz, ailemiz, güvencemiz gayet kıymetlidir. Bugüne dek yaşananları şöyle bir düşünürüz. Mutlu ve huzurlu muyuz? Geleceğimizle alakalı bir başlangıç veya bir bitiş niyetinde miyiz? Ailemizle olan temasımız ne durumda? Bunları, duygularımızın veya kırgınlıklarımızın esiri olmadan, kendimize dönük düşünmeden zihnimizi kontrol altında tutmayı başararak ele almalıyız.
Sevgili Koçlar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, ailevi ilişkilerin önemini vurguluyor. Parasal konular, iş hayatınızla ilgili meseleler, ilişkinizle ilgili konular da bu Yeniayın özünde önemli bir yer teşkil ediyor. Görünümleri incelediğimizde bu Yeniayın etkilerini çok daha iyi anlayabiliriz. Ay-Merkür kavuşumu, aileyi ilgilendiren meseleler üzerinde konuşulacağını görüyoruz. Genelde duyarlılık ön plandadır. Zihnimiz geçmişte yaşanılan olumlu veya olumsuz hatıralarla dolu olsa da, biz bugünümüze bakacağız ve yarınlarımızı garanti altına almak isteyeceğiz. Miras, hisseli bir mülkün paylaşımı gibi konular da bu Yeniayda etkili olabilir. Venüs-Pluto görünümü, parasal kazanç elde etmek amaçlı iş girişimlerini işaret ediyor. Tabii ki bildiğimiz şekilde ilerlemek istiyoruz. Ancak başarılı olmak arzumuz bir hayli güçlü olacak. Kafamızın içindeki hedefe varmak için her türlü mücadeleye hazırız. Ay-Mars kavuşumu ailenizi her türlü koruma ve dış etkenlere karşı savunma hassasiyetinizin göstergesi. Ay-Jüpiter görünümü, partneriniz ve aileniz söz konusu olduğunda, dışarıdan hiç kimsenin hiçbir meseleye karışmasına izin vermeyeceğinizi gösteriyor. Ay-Neptün görünümü, sizin için kutsal olan değerlere kimsenin el uzatamayacağını, yüreğinizin içindeki hassasiyetleri kimsenin tahmin bile edemeyeceğini, mahremiyetinize verdiğiniz önemin, bir kez daha altını kalın bir çizgiyle belirginleştiriyor.

BOĞA

Sevgili Boğalar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş süresince, maddi- manevi güvencemiz önemlidir. Sevdiklerinizi korur ve gözetirsiniz. Ailenize ait sırları kimseyle paylaşmazsınız. Sevdikleriniz yanınızda huzur bulur, onları kanatlarınız altına alırsınız. Eğer bir sorun varsa, kayıtsız kalmaz onu çözmek istersiniz. Eğitime önem verirsiniz. Kardeşlerinizle bağınız güçlüdür. Kimseye bir şeyinizi belli etmezsiniz. Fakat size şefkatle, sevgiyle yaklaşan kişilere destek olursunuz, onları önem verirsiniz. Mars bu süreçte Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu durum bir yandan aktif şekilde hedefe varma arzusu ancak bunu yapmakta zorlanma şeklindedir. Tabii ki duygularımız burada devreye girer. Tatil programı bu dönemde yapılır. Daha önce gidilmiş bir yer tercih edilir. Sevdiklerinizle beraber olma arzunuz yoğundur.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Merkür Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, parasal ve aşk hayatınızla ilgili meseleleri gündeme getirdiği gibi, bunları yakın çevrenizde güvendiğiniz insanlarla paylaşmanız anlamında etkilidir. Genel olarak bağlantıda olduğunuz kişiler kardeşleriniz, çocuklarınız, partneriniz, eski tanıdıklarınızdır. Tanımadığınız kişilerle zaten pek konuşmazsınız. Güven olgusu sizin için gayet önemlidir. Bu yüzden de sırlarınızı, yapacaklarınızı pek kimseyle paylaşmazsınız. Sevdikleriniz söz konusu olduğunda hassasiyetiniz yüksektir. Onların gelecekleri, barınma ve ihtiyaçlarını önemsersiniz. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız tümüyle kendinize dönük, iç dünyanızla temas halinde, size huzur veren ortamları tercih edersiniz.
Sevgili Boğalar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, sevdiklerimize olan duyarlılığımızın işaretçisi oluyor. Bu nedenle hassas düşüneceğiz. Yakınlarınız, yaşadığınız çevre, karşılaştığınız insanlara elinizden geldiğince destek olursunuz. Sahiplenme duygunuz yükselir. Size karşı da aynı şekilde yanaşılmasını istersiniz. Bu Yeniayın özünde, kendinizi değerli hissetme arzusu, sağlık ve çalışma hayatınız, eğitim veya yerleşim yerinizle ilgili meseleler de önemli hale geliyor. Yeniayın görünümlerine baktığımızda etkileri çok daha net görmemiz mümkün olur. Ay-Merkür kavuşumu, bilginizi, duygularınızı, güvendiğiniz insanlarla paylaşımın işaretçisidir. Venüs-Pluto görünümü, kendinizden emin ve kararlı bir şekilde hedefinize kilitlendiğinizi, inandığınız bir yoldan asla vazgeçmeyeceğinizi, risk almadan, bilinçli anlamda işinize gücünüze sahip çıktığınızı işaret ediyor. Bu ilişkilerinizde de bu şekilde olacaktır. Ay-Mars kavuşumu, çevrenize karşı hassasiyetin ve bir haksızlık olduğunda onları kanatlarınızın altına alacağınızın göstergesidir. Vefa duygunuz gayet yüksek. Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle iletişime verdiğimiz önemi işaret ediyor. Özellikle çalışma ortamı ve günlük sohbetlerde, işlerimizde bize karşı nazik davranılmasını istiyoruz. Çünkü biz buna dikkat ediyoruz. Ay-Neptün görünümü, dostlarımıza verdiğimiz önemin belirtisi. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuzun yüksek olacağını işaret ediyor. O hayallere ulaşmak için her şeyi göze alırsınız.

