Dedim Ya Sevgili Sen Benimdin.

Şiir Defteri

Hani malum şarkılar vardır ya ; o yaz o kış yada bahar diye başlar ve bahsi gecen mevsimlerde yaşanan sonsuz mutlulukları o tarif edilemez aşkı anlatır. Sımsıcak birbirine sarılan elleri gözlerden taşan mutluluk gözyaşlarındaki tuzun tadını anlatır ya. Böylemiydi bizim sevdamızda.

Böylemiydi senden önce ve senden sonra diye ikiye hatta senle geçen diye üç devire ayırdığım ömrüm. Senle geçen o arada iki devir arasında kalan ömrüm. Evet yar senle geçen ömrümde yaşadım ben baharları o yazları. Senleyken açtı ömrümün en güzel çiçekleri. Senleyken anlamı tadı vardı hayatın. Senleyken anlamlıydı güneşin doğuşu ve batışı.

Ya şimdi sevgili SENSİZİM!

Anladım ki benim değilsin. Anladım yarim değilsin hatta öyle bir şey anladım ki en acısı da bu sn hiç benim olmamışsın. Anladım ki sevgiler yalan aşklar sahteymiş. Anladım ki sana olan duygum ne sevme nede aşkmış. Sana olan sevdam aşk sevda tadında bir ibadetmiş. Anladım ki sen benim baharım yazım kışımmışsın mevsimlerimin adı ruhumun tadıymışsın.

Hasret kaldım SEVGİLİ! Gül tenine teninin tuzuna o sonu gelmez ama hep tatlıya bağlanan kavgalarımıza içli içli doyasıya ağlamalarımıza. Özlüyorum sevgili hayallerde diyar diyar dolaştığımız hayal dünyamızı. O dünyada ekip yetiştirmeye çalıştığımız umutlarımızı. Nerdesin SEVGİLİ? Seni unutmak kolay mı sandın. Özleminle eriyorum sensiz yıldızsız gecelerde. çıldırmak üzereyim yetiş sevgili can vermek üzereyim dayanmaya gücüm yok yitiyor umutlarım. Teker, teker elimde kaldı tutunduğum dalarım bu ne kadar anlamsız ne kadar ansız bir gidiş. Vazgeçemiyorum çünkü sen çünkü sen BENİMDİN!! çünkü sen her bir şeyimdin çünkü sen anlamım tadım tuzum dünyaya tat veren ne varsa hepsiydin benim için.

Dedim ya sevgili sen benimdin..

Fatma ŞAHİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.