22-31 Mayıs haftalık burç yorumları

Burçlar


KOÇ

Sevgili Koçlar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, hem güçlü şekilde kendinizi ifade etmenizi hem de çevrenizle bilgi alışverişinde bulunmanızı sağlıyor. Hedefe yönelik ve kazanç elde etme amaçlı girişimler için, bu Yeniay gayet olumludur. Eğitimden, ticarete ve yakınlarınızla olan bağlantınız ve aşk hayatınıza kadar geniş bir alanda arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, maddi konular gündem maddenizde yer alacak. Elinizdekine sahip çıkmayı, paranızı uzun vadeli yatırıma yöneltmeyi ve dikkatli şekilde hesabınızı yapmayı işaret eden bu Yeniay, kaliteli olanın tercih edilmesini sağlıyor. Kardeşlerimiz, çevremizle bağlantımızda, iş hayatı, para, çocuk, aşk, yolculuk gibi konular önemli bir yer işgal edecektir. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, becerilerimizi sergileme, ifade etme son derece önemli bir yer tutuyor. Gelişim yolumuz kendimizi göstermek ve ilgi uyandırmak. Bu nedenle, çabuk öğrenmek taraflısı olacağız. Bu Yeniayda problemle uğraşmak arzumuz pek yok. Kendimizi mutlu etmeyi, arzu ettiğimiz şeyleri yapmayı tercih edeceğiz. Bir başka görünüm, bu Yeniayın girişimci ruhunu bir hayli vurguluyor. Ciddi anlamda işinize sarıldığınızda ve hedefinizi belirleyip ona göre ilerlediğinizde başarılı olabilirsiniz. Zirveye çıkmak hiç de zor değildir. Yeter ki, bunu gönülden isteyin. Bir tek dikkat edeceğiniz nokta, iş ilişkilerinde zaman ve şartlara göre hareket etmenizdir. Çünkü iş hayatı ciddiyet ister ve yeri geldiğinde esnek olmayı gerektirir. Riskli hareket ve kararlardan uzak duralım.