İKİZLER

Sevgili İkizler, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş, parasal konularda hem aileniz hem kendiniz adına güvence arzunuzun işaretçisidir. Siz maddi kazanımlarınızı her türlü yoldan elde edebilecek gücü bu tarihler arasında bulabilirsiniz. Bununla beraber, çalışkan, sabırlı ve gerektiğinde azla idare edebilen fakat bütün bunlara rağmen azimli bir şekilde ilerlemeye öylesine istekli olursunuz ki, sizi kimsenin durdurması mümkün olmayabilir. Amacınız güven olduğundan bunu iki alanda daha fazla gösterebilirsiniz. Birincisi işinizde güçlenmek ve gelirinizi yükseltmek ikincisi ise, yatırım yapmaktır. Kimseye muhtaç olmak istemezsiniz. Para son derece önemlidir. Mutluluk ve huzur bulabilmenin finansal açıdan güçlü olmakla eş değer olduğunu düşünmeniz doğaldır ve hatta gerçektir. İşte bu dürtü sizi girişimde bulunmak adına yönlendirebilir. Kafanızın içindeki planların yerine gelmesi halinde arzuladığınız yaşam şartlarına kavuşmak ve yarınları garanti altına almak kolaylaşacaktır.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 Merkür-Yengeç burcunda geçişini sürdürecek. Parasal açıdan güven içinde yaşamak isteğimiz öne çıkıyor. Genel olarak zihnimiz, hem geçmiş hem de gelecek meseleleriyle dolu olacak. Hayatımızı garanti altına alabilecek şekilde para kazanmak, paramızı değerlendirmek isteyeceğiz. Eskiye dair meseleler, yuvanızla ilgili işler, kişisel ihtiyaçlarınız gündem maddenizde ilk sırayı alacak. Ev sahibi olmayı düşüneceğiz. Üç beş kuruşumuz bir kenarımızda olsun isteyeceğiz. Eğer cüzdanımız dolu değilse, rahat etmeyeceğiz. Merkür-Yengeç burcunda zihnin yavaşlamasını, meselelerin hassasiyetle ele alınmasını sağlar. Aile, eş desteği, güvenli bir iş gayet kıymetli hale gelir. Hissi davranabiliriz.
Sevgili İkizler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, maddi kazanç ve manevi değerlerinizi koruma ve kollama duyarlılığınızı işaret ediyor. Parasal konularda gereksiz harcamalardan uzak durmak veya bütçeniz dahilinde ihtiyaçlarınızı karşılamak, bu Yeniayın özünde yer alıyor. Huzur ve paylaşım, iş hayatı ve maddi konular da bu Yeniayın özünde yer alıyor. Görünümler bizi çok daha fazla aydınlatıcıdır. Şimdi beraber gözden geçirelim. Ay-Merkür kavuşumu, finansal muhasebede bulunmanın göstergesidir. Elimizdekine göre hareket etmemizi, tutumluluğu, idaremizi bilmenin önemini işaret eder. Venüs-Pluto görünümü, maddi sıkıntılarımıza çözüm arayacağız. Bir parça endişeli olabiliriz. Gelecek kaygısıdır bu. Elimizdekine göre hareket ederken, beklenmedik durumlar yaşarız diye pür dikkat kesiliriz. Kimseden borç almayız kimseye de vermeyiz. Daha önce birkaç kriz yaşadıysak, daha dikkatli oluruz. Bu Yeniayda dışarıdan gelecek bir destek, yapılan bir ödeme rahatlatıcı olabilir. Yatırım konusunda uzun vadeli düşüneceğiz. Ay-Mars kavuşumu, paramıza sahip çıkacağımızı ve riskten kaçınacağımızı gösteriyor. Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve uzun vadeli olan her şeyi kıymetli buluyoruz. Bu aşk hayatımızda da parasal konularda da hiç değişmiyor. Güzelliğimize, rahatımıza gayet düşkünüz. Ay-Neptün kavuşumu, birilerine iş veya parasal anlamda muhtaç olmak istemediğimizi, kazancımızı önemsediğimizi, bu konularda hayalci davranmanın ne kadar yanlış olacağını bileceğimizi işaret ediyor.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Güneş, güvenliğiniz, aileniz, kendiniz adına güven içinde yaşama arzunuzun simgesidir. Bir yıl sonra aynı noktaya gelen Güneş size hem aradığınız huzur ve mutluluğu hem de arzuladığınız adımları atmanızda sıcaklık, ışık ve destek olacaktır. Yapmanız gereken sadece kendinize ve içinizdeki inanca güvenerek yol almaktır. Dışarıdaki imajınız ve kendi çevrenizdeki saygınlığınızın arttığı bu dönemde öncelikle yaşamınız adına en önemli ihtiyacın ne olduğunu saptamaya ve onun peşinden gitmeye hazır olunuz. Kabuğunuzdan çıkarak etrafınızdaki dünyaya ben buradayım ve tüm amaçlarımı gerçekleştirmek üzere harekete geçiyorum, önümdeki engeller, hüzünler ve ayrılıkları geçmişte bırakarak kendime yeni bir sayfa açıyorum diyebilmelisiniz. Hatta bunu ajandanıza, masanızın üstüne bir yere, ara sıra hatırlatmak için cep telefonunuza not olarak ekleyin, ekleyin ki, artık sizi hiçbir şey etkilemesin. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken en önemli konu ne olursa olsun hiç kimsenin tesiri altında kalmamak ve yaşamınızı elleriniz arasında bir hamur gibi şekillendirmektir.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür süresince, etrafınızdaki dünya ile temasınız güçlenir. Şimdi düşünceleriniz, hisleriniz ve siz canlanmaya başlıyorsunuz. Kimsenin etki altında kalmadan kendiniz adına yeni kararlar alarak bunları uygulamaya çalışmak, eskiye yeni bir yüz geçirerek veya tümüyle değiştirerek hayatınızın kontrolünü ele geçirmektir. Duygusal konularda yaşamınızı gözden geçirebilir, geçmişin izlerini silmeye çalışırsınız. Kimi zaman birileri veya bazı olaylar sizi bağımlı olduğunuz alanlara doğru sürükleyebilir. Fakat bunların tümünde aldığınız dersler ön plandadır. Yani nerden nereye geldim tarzı bir düşünce halidir. Aileniz, vatanınız, değerleriniz, sizi bugüne getiren olaylar, insanlar ne varsa hepsine sahip çıkabilir, hatalarınızın bile sizi olgunlaştırdığını düşünebilirsiniz.
