2017 Akrep Burcu Yorumu

Burçlar


Bu yıl Akrepler için hazırlık yılı. Maneviyatınızı kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Elinizi attığınız işlerde bir yavaşlama söz konusu olursa üzülmeyin. Bu konuda sizi desteklemeyen bir takım koşullar var. Ama bunun sebebi siz değilsiniz. Sizin yapmanız gereken, eksik kaldığınız konuları tamamlamanız. Özellikle de eğitiminiz ile ilgili konulara odaklanabilirsiniz.
İnancınızı sağlam tutun. Çünkü bir anlamda hayat sizi tüm kötülüklerden koruyor. Meditasyon yapabilir, dua edebilirsiniz.

10 Ekim’den sonra Jüpiter Akrep burcuna geçecek ve bu sefer 2017 Akrepler için başlayacak. Bunun için mutlaka hazırlık yapmalısınız. Maddi olarak, son 1 buçuk yıldır çok önemli dersler aldınız. Merak etmeyin bundan sonra sıkıntı yaşamayacaksınız.
11 Şubat’taki Ay tutulması kariyerinizle ilgili önemli konuları karşınıza getirecek. 21 Ağustos’taki Güneş tutulması da hem iş hem de kariyer başlangıçlarınızı destekleyecek. İş değiştirmek durumunda kalırsanız bu dönemde yapabilirsiniz. Aşkı arayan Akrepler, 26 Şubat’taki Güneş tutulmasından yararlanabilirsiniz.

Çocuk isteyen ya da çocuk bekleyen Akrepler 26 Şubat’taki Güneş tutulmasında, çocuk ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bunun dışında ev ile ilgili bir karar verebilir, ev değiştirme isteğine kapılabilirsiniz. Ailevi konularda karar alma süreciniz 17 Ağustos’ta devreye girecek. Önemli girişimleri 18 Kasım’da yapmaya başlayabilirsiniz. 4 Kasım’daki Dolunay ise ikili ilişkiler alanında önemli fırsatlar sunacak. Ağustos ayı sizler için çok önemli. 26 Ağustos – 20 Eylül arasında kariyerinizde fırsat dolu bir döneme giriyorsunuz. Bu çok önemli ve kariyeriniz için size yardım edecek insanlar ile bir araya gelip önemli adımlar atabileceğiniz bir dönem. Temmuz ayı ise seyahat alanlarında aktif olabileceğiniz bir ay. 31 Temmuz 26 Ağustos tarihlerinde seyahat edebilirsiniz. 5 Temmuz – 15 Temmuz tarihleri arasında ise ortaklaşa parasal konularda güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Borcunuz varsa, kredi almak istiyorsanız 5 ve 31 Temmuz’da gönül rahatlığı ile ödeme yapabilir, paranızı çekebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.