2015’in trendi püskül

Moda

puskullu-ust-giyim
Bu yıl yaz ayları başka bir renkli geçecek. Cıvıl cıvıl bir dönem bizi bekliyor… Gardolaplarımıza yeni sezondan birkaç parça, bir şeyler eklemenin de vakti geldi. Buna ilk olarak püskül detaylı giysiler alarak başlayabiliriz. Hırkalar, elbiseler, aksesuarlar, mayolar, etekler, bluzlar gibi birçok tekstil ürününü süsleyen püsküller bizi önce 1920’lerin flapper modasına oradan da, 1980’lerin bohem şıklığına götürüyor.

Üst giyime yansıyan şıklık
Yaz aylarında sahilde, yürüyüşte veya arkadaşlarla buluşma esnasında en büyük kurtarıcımız ince kumaşlardan yapılmış şık hırkalar. Püsküller ise bu parçalara ayrı bir şıklık kazandırdı. Detaylar o kadar güzel ki…
puskul-detayli-etekler
Great Gatsby filminden fırlamış etekler
Püskül detaylı etekleri giydiğiniz zaman kendinizi Great Gatsby filminden fırlamış gibi hissedebilirsiniz. Şık ve sofistike duran etekler bu yıl hepimizin olmazsa olmazları arasında yer alacak gibi…
puskullu-aksesuarlar
Aksesuarlar
Sadece giysilerde değil, bu detayları tüm aksesuarlarda da görüyoruz. Giydiğimiz parçalara ayrı bir hava katıyor bu aksesuarlar.
puskullu-mayolar
Mayolardaki detaylar
2015 yazının çok renkli geçeceğini söylemiştik. Şimdilerde askılarda yerini alan yeni sezon mayo ve bikinilerde de püskül detayını bolca görüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.