Sevgili Yengeçler 24 Haziran saat 05:31 burcunuzda doğacak Yeniay, değerli bulduğunuz, sizin için önemli her şeyi koruma, kollama arzunuz ve hassasiyetinizi vurguluyor. Bu Yeniay sosyal ilişkiler, özel hayatınız, ailevi yaşamınızla ilgili meseleleri de vurguluyor. Şimdi beraber bu Yeniayın görünümleri gözden geçirelim ve daha net bir şekilde durumu anlayalım. Ay-Merkür kavuşumu, güvendiğimiz insanlarla konuşmanın, sevdiklerimizi düşünmenin ve iş hayatından çevremize kadar her mesele üzerinde duyarlı olacağımızı gösteriyor. Venüs-Pluto görünümü, güvendiğimiz insanlarla bir arada olmak bize rahatlık sağlıyor. Ayrıca işlerimizi sağlam ve uzun vadeli planlamamızda yardımcı oluyor. Geleceğimiz önemli ve biz bunun gayet iyi farkındayız. Evlilik veya uzun süreli ciddi ilişkilere gayet önem vereceğiz. Gönül eğlendirmek değil, hayatı birlikte sürdürmek niyetindeyiz. Bizim için bütün bunlar kutsallığını koruyor. Toplumsal ilişkilerimizde de, özel hayatımızda da ilkelerimiz var ve bunlara göre tercihte bulunuyoruz. Bu Yeniayda saygı, güven ve sevgi üçlüsü bizim olmazsa olmazımızdır. Buna çok önem vereceğiz. Ay-Mars kavuşumu, ailemiz ve sevdiklerimiz söz konusu olduğunda kimseye taviz göstermeyeceğiz. Ay-Jüpiter görünümü, huzurumuz için elimizden geleni yapacağız. Ailemizle ilişkimizde özellikle bu çok fazla ön planda olacak. Ay-Neptün görünümü, ideallerimize sahip çıkmamızı sağlıyor.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş etkisi altında iç dünyanıza şöyle bir çekilme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hatta elinizden geldiğince sakin limanları tercih edebilir, kendinizi kalabalıklar içinde yalnız hissedebilirsiniz. Bütün bunlar sizi korkutmasın. Nasıl her gece Güneş olanca haşmetine rağmen yeni bir günde bizleri aydınlatmak için geriye çekiliyorsa, sizler de Güneşin çocukları olarak şimdi kendinizi yeni umutlarla ve yeni hedeflerle dünyaya gösterebilmek adına içsel arınmaya, bilinçli istekleriniz için hedef belirlemeye çalışacaksınız. Bu süreç toparlanmak adına son derece önemli, son derece verimli geçebilir. Sadece tek farkı çevrenizdeki kişilerin sizin içinize kapandığınızı düşünmeleridir. Oysaki ruhsal yönden toparlamak, yaşamınızı gözden geçirmek kendiniz için neyin gerekli olduğunu tespit edebilmeniz açısından gayet faydalıdır. Bu enerji altında, egonuz gereği korunmak dürtünüz yükselebilir ancak en yakınlarınıza içinizi açabilirsiniz. Şimdi tek isteğiniz sakinlik ve huzurdur. Bunu size sunabilecek kişi veya olgular baş tacınızdır.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, ruhsal anlamda içe yönelmenin işaretidir. Birçok mesele gözden geçirilir. Eskiye ait anılar bunların içinde yer alır. Neler yaşamıştınız, nasıl dersler almıştınız, şimdi ne durumdasınız? Hisler öylesine geçmişle alakalıdır ki, kişi eskiyi hatırlar, bütün bir hayat film şeridi zihninden akıp geçer. Özelini kimseye açmaz, sahip olduklarını korur ve gözetirsiniz. Şiir, söz, sanat, müzik veya ritüellerle uğraşma zamanıdır. En büyük zenginlik kişinin kendiyle olan temasıdır sözü, böyle zamanlar için söylenmiş olabilir. Ancak duyarlılık bazen fazlaca yükselir. Dalgınlık sonucu yanlışlıklar yapabilirsiniz. Takıntılı düşünülebilir. Güvendiğiniz insanlarla konuşmalı, paylaşımda bulunmalısınız. Ruh ve beden sağlığınız bu dönemde önemlidir.
