Burçlara göre randevu rehberi

Burçlar

burclar_cekici_kadin
İlk buluşma gerçekleşirken nasıl vakit geçireleceği ilişkinin seyri açısından çok önemlidir. Hoşlandığınız ama neleri sevdiğini bilmediğiniz bir kişi ile buluşurken tedirgin olmanıza gerek yok. Tek bilmeniz gereken karşınızdakinin burcu. Burçlar bu konuda size yardımcı olacak.

İşte burçlara göre randevu rehberi…

Koç
Koç’lar heyecan tutkunudur. Onu dünyanın en hızlı sürat treninin bulunduğu lunaparka götürün. Hem böylece dostları arasında övünecek bir konu bulmuş olur. İçeriğinde rekabet bulunan her faaliyet Koç için uygundur. Mini golfte en iyi oyuncu, go-cart’ta en iyi sürücü olduğunu hissettirin yeter. Aynı randevuya bir sürü faaliyet sıkıştırın.

Koç’ların dikkat süreleri kısadır. Bu yüzden bir yerden diğerine koşturmak iyi olabilir. Bir aksiyon filminden çıkıp paten kaymaya gidin. Ardından yemek yiyip hemen basket maçına gidin ve okulunuzun takımına tezahürat yapın. Son olarak bir arkadaş partisine uğrayın ya da dansa gidin.

Boğa
Boğa’nın kalbine giden yol midesinden geçer. Çünkü yemeği, özellikle güzel yemekleri severler. Boğa ile çıkacaksanız gideceğiniz restoranı çok iyi seçin. Eğer bütçeniz yemeğe gitmeye müsait değilse eve en sevdiği hazır yemeklerden getirip bir büfe hazırlayın. Bu size puan kazandıracaktır. Lezzetli tatlılar almayı ihmal etmeyin.

Çikolatayla yapılan her tür tatlı onun için uygundur. Dışarı çıkarsanız aynı akşama çok şey sıkıştırmayın. Sade zevklerin tadını çıkartın. Piknik sepeti hazırlayıp parka gidebilirsiniz. Arabayla ya da bisikletle gezebilirsiniz. Onun sevdiği grubun konserine gidebilirsiniz.

Sahilde uzun bir yürüyüşten sonra dondurmacıda mola verebilirsiniz. Büyük bir porsiyon dondurma ısmarlayıp iki tane kaşık alın. Ama sizin karnınız tok olmalı. Çünkü Boğa kendi payını bitirdikten sonra sizinkinden de yemek isteyecektir.

İkizler
Sinema, konser ve tiyatro iyi seçimlerdir. Eğer şehre sirk geldiyse hemen iki bilet alın. Kaç yaşında olursa olsun İkizler, çocuk gibi oyunu sever. Bir lunaparka gitmek de eğlencelidir. Her yıl şehirde düzenlenen fuar onun en sevdiği yer olabilir.

İkinizin oturup saatlerce konuşabileceği sessiz bir köşe de uygundur. Eğer büyük şehirde yaşıyorsanız şehit merkezindeki meydanda bütün bir gün geçirebilirsiniz. Pizza yiyip, vitrinlere bakıp sokak çalgıcılarını dinleyebilirsiniz.

İkizler’in ilgi alanı çok çeşitlidir ve yeni şeyler denemeye meraklıdır. Bu yüzden yeni yerler daima ilgisini çeker.

Yengeç
Yengeç’le anılar yaratmanız gerekir. Onun için ilk randevu, uzun bir ilişkinin başlangıcıdır. Ve ilk akşamın çok özel olması gereklidir. Küçük şeyler önemlidir.

Yengeç kadınına tek bir kırmızı gül götürün. Yengeç erkeğine, elini avuçlarınızın arasına alıp çok yakışıklı göründüğünü söyleyin. Ama asla acele etmeyin. Romantizm için ortamı hazırlayın. Yengeç’in rahat etmesini sağlayın. Eğer utangaçsa başlangıçta konuşmayı siz üstlenin.

Yengeç kendini güvende hissedince içini açacak ve bu kez siz araya girmenin yolunu bulamayacaksınız. Güzel bir yemek ve ardından iyi bir film uygundur. Sahilde yürüyüş de yapabilirsiniz.

Yengeç su kenarında kendi evindeymiş gibi hisseder. Manzara seyretmeye de gidebilirsiniz ama geceyi mutlaka tatlı yiyerek bitirin(Yengeç tatlı sever). Onu evin kapısına kadar saygılı bir şekilde götürüp dostça sarılarak ayrılın. Veda öpücüğünü ikinci randevuya saklayın.

Aslan
Bir parti verin ve onu davet edin. Aslan’lar eğlenceyi sever, şeref konuğu olmaktan özellikle hoşlanır. Ama diğer konuklarla çok fazla vakit geçirmeyin. Aslan ilgi odağı olduğunu hissetmelidir.

