Beyonce’nin kıskandıran vücut sırları

Güzellik

beyonce
Beyonce’nin sırrı bir kitap sayesinde ortaya çıktı. Şöyle ki; Beyonce, eşi Jay-Z ve daha birçok ünlü ismin spor eğitmeni olan Marco Borges yazdığı bir kitapta Beyonce’nin doğumdan kısa bir süre sonra fit bir görünüme kavuşmasının da sırrını vermiş. Bu sır yabancı ülkelerde Aqua Cycling olarak geçen suda bisiklet sürmekmiş. Bu sistem ülkemizdeki spor salonlarında var mıdır bilmem ama yurt dışında birçok kişinin göz bebeği olmuş durumda.

Neden mi?

Normal bisiklet sürme seansından çok daha kolay kilo verdiriyor ve oldukça sağlıklı. Yani kısacası; tercih edilesi bir yöntem.

Selülitlerden kurtarıyor

Birçok sporun yapamadığı şeyi yapan bu spor, selülitleri yok ediyor. Çeşitli sebeplerden dolayı spor yapmakta zorlanan kişiler için çok uygun bir spor yöntemi olan Aqua Cycling hem suda olmanın rahatlığını hem de spor yapmanın hazzını sunuyor.

Hamlama yapmıyor
Bu yöntemin bir diğer güzelliği ise çok daha kolay uygulanabilmesi. Yani şöyle ki, uzunca bir süre spor yapmayıp sonra tekrar spor yaptığınızda vücudunuzda kasılmalar ve çeşitli ağrılar meydana gelir. Oysa bu yöntemde öyle bir şey yok. Hamlama durumu, dolayısıyla kaslarda oluşan zorlanma ünlülerin bir numaralı tercihinde söz konusu bile değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.