Sevgili Aslanlar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, hassas duygularınızı insanlara pek göstermekten hoşlanmadığınızı, her şeyi kendi içinizde muhasebede yaptığınızı işaret ediyor. Bu Yeniayın özünde, iş hayatı, sağlık ve finansal konular bir hayli önemli olacak. Görünümleri birlikte incelediğimizde yansımalar çok daha netleşecektir. Ay- Merkür kavuşumu bu Yeniayda, içimize dönerek birçok meseleyi gözden geçireceğiz. Hassas olduğumuz konular var. Hedeflerimizi, toplumsal ilişkilerimizi, dostluk kavramını, maddi konuları derinlemesine ele alıyoruz. İç sesimiz bize rehberlik ediyor. Durumu biraz da sezgilerimiz yönlendiriyor. Bize ait her şeyi korumaya, elde tutmaya çalışacağız. Venüs-Pluto görünümü, iş hayatımızda sağlamlık ve güvencemize önem vereceğiz. İster çalışıyor olalım ister iş arayan biri olalım, fark etmez. Bizim isteğimiz iyi bir maaş ve güvencedir. Huzurlu ve geleceği olan bir işi tercih edeceğiz. İlişkilerimizde de durum bu. Üretken, verimli ve saygın bir iş ve sağlıklı bir yaşam bizim için çok önemli. Huzur kaçırıcı insanlar ve ortamlarda rahatsız oluruz. Onun için gözümüze hoş görünmeyen bir şey, tadımızı kaçırır. Ay-Mars kavuşumu, bir şeylerin bizi zaman zaman duygulandırması hatta gerginlik yaratması mümkündür. Fazlasıyla hassasız. Kimseye karşı kendimizi savunmak istemiyoruz. Belki de o yüzden bazı kişilere mesafe koyabiliriz. Ay-Jüpiter görünümü, ancak güven duyduğumuz kişilerle konuşacağımızı işaret ediyor. Ailemiz ve yakın arkadaşlarımız dışında kimseye sırrımızı vermeyeceğiz. Ay-Neptün görünüm etkisinde, yardıma ihtiyacı olan kişilere destek oluruz. Hayır dualarını alırız. Borç-alacak meselelerini dikkatlice gözden geçiririz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında burcunuz ile uyumlu bir enerji olan Güneş-Yengeç burcu seyrinde güvence önemlidir. Ekip çalışmaları, organize faaliyetler ve yeni kurulacak dostlukların da içeriğinde hep bu iki olgu yer almaktadır. Bir Başak daima çalışkan, analizci ve özverili çalışabilen kişidir. Güneş yengeç burcunda ilerlediği süre içinde o, öncelikle hedef duygusunun ve ihtiyaçlarının ne olduğunu saptamakla işe başlayabilir. Arınmak ve huzuru bulabilmek adına karanlıklardan çıkması gerektiğinin bilincindedir. Bugüne dek ne olduysa olmuştur ama bundan sonrasında mutlaka başarılı olmak zorunluluğu vardır. İşte bu nedenle eski dostları, eski aşina ortamları, eskiden beri tanıdığı insanları kısaca geçmişe ait ne var ne yoksa heybesine koyarak yeniye doğru koşmayı tercih edebilir. Sevdikleriniz için son derece özverili davranacağınız bu dönemde yardımseverliliğiniz ve iyi niyetinizle herkesi kucaklayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın her zaman olduğu gibi bu dönemde de önemlidir.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek yöneticiniz Merkür, güven içinde yaşama arzumuzu yükseltiyor. Artık geleceğimizi düşünerek kararlar vereceğiz. Kariyer hayatımızı, hedeflerimizi önemseyeceğiz. Ona göre seçimler yapacağız, kararlar vermeye çalışacağız. Aile içinde, birlikte olduğunuz kişilerle, arkadaşlarınızla olan ilişkinizde yarım yamalak değil bütünlük duygusu içinde hareket edilmesine dikkat edeceğiz. Kimlerle yola çıkıyorsak, bizim hassasiyetimize kıymet veren insanları tercih edeceğiz. Böyle insanları destekleyeceğiz. Geçmişte olanlara takılı kalmamak lazım. Yaşandı bitti diye düşünüp önümüze bakmamızda yarar var. Ailemiz, arkadaşlarımızla bağımız güçlenecek. Mistik faaliyetler, sanatsal konular, gruplarla ilişkiler, eğitmenlik, ailelere, kadınlara yönelik faaliyetler, sosyal yardımlaşmalar bu dönemde önemlidir.
Sevgili Başaklar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, sosyal ilişkileriniz, hedefleriniz, girdiğiniz ortamlarda önem verdiğiniz hassasiyetler öne çıkıyor. Aşk, parasal konular, evlilik ve özel paylaşımlara verilecek önem bu Yeniayın özünde yer alıyor. Şimdi birlikte görünümleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olalım. Ay-Merkür kavuşumu, bu Yeniayda hedefimize varmada bize destek olabilecek güvenilir dostları işaret ediyor. Bunlar eskiden beri tanıdığımız kişiler veya yeni tanıştığımız ancak projelerimizle ilgilenen kişiler de olabilir. Venüs-Pluto görünümü, sizde güven hissi uyandıracak biriyle tanışmanın işaretçisidir. Bu kişi yabancı bir ülkede veya başka bir şehirde yaşıyor olabilir. Bu Yeniayın en olumlu etkisi bu konuda öne çıkıyor. Moralinizi yükseltiyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıcı para ve iş fırsatlarının da bu Yeniayda karşımıza çıkması mümkündür. Ay-Mars kavuşumu Başakların aradıkları eşle karşılaşmalarını sağlıyor. Neyi istediğimizi ve neyi seçeceğimizi biliyoruz. Hedefimize her anlamda kilitlenmiş durumdayız. Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve seçkin olana yöneltiyor bizi. Ailemiz, yuvamız, sevdiklerimiz için para harcayabiliriz. Güzel ve çekici görünmek isteriz. Ancak bütçemizi zorlamadan olursa gayet iyidir. Ay-Neptün görünümü, bir arkadaşınız vasıtasıyla veya bir ortamda karşınıza çıkabilecek kişiyi işaret ediyor. Gayet romantik bir karşılaşma diyebiliriz. Bu Yeniay, bir çok açıdan Başaklar için olumlu gelişmelerin müjdecisi gibi görünüyor.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş süresince ailevi ve mesleki konularda güvencenizi önemsersiniz. Eğer durumunuzdan memnunsanız pek şikayetçi olmazsınız. Değilseniz en ufak bir olayda duygusal tepkilerde bulunmanız mümkündür. Uygun ve gerçekten verimli olan, güven içeren bir iş teklifiyle karşılaştığınızda değerlendirirsiniz. Sizi ilk kez gören kişiler biraz gergin ancak duygusal biri olduğunuzu düşünürler. Ne kadar işiniz olsa da, ailenize, sevdiklerinize zaman ayıracaksınız. Karşınıza bir engel çıktığında onunla mücadele etmeyi bilmelisiniz. Mars bu devrede Yengeç burcunda ilerleyeceğinden, aktifsiniz ancak duygularınız sizi etkileyebilir ve yavaşlayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere elden geldiğince destek verirsiniz. Fakat size değer vermediklerinde veya kadir kıymet bilmediklerinde içten içe üzülürsünüz. Gelişmeniz için atak ve cesur olmanız lazımdır. Bunu gerçekleştirmenin yolu ise, ancak çaba sarf etmek ve kendinize güvenmekle olabilir. Maddi ve manevi yönden güçlü olmak istiyorsanız risk almaya gönüllü olursanız bu risk size sorumluluk duygusu vereceğinden faydalı olabilir.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında meslek evinizde etkili olacak Merkür-Yengeç burcu geçişi, kişinin hassasiyetle durumunu ele almasına yol açar. Sözgelimi geçmişte yaşanılanlar gözlerimizin önünden bir film şeridi gibi geçer. İlişkiler, iş hayatı, ailevi konular, uygulamak istenen planlar tecrübeler ışığında ele alındığı için, kişi değerlendirmeleri ister istemez bunlara göre yapabilir. Bu dönemde dikkatleri üzerinizde toplamak istemezsiniz. Fakat yaptığınız konuşmalar, tavırlarınız, başkalarının sizin hakkınızda bir yargıda bulunmalarını sağlar. Sorumluluklarınızın farkında olmanız gayet faydalıdır. Geriye dönük düşündüğünüzde neden bunları yaşadım demek yerine, tecrübe olarak görürseniz ne kendinizi ne de hayatı suçlamamış olursunuz. Çünkü bu tecrübeler size rehber olabilir ve aynı hataları tekrarlamadan doğru seçimlerde bulunursunuz. Bu süreçte bir başka şehirde çalışma, yerleşim, ihtisas yapma, tayin, eğitim, ticari gibi meseleler gündeminizi oluşturur.
