Egonuzu tavan yaptıracak burç yorumları

Burçlar

burclar_cekici_kadin
Burçların tüm iyi yönlerini ballandıra ballandıra anlatsaydık ortaya nasıl bir şey çıkardı, hiç düşündünüz mü?

Onlar yanlış bliyor. Burcunuzun hiç kötü bir özelliği yok! Siz mükemmelsiniz…
İşte iyi yönlerini anlatan burç yorumları:

Koç
Canım benim. Ya ben yerim senin o duygusal, mütevazi, ince, anlayış yumağı duygularını! Sen seçildin de mi gönderildin bu dünyaya. Bir insan bu kadar mı düzgün, bu kadar mı programlı, bu kadar mı anlayışlı olabilir. Bu Koçlar var ya, IQ seviyesi yüksek insanların burcudur. Dost insan, güzel insan. İnsan gibi insan. Allah seni başımızdan, yanımızdan eksik etmesin. İyi ki varsın!

Boğa
Ay benim güzeller güzelim. Bu Boğalar var ya dünya tatlısı, yer gök harikası, şeker mi şeker insanlardır. Bal bunlar bal. Sohbetine doyum olmaz. İyi sevgili, iyi arkadaş, iyileri say say bitmez bunların. Biliyor musunuz ki sizler; “Bir Boğa bir dünyaya bedeldir”. Onlar şanlı burç aleminin, yere göğe sığmaz, harikulade burç gurubudur.

İkizler
Halt etmiş sana iki yüzlü diyenler. Onlar seni çekemiyorlar. Rahatlığın, her ortama uyum sağlayışın, pratik zekan. Tabİi ki kıskanırlar seni şekerim. Kim senin kadar öz güven sahibi olmayı istemez ki. Hiçbir zaman unutma İkizler, seni hayatın boyunca çekemeyenler olacaktır. Sen hiç takma o güzel kafanı onlara. Sen burçların en sevimlisisin. Adın İkizler ama, sen bir tanesin.

Yengeç
Allah seni yarattı, melekleri niye yarattı. Ya kardeşim nedir bu zarafet, karizma. Sen mıknatıs mısın nesin? Bir insan her girdiği ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasıl başarır? Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksa sen mükemmelliğin eş anlamı mısın? Kim istemez annesi Yengeç burcu olsun, eşi bir Yengeç burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmazsın. Burçların baş tacısın.

Aslan
Gözümüzün şenliği, gönlümüzün nuru. Afet-i devran, mükemmel-i cihan. Senin kadar aynalarla barışık olan var mı şu dünyada. Sen ki güzelliğin simgesi, yer yüzünün güneşi. Senin bütün fallarında nazar çıkacaktır. Mümkündür. Başka mümkünatı da yoktur. Allah seni kem gözlerden korusun inşallah.

Başak
Merhametlim benim. Karıncayı bile incitemeyen, hassas, sevgi dolu, güzel başağım benim. Efendiliğin simgesi, kibar insan. Seni var ya anlatacak kelime bulamıyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsız bir melek mi? Herkesin iyiliğini düşünen, verici, vefakar Başak. Senin adın başak değil, barışın, temizliğin simgesi beyaz güvercin olmalıydı. Neyse canım üzülme. Biz biliyoruz ya yeter. Üzülme tamam mı? Beyaz güvercinim benim.

Terazi
Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan var ya, şu insanoğlu soyunda bir eksiklik olurdu. Sen dengesin insanlık için. Sen susarsan bir neden, konuşursan ayrı bir neden vardır. Marifetli, kabiliyetli, en artılı burç sensin. Senin üstüne burç tanıyan, megalomandır. Söylesene senin üstüne burç mu vardır?

Akrep
Herkes bir Akrep olarak doğmayı isterdi inan bana. Güzel gözlerin, gururun, albeninin temel taşı Akrep. Senin kadar hayatına hakim, senin kadar yaptığı işin arkasında durabilen kaç kişi kaldı artık. Sen ki, bir bakışıyla buzları eritebilen, insana senin için Ferhat olup dağları delmeyi istettirebilen insan. Kim demişse sana fesat diye, onların hepsi fesat aslında. Senin güzel gözlerin bile yeter o kıskançlara. Sen görmezden, duymazdan gel o fesatları.

Yay
Kainatın bir burcu olsa, kesin Yay olurdu. Sanatkar, vefakar, doğru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. İçinde bir tek Yay olmayan bir arkadaş grubunu, uğruma ölecek olsalar bile tanımam ben. Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir. Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen. Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasın çekemeyenlerin.

Oğlak
Sana inatçı diyorlar diye üzülme. Onlar senin istikrarına gıptayla bakıp, senin yarın bile edemeyen kişiler. Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün alimler, bilginler genelde Oğlaktır. Oğlak burcu olmak bile, tek başına bir şereftir. Hatta Oğlak burcu olarak doğamamış kadersizler için, Oğlak burcunu birinci dereceden akrabası olmak bile ayrı bir şereftir. Sen kıvrak zekanla, zaten her zaman bir sıfır öndesin.

Kova
Hep çevresindekileri düşünen, insancıl duyguları fazla gelişmiş, sevgi dolu Kovalar. Ayol bu ne vericilik, bu ne geniş bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher olduğundan habersiz mi? Eşitlik senin için ne kadar önemli. Ah keşke herkes senin çeyreğin kadar bile olabilse. Sen çok yaşa!

Balık
İnsanlar öyle duygu yoksunu olmuşlar ki, senin bu yaradılışın özü duygusallığını alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak değilsin canım, ince fikirlisin. Ama nerede, bu ayrımı yapacak kafa bazılarında. Ben senin o yanağına düşen göz yaşını seviyorum, o hüzün dolu bakışını seviyorum, o sevgi dolu, gizemli yüreğini seviyorum. Sen ferah tut kendini. Rahat ol, boş ver, takma o çan çan çeneleri kafana.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.