BOĞA

Sevgili Boğalar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, maddi açıdan tutarlı ve dikkatli şekilde hareket etmenin önemini vurguluyor. Para kazanmak amaçlı düşüneceksiniz. Dışarıda bir girişimde bulunurken aklınızda hep garanti olgusu yer alacak. Çünkü Yeniayın yöneticisi Merkür, burcunuzda ilerliyor. Her ne kadar inişli ve çıkışlı bir bütçeniz olsa da, bugünlerde her şeyi hesaplıyor ve attığınız adıma, konuştuğunuz insanlara dikkat ediyorsunuz. Çünkü artık ne alacağınızı ne vereceğinizi bilmekten yanasınız. Evet belki harcama meyliniz var. Ancak yerine koyabileceğiniz paraya göre hareket etmeyi bilmektesiniz. Bu Yeniay size bu konularda destek veriyor. Yeter ki, mantıklı düşünmeyi bilelim. Ek kazançlar bu Yeniayda mümkündür. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, ev satış-alış, kiralama, ailenizin ihtiyaçları, kültürel aktiviteler, okumak, bilgilenmek, görmek, gezmek, keşfetmek amaçlı harcamalar olabilir. Bu biraz da kendinizi iyi hissetmek, moralinizi yükseltmek içindir. Ancak yine de, nereye ne verdiğinizi ve elinizdekini nasıl değerlendireceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Dünyanın türlü hali var cümlesi bu Yeniayda Boğaların dilinde olacak. Yeniayın bir başka görünümü, özellikle enerjinizi doğru anlamda kullanmanın, gizli saklı davranan kişilere karşı dikkatli olmanın ve sağlığınıza özen göstermenin gerektiğini vurguluyor. Sizi sinirlendiren, yoran, mantığınıza, hayat görüşünüze uygun olmayan kişiler nedeniyle yalnızlığı tercih etmektesiniz. Bu Yeniayda kendinize özen gösteriniz. Çünkü hiç kimseyi değiştiremeyiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde burcunuz üzerinde doğacak Yeniay, yüreğinizi bir çocuk gibi kıpır kıpır bir heyecanla dolduruyor. Hayatın eğlenceli tarafına odaklanıyoruz. Konuşmak, ilgi odağımızda olan konulara eğilmek, bilmek, öğrenmek isteyeceğiz. Ancak hedefsiz değiliz. Çünkü Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Yeri geldiğinde kendi dünyamıza çekilip, huzuru da önemseyeceğiz. Zihnimiz bazen bir mesele üzerinde odaklanacak ve onu mantıklı şekilde ele almamızda bize eşlik edecek. Bu Yeniayın özünde geçmişin hesabı da gözden geçirilecek. Neler kaybettik, neler kazandık. Nereden nereye geldik. Bunları ancak bize çok yakın kişiler bilecek. Hani yüzümüz güler de, içimizdekini pek kimse bilmez ya. İşte böyle de bir halimiz var. Güzelleşmek, bakım, imajımız için yeni bir şeyler düşünebiliriz. Değişiklik istiyorsak, bize en yakışanı, en gerekli olanı tespit edeceğiz. Yeniayın görünümleri, bildiklerimizi başkalarıyla paylaşım yönünde etkilidir. Yeni bir şeyler deneyimleme, gidip yerinde görme, merak ettiklerimize ulaşma arzumuz yüksek olacak. Çevremizdekiler bizimle sohbet etmekten, farklı yönlerimizi keşfetmekten hoşlanabilirler. Belki de uzun zamandır görmediklerimizi ziyaret ederiz, onlarla ilgileniriz. Bu onları mutlu edicidir. Ticaret, eğitim, kazanç gibi konulara ilgi duyabiliriz. Bu Yeniayın bir başka görünümü borç-alacak yönünde önemlidir. Kime güveneceğimizi, kimlerle el sıkışacağımızı bilelim. Uzun vadeli düşünelim. Riskli yatırımlardan kaçınalım. Uzun vadeli olanı tercih edelim. Hukuki haklarımızı bilelim.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, tam emin olmadığımız hiçbir şeyi dış dünya ile paylaşmak istemeyeceğinizi işaret ediyor. İyice bilene, anlayana, görene ve keşfedene kadar pek duygularınızı belli etmezsiniz. Bu biraz da şartlar nedeniyle olabilir. Bu Yeniayda, özellikle plan ve projelerimiz üzerinde çalışabiliriz. Suskunluğumuz biraz da bundandır. Şöyle bir bakarız, neler eksik ve neler tam olarak içimize sinmiyor. Duygularımız inişli çıkışlı olsa da, kimin dost, kimin düşman olduğunu anlayacak aklımız var. Zihnimiz sağlam, güvenilir ve doğru olanı tespit edebilir. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için bize güven olgusunun, ayaklarımızı sağlam yere basmanın, kalıcı hedef belirlemenin kıymetli olduğunu düşündürüyor. Biz de başarılı olmak için hazırlanıyoruz. İstiyoruz ki, öyle bir şeyler yapalım ki, hakikaten kazandırıcı olsun. Yeniayın görünümleri, işte bu hazırlığın işaretçisi olabilir. Para çok önemli. Kazanmak ve günümüz dünyasında başarının kriteri sayılan paraya kavuşmaktan yanayız. Son zamanlarda özellikle bu olmazsa olmazımız. Yeniay bize, kendine güven, asla geri çekilme, inandığın yolda ilerle ve parana sahip çık. Çünkü sen de biliyorsun ki, parasız hayat zor. Yeniayın bir başka görünümü dikkat çekici. Özellikle kariyer ve ilişki konularında biraz sorunlarımız var. Dışarıdaki dünya veya bazen en yakınımızdaki kişi nasıl da bizi yoruyor. Bu yüzden belki, sevgimizi göstermekte veya birilerini anlamakta güçlük çekeceğiz. Ancak mutlaka gerçekçi olmamız gerektiğini bu Yeniayda bileceğiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, sosyal ilişkileri canlandırıcı iletişimin bir hayli etkili olacağını vurguluyor. Yeni arkadaşlıkların kurulması ve yeni hedeflerin belirlenmesinde kuvvet oluyor. Bir grup içinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz ve o grup içinde bilgi paylaşımında bulunmanız, fikirlerinize danışılması da mümkün oluyor. Bu Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Siz sadece sosyal anlamda değil, işiniz veya projeleriniz gereği bir ekiple çalışarak kazanç elde edebilirsiniz. Ben buna amaca dönük düşünme ve kararlılık diyorum. İş bağlantıları, işin gereği insanlarla kaynaşma, kendinizden emin bir şekilde konuşma yönünde hakikaten bu Yeniay olumlu gözüküyor. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, gelişim ibremiz özellikle yeteneklerimizi dış dünyaya gösterme ve sosyal ilişkiler ağımızı güçlendirme yönünde gayet olumludur. Bu Yeniayda kendimizi gösterecek ve becerilerimizi ifade edecek aktivitelere yönelmek yararlıdır. Bu sizi sıradan bir iş hayatında veya günlük alışagelmiş yaşamdan uzak tutar. Siz enerjinizi, ışığınızı ve gücünüzü mutlaka göstereceğiniz işlere yöneliniz. Bir iş tercihinde bulunacaksanız, bir projeniz varsa, yenilik istiyorsanız cesaretle bunu yapın. Bu sizi sağlıklı, verimli ve yenilikçi kılacaktır. Gündelik işler değil, hakikaten işe yarar, aktif projelerin kararlı insanı olun.

