2015 Boğa Burcu Yorumu

Burçlar

Haksızlığın sonlandığı emeğin sabrın inancın mükafatını aldığınız güçlü olduğunuzu hissettiğiniz ve hissettirdiğiniz bir yıl karşılıyor sizleri. Yıldızların öğretmeni Bilge Satürn Yay burcunda seyrine devam ediyor. Sizlere yansıması ise iş birlikleri kazanç ve istikrar olarak yansıyacak. Özellikle 2012 yılından bu yana evlilik hayatlarında dışardan gelen müdahalelerden dolayı yaşadığınız huzursuzluklar acılar yerini kalıcı güven ve mutluluğa bırakacak. Acılara neden olanlar içinde son derece sancılı bir dönem başlayacak. Finansal konularda ise meslek hayatınızda iş birlikleri ortaklıklar yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler meslek hayatınızda çığır açmanızı sağlayacak. Gücünüzün farkına varın ve size güç katanlarla ortak kararlar alarak istikrara doğru yürüyün. Yılın ilk yarısında iş hayatınızda temponuz artacak iş birliklerine açık olun ve hiç bir şeyin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin. Yılın ilk yarısı aile büyüklerinizin sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Endişe etmeyin her şey olumlu şekilde sonuçlanacaktır.

Boğa 2015 Sağlık: Yılın ilk 4 ayı sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Geçmişte yaşanan gerginlikler sizleri ruhsal ve bedensel olarak yordu. Evinizi iş yerinizi huzurlu hissedeceğiniz şekilde düzenlemeli size ağırlık veren yoran her şeyi yenilemeli ferah bir ortam yaratmalısınız. Sizlere tavsiyem bedeninizi ruhunuzu sevin beslenmenizden yaşam şekline kadar her şeyi yenilemeli kendinize hakettiğiniz değeri vermelisiniz. Yılın 2’inci yarısında uzun seyahat ve yolculuklarda aksilikler yaşanabilir dikkatli olmalı huzursuz ve yorgun olduğunuzda yolculuklardan uzak kalmalısınız.

Boğa 2015 Aşk: Aşk hayatınızda yüzünüzün yüreğinizin güleceği bir yıl karşılıyor sizleri. Aşktan yana her şey olumlu ilerleyecek sizler için. Bekar Boğa’lar yılın ilk yarısı sizi aşkla sevip yüceltecek o özel insanla bir araya gelebilir aşk dolu bir beraberliğe ilk adımı atabilirsiniz. Evli Boğa’lar sizlerde yılın ilk 3 ayı ilişkinize zarar vermek isteyenler eşinizin size yalan söylediği düşüncesine kapılmanız için türlü entrikalar çevirebilirler sakin olun ve başkalarının yanlış düşüncelerine kapılarak mutlu yuvanızı huzursuzluk rüzgarına teslim etmeyin. Yılın 2’inci yarısında eşinizle ilişkinizde aşk güven ve sevginin gücü sizleri maddi manevi güçlü kılacak.

Boğa 2015 Kariyer: Kariyer hayatınızın ALTIN çağı başlıyor sizler için. Kendinize olan güveniniz sizleri başarıya taşıyor. Yaptığınız işte itibarınız her geçen gün daha da artacak. Yılın ilk 6 ayı iş arıyorsanız bulabilir var olan işinizi büyüterek aynı anda birden fazla işi bir arada ilerletebilirsiniz. Yılın 2’inci yarısı yeni fikir ve oluşumların içinde yer almadan iki kez düşünün ve her türlü ayrıntıyı hesapladıktan sonra değerlendirmeye alın. Mali konularda hatırı sayılır birikimler elde edebilirsiniz. Ayrıca şans oyunlarından elde edilecek beklenmedik gelirlerde yılın getirileri arasında. Temmuz ve Ağustos aylarında harcamalarınızı kontrol etmeli ve anlık kararlarla yatırımlar gerçekleştirmemelisiniz.

Boğa 2015 Eğitim: Yılın ilk yarısında Jüpiter güçlü etkisi ile öğrenme kabiliyetiniz ve başarınız müthiş güçlü olacaktır. Yılın ilk yarısı kendinizi geliştirebileceğiniz her türlü imkanla karşılaşabilirsiniz hızlı düşünüp hızlı kararlar vermelisiniz. Yurt dışı ile ilgili eğitim planlarınız varsa yılın 2’inci yarısında sürpriz gelişmelerle bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.