Bikininizi nasıl kullanışlı ve seksi hale getirirsiniz?

Moda

barrefaeli

Sadece hayalinizdeki bikiniyi almakla plaj modasına uyum sağlamış olamıyorsunuz maalesef. Dikkat edilmesi gereken başka şeyler de var

Öncelikle şunu söylemeliyiz: Tatile gittiğinizde biri tek parça olan en az iki bikiniye ihtiyacınız var. Bikiniyi gündüz denize girerken ve güneşlenirken kullanabilirsiniz. Mayolar da akşam plajda dolaşırken, ya da aniden bir yere gitmek istediğinizde altına bir şort geçirerek giydiğinizde çok kullanışlı olur. Bu yüzden üst tarafı gösterişli, payetli ve işlemeli mayoları tercih edebilirsiniz.

Peki ya sonra?
Bikinimizi aldık, süslü bir mayomuz da var. Peki altına ne giyeceğiz? Tabii ki parmak arası terliklerimizi giyebiliriz ama biz bir fark yaratmak istiyoruz değil mi? Hani yazın başlarında aldığınız, şu bilekleri bot gibi uzun sandaletleriniz neden olmasın? Sizi gayet havalı, bacaklarınızı da güzel göstereceklerdir. Unutmadan, bu yaz çok moda olan sabolarınızı da giyebilirsiniz. Şık bir sabo her şeyin altına uyum sağlar. Diğer yandan iddialı davranıp stilinize biraz Los Angeles havası katabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki kovboy çizmelerinizle… Yok, ben plaj rüküşü olmaktan çok korkuyorum, daha sade bir şeylere ihtiyacım var diyorsanız, düz, keten ayakkabıları mutlaka beğeneceksiniz.

Ayaklarımız tamam ya üstümüz?
Bir kere en kötü plaj görüntüsünün ıslak bikininin üzerine giyilen daracık bluz ve elbiseler olduğunu söylememize gerek yok artık sanırım. Aslında bikininiz ıslak olsun ya da olmasın, dar elbiseleri bir kenara bırakın. İhtiyacınız olan şey, uzun kaftanlar, uçuşan şifon elbiseler ve kemerler.

Sezonun en cool bikini üstü parçaları ise hırkalar. Bikinin üzerine giyilen hırkalar (uzun ya da kısa fark etmez), boyfriend gömlekler ve oduncu gömlekleri plajın yeni süper starları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.