Sevgili Teraziler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, iş hayatınızla ilgili konulardaki duyarlılığınızın, sevilmek, beğenilmek arzunuzun işaretçisi oluyor. Bu Yeniayın özünde aile, finansal konular, evinizle ilgili meseleler de yer alıyor. Yeniayın görünümlerini birlikte gözden geçirdiğimizde hangi konularda etkin olacağını anlayabiliriz. Ay-merkür kavuşumu, işimizi sahiplenmemizi ve bu konuda kendimizi güvende hissetmek arzumuzu işaret ediyor. İşimize, planlarımıza ve şu andaki mevcut durumumuza dikkatli şekilde bakacağız. Risk almayacağız. Her yönüyle işlerimizi gözden geçireceğiz. Biraz duygusal düşünebiliriz. Sorumluluklar bizi bir miktar yorabilir. Mantıklı şekilde duruma bakarsak bu denli hassas olmayız. Venüs-Pluto görünümü, yatırım, kredi, mal-mülk paylaşımı, nafaka gibi başkalarıyla alakalı finansal konularda gayet olumlu kararlar ve gelişmeler yaşanabilir. Sorunlar varsa, ortak bir anlaşmaya varılır. Diyelim ki çok önceden beri riskli bazı işleriniz var. Bu Yeniayda hukuki haklarınızı gayet iyi koruyacak önlemler alırsınız. Güvenilir yatırımlara yönelirsiniz. Ay-Mars kavuşumu, ne iş yaparsanız yapın, duygusal değil tam tersine mantıklı hareket edin. Böylece kimsenin sizi etkilemesine izin vermemiş olursunuz. Hedefinizden şaşmayın. Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatınız ve kişisel ilişkilerinizde nezakete, anlaşmaya verdiğiniz önemi gösteriyor. Bu konularda hassassınız. Ay-Neptün görünümü, işinize, ideallerinize sahip çıkmanın göstergesidir. İyi niyetinizi kimsenin kullanmasına izin vermeyiniz.

AKREP

Sevgili Akrepler, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, duygu dünyanız ve geleceğinizle ilgili konularda, güvenlik olgusuna fazlasıyla önem vereceğiniz süreçtir. Ülkenizi, manevi değerlerinizi, alışkanlıklarınızı ve inandığınız her şeyi savunursunuz. Bu dönemde dünya görüşünüz ve yaşam şekliniz kendinize göredir. Evet belki başkaları sizi bazen etkiler ancak yine de inandığınız, güvendiğiniz bir şeyden vazgeçmezsiniz. Size bu gücü, bu dönemde Yengeçte ilerleyen Mars sunuyor. Elinizdekileri koruma dürtünüz ve güvenliğinizi sağlamak çabanızdandır. Ayrıca bu dönem anayurdu dışında yaşayan vatandaşlarımız için hasret duydukları insanları görmek için yıllık izinleri kullandıkları bir dönem anlamı taşıyabilir. Aile ortamınıza verdiğiniz önem, sahip olduğunuz tüm değerleri yaşadığınız ortamı güzelleştirmek, büyütmek adına kullanabilir, yabancı bir ülkede yaşıyorsanız anavatanınızda yatırım yapabilirsiniz. Geleneklerinizi, kültürünüzü ve göreneklerinizi önemsersiniz. Yüksek eğitim, tez, akademik ihtisas, tayin, terfi gibi konular gündeminizde yer alır.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, geçmiş problemlerinize çözüm bulmanızda ve geleceğinizi şekillendirmenizde dikkatli ve mantıklı düşünmenin önemini gösteriyor. Hassas düşünmeye neden olabilir. Güç ve kontrole bu denli önem veren bir Akrep bu süreçte ileriye bakmalı ve eski tecrübelerini göz önüne alarak geleceğe yönlenmelidir. Çünkü şimdi önemli olan tarafsız düşünmektir. Gereksinimler, gelecek, maddi konular, hedefler anlamında gerçekçi olma zamanımız. Sezgilerinizin gücünü yükseltici olan bu enerji, atacağınız her adımın daha sonra nereye varabileceğini de tahmin etmenizde kuvvet olacaktır.