Hollywood’u sever, parlak ışıklar, şöhret pırıltıları… Son filmleri izleyin ya da video/DVD kiralayın. Alışveriş merkezine gitmek de fena fikir değildir. Aslan orada kendini evindeymiş gibi hisseder, çünkü alışveriş etmeyi sever. Randevu için her ne planlıyorsanız bu büyük bir jest olmalıdır.

Zodyak’ın kralı olduğu için yüceltilmek ve hayranlık yaratmak hoşuna gider. Onun için para harcamanızı bekler. Ucuza kaçmayın. Patates kızartmasını en büyük boy alırsa tepki vermeyin. Cimrilik etmeyin ve yemeğin pahalılığından şikayetçi olmayın. Bu, Aslan için hakarettir.

Başak
Ayrıntılar önemlidir ve daima hatırlanacaktır. Başak’la aşırıya kaçmanız ya da onu etkilemek için çok para harcamanız gerekmez. Ama randevuya zamanında gitmeniz ve düzgün giyinmeniz ve plan yapmış olmanız gerekir.

Başak şaşkınlığa düşmekten hoşlanmaz. Randevuyu organize edin ve bunu onunla önceden konuşun. Yemek konusunda titizdirler. Eğer bir restoran seçiyorsanız menüde bol seçenek olmasına dikkat edin.

Başak risk almayı sevmez. “Bungee Jumping” onun için uygun değildir. Basit şeyleri içeren bir plan yapın. Onu basket maçına ya da bir okul faaliyetine götürün. Ya da dansa gidin. Onunla buluşup ders de çalışabilirsiniz. Pizza ısmarlayın ve sınavdan 10 alın.

Terazi
Güzelce giyinin ve insanların bulunduğu bir yere gidin. Daha iyisi ilk randevuya iki çift olarak çıkın. Böylece herkes kendini rahat hisseder ve sohbet tıkanırsa daima konuşacak bir konu bulunur.

Terazi’ye giyinmesi için bahane yaratın ve onu pohpohlayın. Gecikmesine izin verin çünkü Terazi’nin hazırlanması zaman alır. Bol yemekler yerine küçük aperitifler ikram edin çünkü Terazi bir kerede çok fazla yemek yemez. Daha sonra yine bir yere uğrayıp hafif bir şeyler atıştırırsınız.

Akrep
Cinayet romanını çağrıştıran bir akşam yemeği ya da entrika yüklü bir korku filmi ideal seçim olabilir. Veya mehtapta romantik bir gezintiye çıkabilir, mağazalar kapandıktan sonra vitrinleri dolaşabilirsiniz. Akrep gece insanıdır. Geç saate kadar onunla kalabilmelisiniz. Örneğin bir falcıya gidip tarot falı baktırın. Akrep kalabalıktan kaçınır. Sevdikleri kişiyle sakin zamanlar yaşamak ister.

Yay
Bir spor karşılaşması, otomobil fuarı, gençlik kafeteryası ve çevredeki insanlarla sohbet edilebilecek herhangi bir mekan uygundur. İnsanlarla beraber olmaktan hoşlanır. Onlar için “ne kadar kalabalık olursa o kadar iyidir”. Bu randevuya bir aylık harçlığınızı harcamak zorunda değilsiniz. Yeter ki yapacak eğlenceli şeyler bulun. At binebilir, son arkeolojik bulguları görmek için müzeye gidebilirsiniz. Açık hava konseri de uygundur. Ya da sevdiği müzikleri yüksek sesle dinleyerek sahil boyunca araba gezintisi yapılabilir.

Oğlak
Eğer bütçeniz kısıtlıysa tek bir şey yapmayı seçin ve tüm harçlığınızı ona ayırın. Şehir manzaralı bir restoranda iki kişilik yemek Oğlak’ı etkileyecektir. Şehrin kültür merkezini ziyaret, müzeleri dolaşmak ya da rasathanede geçirilen öğleden sonrası da uygundur. Yüzmeye, kırda yürüyüşe gitmek veya bisikletle gezmek de eğlenceli olur. Önemli olan günü çok iyi planlamak ve randevuya tam saatinde gitmektir.

Kova
İnsanların bulunduğu yerlere gidin. Kova için kalabalık eğlencelidir. Bir arkadaş partisine, dansa ya da okulda konuşulan en son dedikoduları duyacağınız bir kafeterya da olabilir. O istemediği sürece aynı yerde uzun süre kalmayın, çünkü kova çabuk sıkılır. Onun sevdiğini bildiğiniz birkaç faaliyet planlayın. Bisiklete binmek, kırlarda yürüyüş, tüfekle atış yapmak gibi açık hava faaliyetleri de uygundur.

Balık
Yüzmeye gidin ya da bütün günü sahilde geçirin. Romantik bir film de uygun seçimdir. Ay ışığında yürümek, şiir okumak ya da yıldızların altında dans etmek Balık’ın çok hoşuna gider. Aslında nereye gittiğiniz hiç fark etmez, yeter ki birlikte olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.