Düşünce gücü ile göğüslerinizi büyütebilirsiniz

Yaşam

buyuk-gögüs
Göğüslerinizin büyüklüğünden memnun değilsiniz ve ameliyatsız göğüs büyütme yöntemlerinden mi faydalanmayı düşünüyorsunuz? İşte doğal yolla göğüslerinizin büyümesini sağlayacak hipnoz yöntemi…

Her ne kadar kulağa tuhaf gelse de, zihniniz gerçekten size göğüslerinizi doğal ve güvenli bir şekilde büyütmenizde yardımcı olabilir. Hipnozla göğüs büyütmenin sizin için en uygun yöntem olduğunu düşünüyorsanız, bu yöntemin göğüs büyütmede nasıl işe yaradığını öğrenmelisiniz. Ameliyatla göğüs büyütme yönteminin aksine, hipnozla göğüs büyütmede hiçbir şekilde ağrı hissedilmez çünkü bu yöntemde kişiye hiçbir müdahalenin yapılmaz.

Büyük düşünün

Hipnozla göğüs büyütme yöntemini ilk duyduğunuzda, belki de aklınıza gelen ilk soru böyle bir şeyin mümkün olup olamayacağı sorusudur.

Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, bu şaşırtıcı yöntemle ilgili bilgi verdi.

Şunu unutmayın ki, zihniniz düşünce, duygu ve inançlarınızı işleme yeteneği olan ve sonunda bunları vücut diline çeviren güçlü bir araçtır.

Bununla birlikte, bilinçaltı zihninizde depolanmış bazı şeyler vardır ki, bunlar sizin olumlu düşünceleri işleyebilme becerinizi engeller. Bazen, göğüslerinizle ilgili olumsuz düşüncelere kapılmanıza sebep olan şey bu zihinsel engellerdir. İşte göğüs büyütmede hipnoz yöntemi bu noktada işe yarar ve siz hipnoz sayesinde bilinçaltı zihninizdeki olumsuz şablonu olumluya çevirirsiniz. Örneğin, göğüslerinizin küçük olduğunu ya da bundan sonra hiç büyümeyeceğini düşünüyorsunuz, o zaman göğüsleriniz hep küçük kalacak demektir. Aslında, siz farkında bile olmadan, göğüsleriniz küçük kalmaya devam eder.

Bir de bilinçaltı zihninizin tam tersini söylediğini ve sizin göğüsleriniz için daha büyük beden bir iç çamaşırı alacağınıza inandığınızı düşünün. Hipnoz yöntemi ile düşüncelerinizi arzu ettiğiniz büyük göğüsler hayalinize yoğunlaştırabileceksiniz. Bu sayede, bilinçaltı zihninizde depolanmış olumsuz düşünce ve inançlar değişime uğrayacak.

Yöntem 1960’larda keşfedildi

Zihninizin düşüncelerinizi kontrol etmesi yoluyla göğüslerinizin nasıl büyüdüğünü merak ediyor olabilirsiniz. Her ne kadar ilk bakışta bu imkansız gibi görünse de, bu tezi destekleyen sağlam birçok bilimsel araştırma mevcuttur.

Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, hipnozla göğüs büyütme yöntemiyle ilgili bilimsel araştırmalar hakkında da bilgi verdi.

Zihin ve göğüs fizyolojisi arasındaki ilişkiyi ilk inceleyen kişi Dr. Milton Erikson’du. Erikson’un yaptığı araştırma neticesinde elde ettiği sonuçlar 1960’lı yıllarda Amerikan Klinik Hipnoz Dergisi’nde yayımlanmıştı. Yaptığı araştırmada Erikson, basit hipnotik telkin ve imgeleme (zihinde canlandırma) metoduyla göğüs büyüklüğünde artış olan iki kadından bahsediyordu.

Göğüsleri 4-5.5 cm büyüdü

1969 yılında Dr. Leslie Le Cron tarafından benzer bir araştırma yapıldı ve sonuçları Amerikan Psikosomatik Dişçilik ve Tıp Derneği Dergisi’nde yayımlandı. Toplam 20 kadın arasında yapılan bu araştırmada, hipnotik imgeleme yönteminden faydalanıldı ve kadınlardan göğüslerinin büyüdüğünü zihinlerinde canlandırmaları istendi. Bir süre sonra, kadınlar göğüs büyüklüklerinde, yaklaşık 4 cm artış olduğunu bildirdiler.