Sevgili Akrepler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, eğitimden ticarete kadar her konudaki hassasiyetin, büyümek, gelişmek, değerlerinize sahip çıkmak olgularına verilen önemi vurguluyor. İkili ilişki, yolculuk, yakınlarınız, iletişim ve çevresel etkenlerin kıymeti de, bu Yeniayda belirgin hale geliyor. Her zaman olduğu gibi görünümler bu Yeniay hakkında bize ışık olacaktır. Şimdi birlikte gözden geçirelim. Ay-Merkür kavuşumu, maddi-manevi anlamda sizi besleyici, büyütücü ve geliştirici olana yönelme, eviniz ve ailenizle bir araya gelme yönünde bilgi, iletişim ve yolculukların göstergesidir. Venüs-Pluto görünümü, güvenilir, kalıcı ve kriterlerinize uygun bir ilişkiyi işaret ediyor. Evliyseniz yuvanızda emniyet, bekarsanız evlilik gibi konular gündeminizde yer alır. Bu bir dönüşüm ve yenilenme işaretidir. Mantıklı bir karar verirsiniz. Gerçekçi şekilde önünüze bakarsınız. Sırılsıklam aşık olsanız dahi, ilişkide en önemli olgu sadakat ve güven içermesidir. Ay-Mars kavuşumu, amacınıza yönelik hareket edebilme ve arzu ettiğiniz yolda emin adımlarla ilerlemenizde yardımcıdır. Ay-Jüpiter görünümü, ilişki-eğitim-iş hayatı veya farklı bir nedenle yapılan yolculuğun, görüşmenin işaretçisidir. Sevdiklerinize, alışkınlıklarınıza yeni bir gözle bakma vaktidir. Ay-Neptün görünümü, manevi duyguları, aile, yurt, sevgi olgularını yükselten, moral verici bir destek kuvvettir.

YAY

Sevgili Yaylar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş, güvencenize verdiğiniz önemin göstergesidir. Gerek maddi ve gerekse manevi açıdan büyümek için bu düşünce size rehber olabilir. Ne kadar özgür düşünürseniz düşünün, bir şekilde kökleriniz, değerleriniz, sorumluluklarınız sizi kendisine doğru çekecektir. İşte tam bu noktada sizin isteklerinizle başkalarının sizden talep ettikleri noktada çatışmalar yaşanmaması için birleşmeye gönüllü olmanız ve gerekli çabayı göstermeniz gerekmektedir. Tabii ki Yengeç burcu süreçleri genel olarak eskiyle alakalı konuları gündeme getirdiği için doğal olarak geçmişten bu yana devam eden bazı sorunlarınızın çözüme kavuşturulması gerekmektedir. Bunlar maddi sorunlarınız olduğu gibi, iş veya özel dünyanızda ortaklık kurduğunuz kişilerle olan ilişkiniz de baş sırayı alabilir. Bazıları için bu durum, boşanmaya karar veren çiftlerin çocuklarının güvenliği ve huzuru adına vazgeçmeleri ve yuvalarını tekrar sahiplenmeleri olduğu gibi, tam tersine çoktan ayrılmış kişilerin nafaka problemleri için görüşmede bulundukları zaman anlamına da gelebilir. Ev alma isteği, bir aile kurmak arzusu bu süreçte yoğundur.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, özel ilişki, mesleki konular, finansal meseleler ve ortaklıklar anlamında gerçekçi olunması gereken zaman dilimidir. Sabırsız ve sadece kendimize yönelik, bir de hassasiyet içinde durumları ele almamalıyız. Bir bakacağız olan bitene. Sözgelimi evlilik veya boşanma gibi meseleleri geleceğe dönük bir şekilde ele almalıyız. İş ortaklarımızla aramızdaki her türlü alışverişte dürüstlüğü ilke edinmeliyiz. Bu dönemde duygusal ve ruhsal anlamda hassasız. İstikrarlı yürümeyen ilişki ve iş ortaklıklarımızı mutlaka ele almalıyız.
Sevgili Yaylar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, kendinizi garanti altına alacak güvenceye kavuşma arzunuzu işaret ediyor. Yatırım, ödemeler, ilişkilerdeki paylaşım, sıkıntılarına çözüm bulma, parasal açıdan rahatlama, eviniz, ailenizle ilgili konular da bu Yeniayın özünde yer alıyor. Şimdi birlikte Yeniayın görünümlerine bakalım ve etkilerini daha net anlayalım. Ay-Merkür kavuşumu, aileyle ilgili bir mesele üzerinde derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Bu manevi veya finansal bir konu da olabilir. Ev yatırım veya borçlanmayla ilgili meseleler üzerinde durulur. Venüs-Pluto görünümü, çalışıp çabalayıp bin bir emekle kazandığımız paramıza sahip çıkmanın işaretçisidir. Elimize geçen ne olursa olsun, bütçemiz şartlarının farkında olmayı sağlar. Yaylar bonkör kişilerdir. Ancak siz bu Yeniayda, hiçbir şeyi risk altına almadan, ama az ama çok elinize geçeni daha dikkatli kullanacaksınız. Hastalık var sağlık var diyecek ve kendinize özen göstereceksiniz. Ay-Mars kavuşumu, güvenceyi önemseyerek, sizi kimsenin zor duruma düşürmesine izin vermeden amacınız doğrultusunda hareket edeceksiniz. Evlat sahibi olma veya evladınızla ilgili konular sizin için önemli olacak. Ay-Jüpiter görünümü, kalıcı ve sağlam olan plan ve projelere yönelmenin doğru olacağını gösteriyor. Ay-Neptün görünümü, ailenizi, değerlerinizi ve ilişkilerinizi hassasiyetle ele alsanız da, siz her türlü güçlüğün üstesinden gelebileceğinizi biliniz. Bu Yeniayda duygular ön planda. Ancak gerçeklikten uzak bir duyarlılık değil bu. İnsanın yolunun ve kendinin her anlamda farkında oluş hali diyebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında etkili Güneş-Yengeç burcu seyri, ilişkinizle ilgili konularda dikkatli olunması gereken bir dönemdir. Bir oğlak her zaman planlı ve programlı hareket etmekten hoşlandığı için, birilerinin onayını beklemez. Bu durum ilişkisi veya evliliğiyle ilgili konularda da bu yöndedir. Ya partneri hakimiyeti baştan ele alacak, cesur davranan biri olacak veyahut Oğlak idaresi altında yaşamaya mahkum olacaktır. Güneşin bu seyri esnasında ise, Oğlak ihtiyaçlar konusunda partnerinin baskın olmayışı, gerekli olan çabayı göstermemesi veya tam tersine gereksiz şeylerin üstünde durması, pasif davranması hatta duygularını belli etmemesi nedeniyle gerilir. Oysaki her iki tarafın da, verimlilik, büyümek, gelişmek için el birliği yapmalarıdır. Oğlak gerektiğinde, sevdiğini sahiplenecek koruyacak ve kollayacak partneri de sevdiği insana çabasında yardımcı olacaktır. Tabii ki bu ilişkinin niteliğine bağlı gelişir.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, çalışma hayatı, sağlık ve birebir ciddi ilişkinizle alakalı konular üzerinde ihtiyaçların gözden geçirilmesi ve güvenlik çerçevesinde ele alınmasında önemlidir. Sözgelimi iş konularında sözleşmelerin gözden geçirilmesi ve her türlü noktanın önemle ele alınması önemlidir. Sağlığınızla ilgili konulara da önem vermek lazım. Eğitim, bir başka yere yerleşim, ihtisas, ticari konularda iyi düşünmek gerekiyor. İlişkilerde, görüş ayrılıkları var mı diye bir bakalım. Eğer evlenmeyi düşünüyorsak nerede yaşanacak, partnerin iş durumu, ailesine olan bakış açısı bunları iyice ele almak gerekiyor. Diyelim ki ayrılık kararı verdik. Duygusal düşünmemeli, probleme neden olan noktaları tekrar gözden geçirmeliyiz.
