25 Nisan – 1 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumları

Burçlar

burc_yorumlari
Pazartesi günü, özellikle akşam saatlerinden itibaren daha rahat empati yapabiliriz, fedakarlık yapma isteğimiz artabilir. Manevi konular, sosyal ilişkiler ve yaratıcılık gerektiren işlerde başarı gündeme gelebilir.
Salı günü, bizim için önemli konularda kendimizi ifade edebilmemize olanak sağlayacak. Zihnimiz açık. Kendimizi ifade etmenin yollarını rahatça bulabilir, karar almakta zorlanmayıp açık zihnimiz sayesinde belli konuları daha çabuk kavrayabiliriz.
Cuma günü, Ööellikle akşamüstü saatlerinden itibaren bu saydığım durumlar daha net kendini gösterebilir. Zira,
o saatlere kadar Ay’ın boşlukta olması kısmen de olsa kararsızlık, isteksizlik veya belirsizlik nedeni olabilir ve işlerin daha yavaş akmasına sebebiyet verebilir.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç

Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizi tazelemek için daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Sıcak yazışmalar veya telefon görüşmeleri ilişki açısından olumlu olabilir.Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda ilerleme sağlayacağınız günlerdesiniz. Bu alanlarda olanaklar ve fırsatlar kapıda. Bu nedenle, bazı mantıksız konularda başlangıçlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa

Ailenizi veya evinizi ilgilendiren konularda genelde şanslı bir süreçte olmanıza rağmen, önümüzdeki hafta ortası bu alanlarda yeni girişimlerde bulunmamakta fayda var. Maddi, sanatsal ya da yaratıcılık gerektiren veya duygusal başlıklı konular hayatınızda istediğiniz yönlü bir ilerleme sürecinde. Bazı kişiler veya bağlantılarınız yetersiz olsa bile, işbirliklerinize odaklanmanızda fayda var.

İkizler

Hafta ortası fikir çatışmaları olabilir veya anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sırları veya davranışları rahatsızlık yaratabilir. Haftalık planları buna göre yapın. Salı günü, kendinizi daha iyi gösterebileceğiniz, dış görünüşünüzü yenileyebileceğiniz ve çevrenizdeki kişiler tarafından yüksek ilgi göreceğiniz üç haftalık sürece
gireceğinize işaret ediyor.

Yengeç

Önümüzdeki günlerde ufak tefek gerilimler yaşansa da kısa sürecek, takılmayın. Yalnız kalmak isteyeceğiniz, platonik ya da gizli ilişkilere ilgi duyabileceğiniz bir sürece girdiniz.Bazı iş ya da planlarınızı bir kenara bırakıp, yenilerini başlatma eğiliminiz yüksek olabilir. Ancak ani tepkiler vermeden ya da kararlar almadan önce daha uzun vadeli düşünmenizde fayda var.

Aslan

Kariyerinizi ilgilendiren konularda görüşmeler hızlanabilir, farklı gelişmeler yaşanabilir. Ancak, arkadaşlık ilişkileriniz veya sosyal yaşamınız açısından gergin durumlar olabilir.Uzun vadeli planlarınızı gözden geçirmeli, ulaşabilmek için elinizden geleni yapmalısınız. Bu esnada, oluşabilecek aksilikleri büyütmemek ve bu konularda yüksek sesli müdahalelerde bulunmamak daha hızlı ilerlemenize yardım edecektir.

Başak

Kariyerinizde yükselmek isteyeceğiniz ve bu amaçla görüşmeler yapabileceğiniz bir süreçtesiniz. Hafta ortası yeni eğitimler veya farklı konularda yeni bilgiler söz konusu olabilir.İş hayatınızı, sosyal yaşamınızı veya imajınızı ilgilendiren konuların ön plana çıkacağı bir süreç başlıyor. Aynı an da pek çok şeye yetişme eğiliminde olsanız da aslen sadece birisine odaklanmak daha doğru olacaktır.

Terazi

Eğitim, yabancılarla ilişkiler ve seyahat başlıklı konularda kısa bir sıkıntı yaşanabilir, Ama kredi, prim, burs gibi alanlarda yeni olanaklara kavuşabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.Biraz rahatlamayı herkesten çok hak ettiniz. Önümüzdeki birkaç hafta yeni keşifler yapmak, ilerlemek ve büyümek için uygun koşulları oluşturabilir. “Oh! Sonunda!” mı dediniz? Evet. Sanırım, gayret gösteren için oldukça hoş günler geliyor.

Akrep

Sosyal çevrenizdeki hareketlilik yeni aşkları gündeme getirebilir veya var olan ilişkinizi bir adım ileri taşıyabilirsiniz. Hafta ortasında yanıltıcı etkiler var, yanlış kararlar almamaya dikkat edin.Bazı konuların nasıl devam etmesi veya halledilmesi gerektiği konusunda herkesin fikrini alabilirseniz, işlerin daha hızlı aktığını ve ekip çalışması ya da işbirliği gerektiren konuların yoluna girdiğini görebileceğiniz günlerdesiniz.

Yay

Hem ruhen hem de fiziksel olarak kendinizi iyi hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Ama hafta ortasında ilişkiler stres içeriyor, dolayısıyla bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Birlikte çalıştığınız, paslaştığınız veya işbirliği içinde olduğunuz kişilerin zayıf ve kuvvetli yönlerini doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Bu alanda gerçekçi olmanız bundan sonra gideceğiniz yol üzerinde etkili olabilir.

Oğlak

İş ilişkileriniz açısından olumlu bir sürece girdiniz, ama hafta ortası kontrolünüz dışındaki gelişmeler, çalışma arkadaşlarınızla veya işinizle ilgili sıkıntılar yaratabilir!Diğer kişilerin görüşlerine veya olaylara vereceği destek ya da katkıya önem vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu kişilerin söylediklerini ciddiye almanız, neler yapacaklarını sizin söylemenizden daha fazla yol katetmenizi sağlayabilir.

Kova

Aşk hayatınızın renkleneceği veya sosyal anlamda ilerleme sağlayabileceğiniz bir süreç başladı. Ama hafta ortasında maddi konularda stres yaratabilecek bazı gelişmeler yaşanabilir.Bu hafta, Venüs, aşk hayatınız, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz işler, çocuklarla ilgili konularda size enerji vermekle kalmayıp çeşitli olanaklara kavuşmanıza da yardım edecektir.

Balık

Evinizi ilgilendiren konular (dekoratif değişimler, tamiratlar vb.) ön plana çıkabilir veya ailenizle birlikte keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilecek programlar yapabilirsiniz.Evinize veya ailenize odaklanmanız durumunda oldukça önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Ancak bu esnada diğerlerinin istek ve ihtiyaçları için kendinizinkileri arka plana almanız gerekmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.