BAŞAK

Sevgili Başaklar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, iş ve mesleki alanda bilginizi, fikirlerinizi geliştirme ve bunu yükselmek adına yapabilme vaktidir. Ne kadar deneyimlisiniz ve kendinizi hakikaten istediğiniz gibi ifade edebiliyor musunuz? Bunlara bir bakacağız. En güçlü şekilde kendinize yatırım yapmalısınız. Bu yatırım, görev aldığınız yerde ve alanda söz sahibi olmakla mümkündür. Bu söz, biraz da kendinizi geliştirmekle, tecrübenizi arttırmakla olur. Yoksa birileri sizi geçer. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda uzun vadeli ve kalıcı olana yönelmeniz, tercihte bulunmanız için itici güç oluyor. Yüksek okul veya akademik tercihler, bilgilenme, uzun vadeli planlar, eğitim veya ticaret neyle uğraşıyorsanız olun yeter ki, maddi-manevi anlamda bugün ve yarınlarda sizi tatmin edici olsun. Bu meselelere bu Yeniayda bir bakalım, ona göre karar verelim. Yeniayın görünümleri, yukarıda sözünü ettiğim tercihler ve gelişim hedefi yönünde önem taşıyor. Kendinizi göstermek yerine, sıradan bir hayat sürmekten yana iseniz, bu yanlış olur. Hedefinizi belirlemeli ve cesaretle ona yönelmelisiniz. Bilginizi en etkin olacağınız alanda ifade edecek şekilde tercihlerde bulunmalısınız. Araştırın, okuyun, öğrenin ve öğrendiklerinizi bir iş veya aktivite alanında ifade edin. Diğer bir görünüm, özellikle ilişkilerde güvenilir insanlara yönelmektir. Aşkta sadece kendini düşünen veya ilişkide sorumluluk almaktan çekinen insanlara karşı dikkatli olunuz. Çünkü bu sizi endişelendirmekten veya aynı hataları tekrarlamaktan başka bir işe yaramaz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, kendinizi geliştirme, değişiklik, yenilik ve bir takım meseleleri halletmek amaçlı girişimlerin, iletişimin ve seyahatlerin göstergesidir. Bunlar rahatlamak ve bazı meseleleri halletmek için yapılan görüşme şeklinde de olabilir. Ancak özündeki asıl nitelik kendisini güçlü şekilde ifade etmesidir. Eğitimden ticarete, yeni bir yerleşimden kültürel faaliyetlere kadar her konuya merak duyarız. Bilgimizle, görgümüzle, girişimci ruhumuzla insanlara fikirlerimizi, planlarımızı, işlerimizi sunarız. Haberleşmek, bağlantılar kurmak bu Yeniayın etkin aktiviteleri arasında yer alıyor. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, bizim girişimlerimizde maddi-manevi çıkarlarımız, ilişkimiz, evlilik-boşanma gibi konuların hukuken halledilmesi de yer alıyor. Bu konularda kararlarımızı ciddi anlamda gözden geçireceğiz. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, sosyal ilişkilerin de etkili olduğunu görüyoruz. Hedefe yönelik düşünüyoruz ve bağlantı kurduğumuz, görüştüğümüz insanları ikna edebilecek güçteyiz. Farklı çözümlere açığız. Grup faaliyetleri, ürün tanıtımı, insanlara ulaşarak etkileme becerimiz de yükseliyor. Amaca yönelik girişimler bir hayli etkili. Yeniayın bir başka görünümü, ilişki ve aile hayatımızda yaşanan belli bir baskı ve mücadelenin göstergesi. Sevgi, saygı, güven üçlüsünün bir türlü yerine oturmadığı ilişkilerde kopuş veya tarafların birbirine baskıda bulunması mümkün. Sanki birbirinize rakip gibisiniz. Benim tavsiyem, her şeyi hak hukuk çerçevesinde halletmeniz ve olan biteni bir daha gözden geçirmenizdir. Kimse kimseye istemediği bir şeyi yaptırmaya kalkışmamalıdır.

