Bir dokunuşla kendinizi baştan yaratın

Güzellik

3gunluk-diyet-programi
Sürekli yeni bir diyet denemekten ve sıkı egzersizlerin görüntünüzde istediğiniz etkiyi yapmadığını görmekten sıkıldıysanız belki de amacınıza uygun bir yol izlemiyorsunuzdur. Vücudumuzun genetik olarak miras aldığı yapı ve eğilimleri nedeniyle geniş basen hatları, üst bedene göre kalın alt beden ve bacaklar, kalın göbek çevresi, vücuda oranla kalın kollar veya sarkan gıdı gibi istenmeyen durumlarda diyet veya spor fayda vermeyecektir.

Çünkü incelme sağlanabilir, ancak kollarımız vücudumuza göre yapısal olarak kalınsa, yine öyle kalacaktır. “Son on yıldır FDA onaylı Lazer Lipoliz yöntemiyle genel anesteziye gerek duymadan yaklaşık bir saat içinde basen, gıdı, kalın kol, göbek bölgesinden yağ alarak, kısaca bir seans içinde rahatsız olunan her bölgeden kurtulmak mümkün” diyen Superplast Estetik Cerrahi Merkezi’nden Op. Dr. Coşkun Taşçı Uygulama sırasında özel bir lazerle yağ alınan bölgenin gerginleştirilerek sarkmamasının sağlandığı ve işlem sonrası hastanın 1-2 saat dinlenmesinin ardından günlük hayatına devam edebileceğini ifade ediyor.

Bunun yanı sıra alnınızdaki hafif çizgilerden, göz çevrenizdeki yaşlanma belirtilerinden, dudak kenarlarınızdaki kırışıklardan kurtulup, taptaze bir gülümsemeyle gençleşmiş bir görünüme kavuşabileceğinizi belirten Op. Dr. Coşkun Taşçı, kişinin ihtiyacına göre farklı yöntemleri kombine ederek istenen görünümü elde etmenin artık bir doğru analiz ve tercih meselesi olduğunu vurguladı.

Taşçı: “Her bölge ve sorun için farklı çözümler söz konusudur. Arzu edilen doğal görünümü elde etmek, sadece tek bir tekniğin, her duruma uygulanmasıyla mümkün olmaz. Uluslar arası onaya sahip güvenilir Kök hücre, lazer biyostimülasyon veya ultherapy yöntemleri arasından hedeflenen bölge, cildin gördüğü hasar derecesi ve boyutuna göre öngördüğümüz etkileri yaratacak olan en uygun yöntemi tercih ederek çalışıyoruz. Teknolojinin sağladığı imkanlar ve klinik tecrübemiz dahilinde işimizi şansa bırakmamaya çalışıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.