Burçlara Göre Bahar Modası

Burçlar

burclara_gore_sac_stili
Koç
Koç kadını, ılık bahar günlerinde giyeceği rahat kıyafetlerini tamamlamak için rahat ve bir o kadar da şık görünüş elde etmek ister. Sezonun modası çiçekli pantolon ve beyaz tiril gömlekle son derece şık bir uyum yakalayabilir.

Boğa
Sadeliği renklerle tamamlamayı seven Boğa kadını, bütçesini fazla zorlamadan da şık olabilir. Bahar sezonunun trend parçalarından tarzına uygun olarak renkli bir bluzu, mini siyah kloş etekle kombinleyebilirler.

İkizler
Kıyafetlerinde fazlalıktan hoşlanan İkizler kadınları için buz mavisi dar kesim bir pantolon ve yine yılın gözde trendlerinden zımbalı deri krem bir ceket ile bahar modasına ayak uydurabilir.

Yengeç
Hanım hanımcık tabiriyle uyumlu olan Yengeç kadını, sezonun uçuk renklerinden dantel yaka bir bluzu yüksek bel taba rengi bir pantolonla kombinleyerek baharın tatlı havasına uyum sağlayabilirler.

Aslan
Dikkat çekmeyi seven Aslan kadınları için baharın trendlerinden kaz ayağı desenli mini etek ve üzerine yine şıklık katacak deri bir ceketle çok şık görünebilirler.

Başak
Düzene önem veren Başak kadını, bunu kıyafetlerine de yansıtmayı sever. Tek renkleri tercih eden Başaklar için baharın canlı renklerinden mavi dar kesim gömlek ve aynı renkte etekle muhteşem bir uyum sağlayabilirler.

Terazi
Özgüveni yüksek Terazi kadınları, bahar tendlerinden ince kısa kollu bir kazak ve beyaz kloş bir etekle şık bir bahar geçirebilir.

Akrep
Farklı kombinlerle rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalayabilen Akrep kadınları, dar kesim kot ve deri bir yeleği stiletto ayakkabılarla şık bir duruma getirerek bahar trendini yakalayabilir.

Yay
Renkli ve heyecanlı kişiliğini kıyafetlerine yansıtmayı seven Yay kadını için bu baharın modası, karakter baskılı rengârenk kot ceketler son derece uygundur.

Oğlak
Sadelikle şıklığı birleştirmeyi seven Oğlak kadını, bu baharın modası siyah-beyaz desenli pantolon ve sade bir bluz ile şıklığı yakalayabilirler.

Kova
Sade ve renkli parçaları birbirleriyle kombinlemeyi seven Kova kadını, bu baharın modası kot gömlek ve renkli yuvarlak burun bir ayakkabıyla şıklığı yakalayabilir.

Balık
Romantizmi doruklarda yaşayan Balık kadını, bu baharın modası sarı renkli yarasa kollu elbise ve siyah kalın tabanlı ayakkabıyla şıklığına şıklık katabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.