1974 yılında, James Williams Göğüs Büyümesinin Hipnozla Tetiklenmesi üzerine bir araştırma yaptı ve bu araştırmanın sonuçları Cinsellik Araştırmaları Dergisi’nde yayımlandı. Bu araştırmaya göre, deneklerden 13’ünün göğüs çember büyüklüğünde yaklaşık 5.5 cm ya da 2 beden artış oldu.

Williams, araştırmasında yaş ilerletme ve geriletme tekniğini kullandı ve deneklerden göğüsleri daha büyük olana kadar göğüslerinin ilk büyümeye başladıkları döneme, yani ergenlik dönemlerine dönmelerini istedi.

Bundan birkaç yıl sonra, Staib ve Logan Williams’ın araştırmasını tekrarladılar ve bu araştırmanın sonuçları Amerikan Klinik Hipnoz Dergisi’nde yayımlandı.

Göğüsler büyüdü bel çevresi küçüldü

Williams’ın araştırmasını doğrulayan bu araştırmanın sonuçları da, hipnozun, birkaç ay sonra bile, göğüs büyüklüğünü arttırdığını ve aynı zamanda bel çevresi genişliğinde de yaklaşık 4 cm küçülme sağladığını gösterdi.

Williard da zihin ve göğüs büyüklüğü arasındaki ilişkiyi inceledi. Fakat, Williard, bugün de uzmanların üzerinde çalıştığı, kadın vücudundaki hormonal değişikliklerin rolünü ön plana çıkardı.

Bu araştırmada, minimum 12 hafta sonra, kadınlardaki göğüs büyüklüğünde gözle görülür, ortalama 4 cm’ye kadar, artış olduğu sonucuna varıldı.

Hipnozla göğüs büyütme ipuçları

Göğüs büyütmek için hipnoz yapmak çok kolay, özellikle doğru yapabiliyorsanız. Fakat hipnozun daha etkin hale gelmesi için çok fazla konsantrasyon ve güçlü bir zihne ihtiyacınız var.

Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, göğüs büyütme hipnozunu nasıl doğru bir şekilde yapacağınızı şöyle anlatıyor:

– Bütün düşünce ve enerjinizi göğüsleriniz üzerinde toplayabileceğiniz sakin ve rahat bir yer bulun. Aynı zamanda bütün endişe, korku ve streslerinizi arkanızda bıraktığınızdan emin olun.

– Ruhen ve fiziken rahatlamış bir hale girmenizi sağlayacak hipnotik indüksiyon ya da yönlendirmeli görsel canlandırma teknikleri ile başlayın.

– Yaş geriletme tekniği ile göğüs büyüklüğünü artıran hormonların aktif olduğu ergenlik döneminize geri dönün.

– Ayrıca göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacak telkinler ve görsel canlandırma tekniğinden faydalanın. Daha büyük göğüslere kavuşmanız için bir terapist, “zihin her şeyi başarabilir” yaklaşımından, direk telkinler ya da yönlendirmeli meditasyonlardan faydalanabilir.

– Şimdiki zaman ve gelecekle ilgili olumlu pekiştirici cümleler kurun. Örneğin, “Benim büyük göğüslerim var” , “Göğüslerimin büyüklüğünden eminim” ya da “Göğüslerimin gittikçe daha dolgunlaştığın fark ediyorum” gibi cümleler kurun.

– Son olarak, uyandırma tekniğinden faydalanın veya gerçek dünyaya yani şu anki zamana döneceğiniz aşamaya geçin.

Denemesi bedava

Özetlemek gerekirse, her şey beyninizde bitiyor. Göğüslerinizi büyütmek için hipnoz en doğal ve güvenli yöntem olabilir. Bunu denemekte hiçbir zarar yok. Adımları uygulamakta zorlanırsanız alanında uzman bir hipnoterapistten destek alabilirsiniz.

Bilim insanları bu araştırmaları 1960 ve 1980 yılları arasında yaptı. Şu ana kadar bu araştırmaları destekleyecek yeni veya güncel bir araştırma yok. Ancak Başkak, bu yöntemi denemekte hiçbir zararın ve maliyetinin olmadığını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.