AKREP

Sevgili Akrepler 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, kafamızı kurcalayan, bizi huzursuz eden meselelere çözüm bulmak amaçlı araştırma ve bilgilenmenin göstergesidir. Kimi Akrepler, partnerin mali durumu veya ilişki hakkında düşüncelerini öğrenmek isteyebilir. Kimileri, miras, nafaka veya kredi gibi konular üzerinde hesaplar yapabilir. Bu Yeniayda önemli olan, kim güvenilir, kim doğru ve dürüst davranıyor, hangi yatırım veya girişim bizim için faydalı olur bunlar üzerinde durmaktır. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Bu gösteriyor ki, siz bu Yeniayda, güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Maddi-manevi anlamda rahat etmekten yanasınız. Güvenilir ve sizin sorunlarınıza çare olabilecek bir ilişkinin peşindesiniz. Belki gönlünüzde aşka yine yer var, ancak ayaklarınızın sağlam yere basması çok daha önemli. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, meslek hayatınızda hem kendinizi kabul ettirmek hem de zirveye çıkarak maddi anlamda tatmin olmak arzusu ön planda. İşinizde yükselmek kadar, kazancının da iyi olmasını istiyorsunuz. Genelde bilindik ve toplumda öne çıkan kişi ve firmalarda çalışma isteğiniz çok önemli. Çünkü yetenekleriniz kadar duruşunuz, güven duygunuz da bir hayli yüksek. Ne kadar tanınırsanız, insanlar ne kadar sizi takdir ederlerse o kadar mutlu olmaktasınız. Bu nedenle sıradan çevre, ilişki veya işlerden uzak durmaya çalışacaksınız. Şu andaki mevcut zorluklar, hoşunuza gitmese de, güçlü bir iş ve ilişki sizi hayata bağlayacak. Siz de bütün bunların farkında olarak bu Yeniayda daha zekice planlar yapabilirsiniz. Boşa kürek sallamak istemiyorsunuz.

YAY

Sevgili Yaylar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, beraberlikte fikir alışverişinde bulunmayı, birbiriniz hakkında sorular sormayı önemseyeceksiniz. Partnerin kültürel açıdan güçlü oluşu, hareketli ve kendinden emin duruşu, hayatı sevmesi gibi kriterlere değer vereceksiniz. Mevcut ilişkinizi de bunlara göre ele alacaksınız. Bekar Yaylar, eşlerinde bu özellikleri önemseyerek seçimde bulunacaklar. Fikir birliğinde bulunmadığınız kişiyle hayatı sürdürmenin ne kadar yorucu olduğunu düşünebilirsiniz. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, her yönüyle meseleleri ele alarak güven, istikrar ve güçlü bir çalışma hayatına ve ilişkiye ihtiyaç duymaktayız. Bazen ayrıntılar bütünü öylesine bozuyor ki, ister istemez neden böyle ne yapabilirim diye düşünüyoruz. Belki çocuklarımız var veya uzun yıllardır bir aradayız. O nedenle susuyoruz. Bazen de düzenimizi bozmak istemiyoruz. Ancak yeni bir heyecan, hayatımızda ufak da olsa bir değişim arzulamaktayız. Bu bakış açısı, çalışma hayatımız ve genel olarak rutin haline gelmiş her meselede öne çıkıyor. Yeniayın görünümleri, kendimizi her konuda geliştirme ve farklı olana yönelme, seyahatlere çıkma, yeni insanlarla tanışma arzumuzu yükseltiyor. Belki bir yerde birisi dikkatimizi çekebilir. Yabancı bir ülkeye gitmek, bizi mutlu edebilir. Bu Yeniay, karşımıza çıkacak birinin işareti olabilir. İş, eğitim amaçlı gelişmeler gündemde yer alabilir. Organizasyonlar, görüşmeler, sanat, spor, kültürel faaliyetlerde bulunmamız mümkündür. Diğer bir görünüm, yeteneklerimizi değerlendirme ve parasal açıdan güvende olmak isteğimizi vurguluyor. Bu Yeniayda harcamaları bütçenize göre ayarlamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü plansız alışverişler daha sonra bizi zorlayabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, becerilerimizi iş hayatında veya günlük yaşantımızda gösterme arzumuzu işaret edecek. Oğlaklar zaten pratik kişilerdir. Bu Yeniayda bu yönünüz, işinize yarayacaktır. Sözgelimi bir yeteneğinizi geliştirme ve bundan kazanç elde etme yönünde girişimde bulunabilirsiniz. Detaylar üzerinde durmak biraz yorucu gelse de, bütüne bakıldığında gayet başarılı sunumlarda bulunabilirsiniz. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda sizleri destekleyicidir. Maddi açıdan konforlu bir yaşam sürmek, aşkta anlaşabileceğiniz kişileri tercih etmek, uzun vadeli düşünerek kararlar vermek gayet mümkündür. Yenilikten yanasınız ancak bu yeniliklerin özünde kaliteye verdiğiniz önem fazlasıyla görülecektir. Bu Yeniay, şimdilik küçük bir adım gibi dursa da, ileride gelişmesi ve kazandırıcı olması mümkündür. Yeter ki iletişimi, sosyal paylaşımları ve fikirlerinizi ifade etmeyi bilin. Gerisi kolay. Yeniayın görünümleri, ustalık geliştirme, bir işi öğrenme, öğretme ve belli bir disiplinle çalışma, işinize sahip çıkarak güvenle ilerlemeniz yönünde önemlidir. Eş veya iş ortağınızdan destek görebilirsiniz. Bir ufak kredi çekerek başlarsınız. Daha sonra geliştirir ve işinizi büyütürsünüz. Eğer bir işe girecekseniz mutlaka sigortalı olunuz. Bir başka görünüm, aile içinde bazı konuların sizi gergin hale getirebileceğini işaret ediyor. Olgunlukla ve karşılıklı iletişimi önemseyerek yaklaşımda bulunursanız bunlar çözümlenebilir.

