2017 Yay Burcu Yorumu

Burçlar

Sosyal çevrenizin çok aktif olacağı bir dönemdesiniz. Ne kadar çok gezer ne kadar çok değişik ortamlarda bulunursanız o kadar çok iş alanında da yeni olanaklarla karşılaşacaksınız. Satürn sizi 1 buçuk yıldır zorluyor. Özellikle bu sene 11 Aralık-21 Aralık tarihleri arasında doğan Yaylar hayatlarında çok önemli sorumlulukları üstleneceği bir döneme giriyor. Sağlığınızı ihmal etmeyin.
Bu sene düşünceleriniz ve fikirleriniz çok önemli. Başka bir ülkeye taşınmak istiyor ya da seyahat etmek için planlar yapmaya başladıysanız bu tip önemli kararlar için 11 Şubat’taki Ay tutulmasını bekleyin.  26 Şubat’ta ev, aile ve yuva ile ilgili önemli başlangıçlar devreye giriyor.

Eğitim konularında oldukça şanslı olduğunuz bir yıl. 3 Aralık’taki Dolunay ikili ilişkileriniz etkileyecek.  18 Aralıktaki Yeni Ay önemli adımlar için sizi hareketlendirecek. Ocak ayında ise parasal konularda şanslı olacağınız bir döneme gireceksiniz.
10 Eylül’de çok önemli bir iş anlaşması gündeme gelebilir. 20 Eylül – 14 Ekim tarihleri kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz, herkesle iyi anlaşacağınız bir dönem. 7 Şubat – 26 Şubat tarihlerinde yakın çevreniz ile bağlantılarınız çok hızlı olucak. 13 Mart – 31 Mart tarihleri arasında aşk hayatınız önem kazanıyor fakat daha sonra Venüs gerilemeye girecek. Bu yüzden ikili ilişkilerde biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.