Sevgili Oğlaklar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, aşk hayatınız, çocuklarınız ve yetenekleriniz kısaca değer verdiğiniz her şeyi koruma arzunuzu işaret ediyor. Bu Yeniayın özünde, evlilik, iş hayatı, duygular, çevrenizle olan iletişim bir hayli öne çıkıyor. Şimdi birlikte görünümlere bir göz atalım ve Yeniayın etkilerini daha iyi anlayalım. Ay-Merkür kavuşumu, ilişkimizin geçmişi ve bugünüyle ilgili veya yaşadığımız ilişkilerin bizim üstümüzdeki tesirlerine bakacağız. Biz ilişkisine sahip çıkan bir partnerin özlemini duyuyoruz. Doğaldır duygusallığımız. Bir çiçeğe bakar gibi, onu yaşatmak ister gibi ilgi görmek istiyoruz. Bu Yeniayda karşımıza çıkan veya hayatımızda olan kişiyi bu düşüncelerle gözden geçireceğiz. Venüs-Pluto görünümü, aşkta sağlam temelli ve geleceği olan bir ilişki özlemindeyiz. Kıymet verdiğimiz ilkeler var. Sorumluluk sahibi olmalı, hedefi olmalı ve bir duruşu olmalı. Sevdiği kişiye değer vermeli, tabii ki hayatın güzellik ve zorluklarını birlikte göğüsleyecek kadar aklı başında biri olmalı. Maddi-manevi anlamda doyum istiyoruz. Bu Yeniayda buna uygun bir aşkın özlemindeyiz. Tercihimizi de bunları merkez alarak yapacağız. Ay-Mars kavuşumu, karşımıza duyarlı ve ailevi değerlere önem veren bir partneri işaret ediyor. Ancak ilk bakışta bizi düşündüren bir şeyler olabilir. Hayatımızda biri varsa, bu Yeniayda davranışlarına çok dikkat edeceğimizi gösteriyor. Ay-Jüpiter görünümü, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konuları hayat görüşümüze göre ele alacağız. Ancak biraz toleranslı düşünmemiz de gerekecek. Bize uymayan durumlara mantıklı bakmak lazım. Ay-Neptün görünümü, şefkat, vefa, eskiye özlem ve sorunlardan uzak durarak, olanı olduğu haliyle kabule bizi getiriyor. Alışkanlık, bağımlılık mantıklı düşünmenin önüne geçebilir.

KOVA

Sevgili Kovalar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrine başlayacak Güneş ciddi ilişkiniz veya çoktan bitmiş beraberliğiniz bu dönemde kafanızın içinde zincirleme düşüncelere sebebiyet verebilir. İçinde bulunduğunuz hayatın sorumluluk dolu rutini içinde, saygınlığınızı sağlamak, yeniden hayatınızı kurgulamak ve bir düzen kurabilmek için tek gücünüz yine azimli olmanız ve sabırla yol almanızdan geçecektir. Değişen koşullara uyum sağlamak için bir yandan geçmişin izlerini silmeye çalışırken, diğer yandan geleceğin bilinmeyenleri arasında tercih yapmakta zorlanırsanız bilin ki çok bunalırsınız. Çalışma hayatınız ve birlikte iş yaptığınız insanlarla olan ilişkinizden tutun da, sosyal güvenceniz, iş geliştirme becerinize kadar olan bu geniş yelpazede aileniz, eski dostlarınız, eski ilişkiniz ve geçmişe ait ne varsa, hiçbir şeyin sizi yenileştirmekten alıkoymasına izin vermeyiniz. Eğer bir şey sürmüyorsa, hüzün ve mutsuzluk yaşatıyorsa bu iş olsun özel ilişki olsun öncelikle kendinizi düşününüz. Eğer sizin yanlışlarınız dolayısıyla bu noktaya gelindiyse gerekirse düzeltmek adına büyüklük siz gösterin, karşınızdaki kişi neden olmuşsa o zaman önünüze bakın. Size artık dert tasayla uğraşmak değil, mutluluk yakışır bunu lütfen unutmayın.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında, Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, aşk hayatınız, ortaklaşa gelirler, çalışma ve sağlıkla alakalı meseleler bir hayli hassas ele alınır. Kişi hem kendi hem de değer verdiği insanların ihtiyaçlarına öncelik tanımak hem de kendisiyle alakalı meselelere eğilmek durumundadır. Ancak duygular, mantığımızın önüne geçmemelidir. Tamam yardımcı olacağız, başkalarına destek çıkacağız ama kendimize dikkat edeceğiz. Eğer iş hayatı, aşk yaşamı, maddi konularda belirsizlik yaşıyorsak, bunları gerçekçi bir şekilde ele alacağız. Geçmişte yaşanmış problemlerin etkisi altında kalmayacağız ve bunların bilinçaltımızda yarattığı baskılarla hareket etmeyeceğiz. Önümüzdeki duruma bakacağız. Nasıl çalışıyoruz, nasıl ilişki yaşıyoruz, kimlerden destek görüyoruz ve kimlere hizmet ediyoruz. Bunları ele alacağız.
