Cildimizin tam korumaya ihtiyacı var!

Güzellik


Heyecanla beklediğimiz yaz mevsimi geldi. Güneş en tepede ışıldıyor, ruhumuzu ısıtıyor. Bu güzel günlerin keyfini yaşarken, cildimizin sağlığını koruma altına alıyoruz. En büyük yardımcımız ise, güneş koruyucu kremler!

Bioderma, Photoderm Max Aquafluid ile çok yüksek güneş korumasının ultra hafif dokuyla ve hızlı emilimle birleşiminin en iyi örneğini sunuyor. Hassas, karma ve yağlı ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan yüksek koruma faktörlü güneş kremi Photoderm Max Aquafluid SPF 50+, Hücresel Bioprotection özelliği ile %99.8 DNA koruması sağlıyor.

Su bazlı yapısıyla yağlı bir his bırakmayan kolaylıkla uygulanan Photoderm Max Aquafluid SPF 50+, cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, gün boyu ipeksi bir yumuşaklıkla cildinizin güneş kaynaklı erken yaşlanmanın engellenmesine yardımcı oluyor.

Özel Hücresel Bioprotection patentiyle %99.8 DNA koruması sağlayan Photoderm Max Aquafluid renksiz, light ve gold olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile cildinizde kapatıcı etkisi de yaratıyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan yüksek koruma faktörlü Max Aquafluid SPF 50+ içeriğindeki pudralar ile matlaştırıcı etki sağlayarak vazgeçilmez ürünler arasında yerini alıyor.

Photoderm Max Aquafluid SPF 50+: 72,50 TL (40 ML)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.