Erkekler kadınlarda bunları görmek istemiyor

Yaşam

erkeklerin_kadinlarda_aradigi_11_sey
Kadınların giymeyi, erkeklerin de bakmayı sevdiği birçok moda trendi vardır.

Stiletto ayakkabılar, mini siyah elbiseler ve skinny jeanler erkeklerin kız arkadaşlarında görmeyi sevdiği şeylerdir. Ama bazen kadınların sevdiği, tatlı ve şık bulduğu parçalardan erkekler nefret edebiliyor.

İşte o trendler…

Peplums (volan)
Peplum yani volanlı etekler; bluzun, eteğin ya da elbisenin bel bölgesine eklenen ekstra kumaş parçalarıdır. Bu akım kısa süre önce modern trendle birlikte ortaya çıktı.Bel bölgesindeki fazla kiloları kamufule ettiği için kadınlar volanları çok sevse de erkekler maalesef bu trendden hiç hoşlanmadı.

Eskimo Botları
Kadınların aşırı rahat olduğu için tercih ettiği bu botlar kot pantolonlara, eşofman altlarına, taytlara, kısaca günlük hayatta giyilecek rahat olan ne varsa yakışan botlar. Ama bu kürklü botlar küçücük ayakları kocaman göstermekle beraber aşırı terletiyor. Ayrıca erkekler estetik açıdan hiç de kibar olmadıklarını düşünüyor.

Şalvar Pantolonlar
Eskimo botları gibi, harem pantolonlar da kadınlar arasında çok popüler; çünkü son derece şık ve rahat. Bel ve diz arası sarkık ve diz altı sıkı olan bu pantolonlar giyenlere benzersiz bir silüet kazandırıyor. Ama erkekler bu pantolonlarda gurur duyulacak bir şey bulamıyor. Eğer peşinizi bırakmasını istediğiniz bir erkekle buluşmaya gidiyorsanız, harem pantolonlar yardımınıza koşacaktır.

Tulum
Tulum, mükemmel bir gün için kadınların son zamanlarda severek giydiği bir kıyafet.Rahat olmasına rahat; ancak erkeklere göre kadınlar tulumun içinde küçük bir bebek gibi göründüklerinden çekiciklerini adeta sıfırlıyor!

Takma Tırnaklar
Tırnaklar için bir çok eğlenceli renk ve tasarım var ve bu pek çok kadın için adeta bir hobi haline geldi. Fakat şu da bir gerçek ki: Erkekler dikkatlerini kadınların tırnaklarına vermezler. Ancak takma tırnaklar erkeklerin bile dikkatlerini çeker. Takma tırnakları oldukça gülünç bulan erkeklerin yanı sıra korkunç pençelere benzetenlerin sayısı azımsanamayacak derecede çok.

Parlak Ruj
Cesur ve parlak renkler kadınların gece makyajı için vazgeçilmezleridir. Modası geçmeyen bir trend olsa da maalesef erkekler bundan da nefret ediyor. Bir erkekle buluştuğunuzda yakınlaşma ihtimaliniz varsa parlak rujdan vazgeçmelisiniz. Zira erkekler yüzüne gözüne bulaşan rujlardan pek hazzetmiyor.

Straplez Üst
Straplez üst, sıcak yaz günlerinde güneşi hissetmek için harika bir seçimdir. Omuzlar ve sırtta hafif serinlik sağlar ve daha seksi görünmenizi sağlar. Kadınlar için yaz aylarının kurtarıcısı olan straplez üstler için erkeklerin görüşü oldukça tuhaf; göğüsleri sarkık ve basık gösterdiği için ‘straplez elbiseler’ onların gözünde sıfır.

Dolgu Topuk
Her kadın dolgu topuğu, sivri topuktan daha rahat olduğunu düşünür. Jeanlerle, şortlarla ve yaz elbiseleriyle şık durmakla beraber boyu da uzun gösterirler. Öte yandan sivri topuklular gibi çimlere batma endişesi olmadan da giyilen bu ayakkabılar maalesef erkeklerin görmek istemediği kaba aksesuarlardan öteye geçemiyor.

Retro Bikiniler
Bu yüksek belli bikiniler oldukça sevimli bir hava katar. Fakat erkekler bu ’40’lara dönüşten pek hoşlanmadı. Hoşlanmama sebepleri ise ziyadesiyle ilginç; anneannelerinin çamaşırına benzeten erkekler bir yana, bu bikinileri bebek bezine benzetenler diğer yana…

Yüksek Belli Pantolonlar
1980 ve 1990’lara ait bu moda geçen yıl geri döndü ve kadınlar bu rahat pantolonların adeta üzerine atladı.Oturduklarında iç çamaşırlarının görünme olasılığı olmadığı için de kadınların favorisi olan bu pantolonlar, erkekler tarafından ‘anne pantolonu’ damgası yedi ve tüm seksapelini kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.