Sevgili Kovalar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, çalışma hayatınızda veya genel olarak insanlara yardımcı olmak amaçlı günlük faaliyetlerin işaretçisi oluyor. Bu Yeniayın özünde, duygusal hassasiyet, değerlerinize, önem verdiklerinize karşı kendinizi sorumlu hissetme hali bir hayli etkili oluyor. Şimdi beraberce Yeniayın görünümlerini inceleyelim. Ay-Merkür kavuşumu, işimiz gereği veya duyarlı bir kişi olmamızdan dolayı günlük hayatta insanlardan çabuk etkileniyoruz ve onların sıkıntılarını anlamaya çalışıyoruz. Bakmak, beslemek, doyurmak, annelik etmek istiyoruz. Venüs-Pluto görünümü, bu Yeniayda ailemiz, oturduğumuz yer, bizim için değerli olan her şeyi önemseyeceğiz. Niye şöyle niye böyle değil demek yerine, elimizde olanın kıymetini bilmek vaktidir. Olayları, durumları mantıklı şekilde ele almalıyız. Ay-Mars kavuşumu, sağlıklı yaşamak adına bedenimize, ruhumuza gereken özeni göstermeliyiz. Kendimize iyi bakmalıyız. Ay-Jüpiter görünümü, bu Yeniayda fırsat buldukça bizi keyiflendirecek, moralimizi yükseltecek seyahatlere çıkalım. Sözgelimi izine ayrılmak veya tatile çıkmak gibi. Şu üstümüzdeki ağırlıktan kurtulalım. Ay-Neptün görünümü, kişisel bakım, sağlıklı yaşama ayrılan bir paranın göstergesidir. Bu Yeniay kendimize zaman ayırmamız, her şeyi kafamıza takmamamız, kendimize özen göstermemiz gerektiğini söyleyen bir ses gibi. Bu sese kulak vermekte yarar var.

BALIK

Sevgili Balıklar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Güneş aşk hayatınız, çocuklarınız, iş yaşamınızdaki verimlilik ve kendinizi ifade konularındaki gayet olumlu bir dönemin başlaması anlamı taşır. Şimdi sizler, duygu dünyanızla alakalı her konuda güvencenizi ön planda tutarak ilişkiler yaşamak isteyebilir, sizde bu hissi uyandırmayan, tedirgin eden ve geleceği olmayan kişilerle bir araya gelmemeye özen gösterebilirsiniz. Duyarlılığın yoğunlaşacağı bu süreç, bir Balık için büyümek ve gelişmek adına sesini yükseltmeyi ve kendine yeni bir yol çizmek için eskiyle alakalı her şeyi geride bırakmayı kabul etmelidir. Çünkü artık bir dönem kapanmak üzeredir, yeni bir pencereden hayata bakabilmek için gözlüğünün rengini değiştirmesi lazımdır. Şimdi öyle durumlar olur ki, hem geçmiş ve hem gelecek aynı anda sizi kendi tarafına çekmeye çalışabilir. Bir bakarsınız geçmiş bildiğiniz yerde durmakta ve boynunu bükerek dön demektedir ama gelecek ise tam önünüzde size gülümsemekte hadi gel diyerek çağırmaktadır. Güneşin bir daha bu alandan transit geçmesi için en az bir yıl beklemek gerekeceğinden aşk hayatınızla ilgiyi konularda bu seyir müddetince hem ilişkilerdeki rolünüzü hem de yaşamsal anlamda ne yapmak istediğinizi, kişisel açıdan gelişmeniz adına yapmak istediklerinizi kafanızın içinde belirlemenizi tavsiye ediyorum.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, aile yaşamı, evlilik, iş ortaklığı ve birebir aşk hayatınızla ilgili konularda hassasiyetle düşünmenizi sağlayıcıdır. Bazen eskiye ait anılar, çocuklukta yaşanılanlar aklımızdan geçer. Eğer ilişkimizde problemler varsa bunlar üzerinde durabiliriz. Çocuk sahibi olmayı düşünürsek, kontrollerimizi yaptırabiliriz. Bir ofis açarak çalışmayı düşünürsek piyasanın durumuna bakabiliriz.
Sevgili Balıklar, 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, yakınlarımıza, çevremize olan duyarlılığımız, sevdiğimiz her şeyi koruma içgüdümüz ve aşka verdiğimiz önem ve çocuklarla ilgili konularda etkilidir. Bu Yeniayın özünde hassasiyet, romantizm, sosyal projeler, finansal veya ilişki konuları da bir hayli vurgulanıyor. Şimdi Yeniayın görünümlerine bir göz atalım. Ay-Merkür kavuşumu, sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz, onların rahatını düşünmemiz, şefkat duygusuyla yaklaşmamızı sağlıyor. Aşkta sevecenlik, ilgi bizim için önemli. Çocuklarımız kıymetli. Onların güvenilir bir hayat sürmelerini istiyoruz. Çocuk sahibi olmayı düşünebiliriz. Venüs-Pluto görünümü, yakın çevrenizle olan bağınızı güçlendiricidir. Size güven veren dostlarınızdan destek görürsünüz. Onların yanında olursunuz. İnsanlara destek amaçlı çalışmalar, paylaşımlarda bulunursunuz. Bekar Balıklar bu dönemde biriyle tanışabilirler. Sanatsal aktiviteler, hem işinizi hem hobilerinize zaman ayırmak Yeniayın etkileri arasında yer alır. Başarıyı önemsersiniz. Güvenilir olana yönelirsiniz. Seçicisiniz. Planlı ve programlı hareket etmek hoşunuza gidecek. Kazanç elde edeceğiniz iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Ay-Mars kavuşumu, aile ve çocuk konularına eğilirsiniz. Koruyucu annelik veya hamilelikle ilgili konulara meraklı olursunuz. Ay-Jüpiter görünümü, gelecek amaçlı yatırım, çocuk sahibi olmak, bir yuva kurmak, bir hobiniz için destek almak, arzu ettiğiniz şekilde bir anlaşmaya varmak konularını öne çıkarıyor. Ay-Neptün görünümü, sizi mutlu eden, rahatlatan, sakinleştiren ve hayatı güzel yanlarıyla ele alarak hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayan bir yansıma olarak Yeniayda etkili oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.