Ağlamalısın …

Şiir Defteri

Ağlamalısın !!!
Ben gidiyorum… Gideyimmi demiyorum , gidiyorum diyorum.. Senden istedigim ve bekledigim ama senin vermedigin 1 damla sevgiyi belkide baska kollarda , baska asklarda arayacagım simdi.. Belki bulamayacagım.. belki sevmeyecegim hickimseyi seni sevdigim kadar.. kimseyi kalbime saklamayacagım seni sakladıgım kadar.. Ama sensizlikle baş edecegim..

Hicbir zaman seninle olamadım ben , hicbir zaman kalbinde olamadım.. Hep benim kalbimde olsanda sen,beni hic sevmedin.. biliyorum. göz göre göre katlandım bu acıya.Sen beni sevdigini söylerken bile ,baska kollarda avunuyordun.. Baska gözlerdeydin baska sevgilerde.. sana hic inanmadim belki,ama inanmak istedim.. inanmaya calistim.birgün sever dedim.. bu kadar tas kalpli olamaz. Ama sen tastanda beterdin,anlayamadim..

Kimsesizligimle bas etmeye calisirken , artik sensizlik ve yalnızlıklada cebellesecegim biliyorum.. Susacagım.. konusmayacagım. kimseler anlamayacak , kimseler bilmeyecek.. gülecegim etrafa , cevreme… ben aglayamam , biliyorsun.. aglamayacagım.. gözyaşımı hakedecek kadar degerli degilsin sen..!

Bunlar sana yazdıgım tek satırlar , iyi dinle ve sakla.. Cunku bundan sonra ben olmayacagım hayatında.. bundan sonra ben seninle olmayacagım.. Bundan sonra seni benim kadar cok sevecek birileride olmayacak hayatinda.. Bundan sonra , sana ne süslü ask sözleriyle donatılmıs yazılar yazılacak , nede gidisleri anlatan sözler söylenecek..

kalbimde yaşıyordun ya sen , artık yalnızsın..
artik kimsesizsin..
artik bir sahibin yok..
istedigin kisilerle , istedigin gözlerde , istedigin kollarda ve yollarda
yalan asklarla harcanabilirsin artik..
Artık BEN YOKUM..
Artık YALNIZSIN..
YANMALISIN , AGLAMALISIN..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.