2015’in favori rengi turuncu

Moda

2015-favori-renk-turuncu
Birçoğu turuncuyu iddialı bir renk olarak görür ve bu nedenle turuncu renk kıyafetler giymekten çekinir. Oysaki turuncu doğru kombinlendiğinde oldukça stil sahibi bir görünüm yaratılabilir. Peki, turuncuyu neyle, nasıl giymek daha uygun olur? İşte cevabı…

Nötr renklerle kombinleyin
Turuncu, siyah ve beyaz gibi nötr renklerle giyildiğinde harika bir uyum yakalanır. Pudra, krem, haki gibi renklerle kombinlendiğinde ise güzel bir sonuç ortaya çıkar. Turuncu rengi sevenlerdenseniz bu modaya elbise giyerek ayak uydurmanız mümkün. Altına mor bir babet ya da ayakkabı giydiğinizde kontrast bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Size bu renk iddialı geliyorsa ayakkabı olarak nude, krem gibi tonları tercih edebilirsiniz. Turuncuya karşı önyargılıysanız bu rengi tek bir parça olarak kullanabilirsiniz. Örneğin turuncu bir pantolon ile krem ya da pudra rengi bir gömlek giyebilirsiniz.

Turuncu bir ceket ile gardırobunuza renk katabilirsiniz. Beyaz t-shirt ve jean pantolon ile giydiğinizde bu kombinin oldukça şık olacağını göreceksiniz. Tüm gözleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu sezon mutlaka turuncu bir aksesuarınız olmalı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.