KOVA

Sevgili Kovalar 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, size keyif verebilecek, yenilenmenizi sağlayacak ilişkilerin, aktivitelerin, iletişimin işaretçisi oluyor. Şöyle bir ferahlamak, canlanmak isteyeceksiniz. Yorulan bedeninizi, zihninizi dinlendirmek amaçlı gezilere çıkabilirsiniz. Aşkta keyiflendirici bir Yeniay bu. Aktif olmak istiyorsunuz. İki aşk arasında tercihte bulunmanız mümkün. Çocuklarınız varsa onlarla birlikte aktivitelerde bulunabilirsiniz. Sözgelimi spor, iletişime ve zihni geliştirici oyunlar gibi. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Ailemizle ilişkimizde ve evimiz alanı içinde huzur en önemli kriterimiz oluyor. Bu Yeniayda, sağlam temelli bir geleceği kurmak ve sürdürmekten yanayız. Hem faal bir kişiyiz hem de değerlerimize sahip çıkan bir insanız. Bizim için hayat yaşanmaya değer ve gereksiz inatlaşmalara gerek yok. Zihnimizi rahatlatmak istiyoruz. Yeniayın görünümleri hayatın güzel yanlarının keyfini birlikte yaşayacağımız bir ilişkiye ihtiyacımızı açıkça vurguluyor. Bu bizim gelişim yolumuz. Partnerimizle gurur duymak. Böyle güçlü birini istiyoruz. Evet aşka açığız ancak istediğimiz kişiyle karşılaştığımızda bu arayış sona erecek. Bir diğer görünüm, özgürlüğümüzün kısıtlanmasına, endişelere, baskılara tahammülümüz yok.

BALIK

Sevgili Balıklar, 25 Mayıs saat 22:45 tarihinde İkizler burcunda doğacak Yeniay, evimiz alanı içinde kültürel konulara, zihinsel aktivitelere, iletişime vereceğimiz önemi işaretliyor. Yaz geliyor ve yavaş yavaş tatil planı yapanlarımız olabilir. Belki de yeni bir eve yerleşmeyi düşünüyoruzdur. Bütün bunlar ev ve ailevi konularda bir değişimin göstergesi olabilir. Yeniayın yöneticisi Merkür-Boğa burcunda ilerliyor. Bu çevremizle olan ilişkimizi güçlendiricidir. Maddi-manevi anlamda yakınlarımıza destek olabiliriz. Belki de bir ofis açmayı düşünürüz veya evimizden işimizi yaparız. Güvenli bir yerde oturmak, yaşamak isteriz. Evimizde aktif oluruz. Seçkinliğe önem veririz. Değeri olan her şeyin kıymetini biliriz. Güvendiğimiz insanlara evimizi açarız. Yeniayın görünümleri, kendimizi güçlü bir şekilde ifade edeceğimiz işlere yönelmemizde yardımcı oluyor. Cömert yüreğimiz ve ışığımızla insanlara sağlıklı yaşamaları, morallerini yükseltmelerinde destek oluruz. Bu bir tür rehberlik hizmetidir. Bilgimizi paylaşırız ve deneyimlerimizi başkalarına aktarırız. İşimizi de bu yönde seçeriz. Diğer bir görünüm, parasal konularda hesabımızı bilmemiz gerektiğini söylüyor. Gerçekçi şekilde hedefler belirlemeliyiz. Paramıza sahip çıkmalıyız. Yarınlarımızı düşünerek, yatırım yapmalıyız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.