Çekici Görünmek İster misiniz?

Yaşam

cekici-gorunmek
Güzel olmak mıdır, seksi olmak mıdır… Aslına bakarsanız bakımlı kadın her zaman en güzel hem de en seksi görünümündedir. Her ne kadar erkekler seksi kadın denilince bedeninin belli bölgesini algılasa da kadın bedeni genel olarak seksidir. Siz de daha seksi olmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz bakım önerilerini dikkate almayı düşünebilirsiniz.

Dudaklar; seksi dudaklara sahip olmak için kırmızı renkte ruj ya da doğal görünüm veren ruj seçilmeli. İlk durumda kırmızının teninizle uyumlu bir tonunu yakalamanız gerekiyor. Rujun düzgün ve kalıcı olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten sonra bir kat da parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doğal renginde kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün.

Göğüsler; dekolte bölgeniz için pırıltılı kremleri kullanabilirsiniz. Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar taşıyan kremi tercih edin. Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar taşıyan bir kremden yana kullanın. Büyük bir fırça ile iki göğsünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göğüslerinizin daha yuvarlak görünmesini sağlar.

Saçlar; saç renginizin birkaç ton açığından gölgeler yaptırırsanız saçlarınız, her zaman “ışıltılı” görünecektir. Bir başka öneri de saçınıza parfüm sürmeniz. Ensede bol toplanmış topuzun her zaman seksi göründüğünü de bilmelisiniz. Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı ihmal etmeyin.

Ayaklar; yaz döneminde bacaklarınız bronzlaştıysa pırıltılı kremlerin ışıltısıyla bacaklarınız çok daha seksi görünecektir. Topuklarınızın pembe görünmesini de sağlamalısınız. Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar duruşunuzu bozup nasırlara sebeb olabileceğinden ayakkabı seçiminde rahatlığı ve kaliteyi ön planda tutun.

Boyun; boynunuzu gözler önüne serebileceğiniz şekilde saçlarınızı ensenizden yukarıda toplayabileceğiniz model uygulanabilir. Birkaç damla parfüm, boyuna sürülen ten renginde pudra, hafif sarkıntılı küpeler dikkati boyuna çekmek için yeterli. Boynu tümüyle açıkta bırakmak ya da ince bir kolye takmak da size kalmış bir seçim.

Eller; tırnaklarınız aynı uzunlukta olmalı. Tırnaklarınız farklı boylarda ise tercihinizi doğal renklerden yana kullanın. Kısa kesilmiş ve parlatıcı ile doğal bir görünüm almış tırnaklar da seksi olabilirler. İlginç bulabilirsiniz ama çok dikkat çekici olmayan bir yüzük de farklı bir stil yaratmanızı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.