Burçlara Göre Saç Modelleri

Güzellik

burclara_gore_sac_stili
Kovalar saçlarını ne renk boyatmalı? Yengeçler ne şekilde toplamalı? İşte burcunuza göre saç rehberiniz. . .

Koç Burcu Kadını: etkin, cesur ve bilinçlisiniz. Duygularınızı olduğu gibi belli etmekte, kısıtlamalara gelemiyorsunuz. Saç modelinizin ise sizi engellemesine tahammülünüz yok. Pratik, kısa saç kesimi tam size göre. Uzun saçlı koç bayanları, saçlarını kesinlikle geriye tarar ve at kuyruğu biçiminde bağlar. intizamlı görünümlü bir at kuyruğu için saçınız nemli iken pürüzsüzleştirici saç kremi uygulayınız.

Boğa Burcu Kadını: inatçı, güvenilir ve sabırlı kişiliğiniz mevcut. Güzelliğiniz, cazibeniz ve bütün kadınsı özelliklerinize karşı ayaklarını yere sıkıca basan bir yapıya sahipsiniz. Bu sebeple, çok mübalağalı saç modellerini şahsınıza katiyen yakıştıramazsınız. Tabii görünümlü saçlar daha ziyade hoşunuza gider.

İkizler Burcu Kadını: Çevrenizle son derece basit ilişki kuruyorsunuz. Can sıkıntısı size çok yabancı. çok fazla nizama yatkın olmamanız, komplike saç modellerinden hoşlanmamanıza neden oluyor. Devamlı kontrol edilmesi gerekmeyen, tabii şekline bırakılmış saçlar size daha münasip.

Yengeç Burcu Kadını: son derece duygusal ve idealist bir yapıya sahipsiniz. Buna ek olarak uzak bir kişi olduğunuzdan herkesin size rahatça yaklaşmasına izin vermezsiniz. Bu yüzden, yerine göre gözlerinizdeki manası etrafınızdan gizleyebilmeniz için uzun saçlarınız olmalı.

Aslan Burcu Kadını: herkesin sevgilisi olarak, hayatı dolu dizgin yaşıyorsunuz. Dişi aslanın asaletine sahip olmanıza rağmen gene de kibar bir saç modeli size münasip değil. Burçların kraliçesi olarak herkesin size hayranlık duyması şart. Bu yüzden, gösterişli saçlardan ve çarpıcı, cesaret arzu eden son moda farklı renklerden çekinmeyin.

Başak Burcu Kadını: dakik bir insansınız. Hatta size mükemmeliyetçi dahi denilebilir. Dağınıklığın herhangi bir türüne dayanamazsınız. Bu yüzden saçlarınızın özenle taranmış olarak bulunması şart. Saçlarınıza tertipli bir görünüş vermek için saç spreyi ve briyantin kullanın.

Terazi Burcu Kadını: cazibeli ve esprili olmak sizin en temel özelliğiniz. Buna ek olarak adaptasyon ve estetik hakkında da son derece duyarlısınız. Aynen arslan kadını gibi, sizde lüksten çok hoşlanıyorsunuz. Yeter ki çok dikkat çekici olmasın. Bu sebeple size sade ve şık saç modellerini öneririz.

Akrep Burcu Kadını: burçlar arasında akrep kadını kadar ne arzu ettiğini bilen ve amaca kilitlenen bir burç daha yoktur. Dış taraftan bakılmış olduğunda sakin ve soğuk görünürsünüz. Buna bağlantılı olup fevkalade şekillendirilmiş saçlar ve sürekli olarak bakımlı olmak tipik özelliklerinizdir. Saç modellerinizin daha yumuşak ve feminen olmasını sağlayın. Bu çeşit saçlar size daha ziyade yakışacaktır.

Yay Burcu Kadını: serbest karakteriniz sizin tipik özelliğiniz. Apansız kararlar alabiliyor, maceradan hoşlanıyorsunuz. Jöle, sprey türü saç şekillenme ürünlerinden pek hoşlanmadığınız için yumuşakça dökülen saç modeli kullanmanızdan ve saçınıza pürüzsüzleştirici saç kremi gibi daha yumuşak formüllü ve tabii görünüm vermekte olan şekillendiricilerle şekil vermenizde yarar var.

Oğlak Burcu Kadını: kıvrak espri anlayışınız ve ortama uyumunuz sayesiyle en güç durumlardan dahi yüzünüzün akıyla sıyrılabilirsiniz. Her hususta olduğu gibi saç hakkında da sağlamcısınız. Bu yüzden saçınızın bozulmasını önleyen ve her telin uygun vaziyette durmasını sağlayan sprey ve jöle gibi şekillendiriciler kullanın.

Kova Burcu Kadını: etrafınızda olup biten her şeyle alakalı ve son derece ateşlisiniz. Devamlı değişik görüş ve düşünceler peşindesiniz. Bu halde, karmaşık saç modellerine ayıracak zamanınız da yok. Yalnız, o tabii ışıltınızı yitirmemeniz için saç bakımınıza da itina gösterin. şahsi saç bakımınıza münasip ürünleri kullanmayı ihmal etmeyin.

Balık Burcu Kadını: romantik ve kuvvetli sezgilere sahip bir insansınız. Hayatta duyarlı ve duygulu hareketlerle ilerliyorsunuz. Saçlarınız da sizlerin gibi duyarlı olduğundan boya ve perma gibi kimyasal uygulamalardan uzak durun. Bitkisel boyalar ve alkol oranı az şekillendiriciler kullanmaya itina gösterin. . .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.