2015 Başak Burcu Yorumu

Burçlar

Hayatınızda ki karanlıkların belirsizliklerin sona erip yeni başlangıçlarla heyecanı umudu yeniden kazandığınız güçlü bir yıl karşılıyor sizleri. Yıldızların öğretmeni Satürn 2.5 yıl seyrine devam edeceği Yay burcu geçişi, Haziran ayında tekrar Akrep burcunda kısa süreli bir geçişten sonra Yay da ki seyrine devam edecek. Öğretmen Satürn önümüzdeki 2.5 yıl boyunca kariyer hayatınız ve aile hayatınızla ilgili konularda etkili olacak değişime ayak uydurup uzlaşmacı olduğunuz takdirde 2017 ye kadar yapacaklarınızı planlamalı takıntı kaygı ve korkuların esiri olmayı bırakıp mücadele edip yeniliklerin peşinden gitmelisiniz. Özellikle aile bireyleriniz eş ya da sevgilinizle ilişkilerinizde önemli etkiler söz konusu olabilir. Özellikle Baba ile ilişkiler ve iletişim fazlası ile önem kazanmakta. Tutumunuz ilişkilerinizin gidişatını belirleyecek sakinlik ve uyum olası zararları en aza indirecektir. Ya kaygılarınız ve haklı çıkma arzunuzla hırsınıza yenilenecek ya da bilgeliğin yolunu bulup azim ve sebatla yenileneceksiniz.

Başak 2015 Sağlık: Yılın ilk yarısı sağlıkla ilgili ciddi sorunlar yaşayacağınıza işaret etmiyor gökyüzü ruh ve beden sağlığınıza gereken önemi verip belli aralıklarla sağlık kontrolünden geçtiğiniz sürece. Yılın 2’inci yarısından itibaren mide bağırsak ve cildinizle ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsin iz dikkatli davranın.

Başak 2015 Aşk: Evliliğinde sorunlar yaşayan Başaklar yılın ilk 3 ayı sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız. Ama ayrılıkla ama birlikte verilen emeğin sevginizi güçlendirmesi ile. Bekar ve ilişkisi olmayan Başaklar yılın 5’inci ayından itibaren Aşk gönül kapınızı çalacak siz yeter ki korkularınıza geçmişte yaşadığınız olumsuzluklara takılıp kalmadan anın güzelliklerini aşkla kabul edin. Yılın 6’ıncı ayından itibaren evli Başaklar eşinizin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Yılın 9’uncu ayı ise eş ya da sevgilinizle kuşkularınız yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz.

Başak 2015 Kariyer: Yılın ilk yarısı iş hayatınızda değişimler yaşanabilir. Yeni bir işe girebilir sektör değiştirebilirsiniz. Yılın ilk 6 ayı iş birliklerine açık olmalı ve parlak zekanızı ortaya koymalısınız. Yılın 2’inci yarısından itibaren yurt dışı kaynaklı imkanlarla karşılaşabilir çabalarınızın karşılığında terfi belki de ortaklık teklifi ile işinizi büyütebilirsiniz. Yılın ilk yarısı artan gelirlerinizi birikim yapmak için değerlendirmeli yatırımlardan uzak durmalı yatırımlar için yılın 2’inci yarısından itibaren harekete geçmelisiniz. Biriken borçlarınızı kapatacak kazancınızı değerine değer katacak bir gayrimenkule yatırım yapabilirsiniz.

Başak 2015 Eğitim: Eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenci başaklar karamsarlıktan uzaklaşıp yarış atı gibi çalışma sisteminizden uzaklaşmadıkça başarıya ulaşmanız güç olacaktır. Öncelikle öğrenmeye çabalamalı ve kimse ile yarışmadan kendinizi geliştirmeye bakmalısınız. Bunu yaptığınızda her şey sizin için olumlu yönde ilerleyecektir ve başarınızla pek çok fırsatı da elde edeceğiniz imkanlar size sunulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.