Erkekleri baştan çıkaranmanın yolları

Yaşam

bastan-cikarma
1. Pin-up kızı
Pin-up kızları erkekleri çılgına çeviren en popüler görünümler arasında yer alıyor. Tek ihtiyacınız olan sevdiğiniz bir pin-up ikonunu seçmek olacak; Marilyn Monroe, Jane Russell ya da Rita Hayworth gibi… sonrasında yapacağınız şey ise kostüm ve makyajınız ile onun stiline mümkün olduğunca çok yaklaşmak. Bu göz kamaştırıcı eski kadınların görünümüne ulaşmak için internet üzerinden pek çok örnek makyaj ve saç videosuna da ulaşmanız mümkün.

2. Okullu
Bir diğer seksi ikonik görünüm ise yaramaz okul kızı… Bu görünümü elde etmeniz için gerekli olanlar ise ekoseli mini bir etek, diz altı ya da siz üstü çorap ve loafer ayakkabılar. Son olarak masumiyet ya da şımarıklık derecenizi seçin; komşu kızı Britney Spears mi olacaksınız yoksa daha basit tavırlar takınan Maria Brinks mi?

3. ‘Nerd’ sever misiniz?
Fantastik bir karaktere dönüşmek için çizgi roman manyaklarının buluştuğu festivallere katılmanıza gerek yok. Bir çizgi kahraman ya da bir süper kahraman, sınırsız yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. Elbette erkek arkadaşınızın tercih ettiği bir isim varsa, onu zaten biliyorsunuzdur.

4. İtaatkâr
Betty Page hayranları bilir. Ünlü stil ikonu iç çamaşırları içinde itaatkar bir şekilde fotoğraflanmıştı. Erkekler bu stile bayılıyor… Biraz Betty Page, biraz Fransız hizmetçi. Daha da eğlenceli olmasını istiyorsanız, bırakın sizi o giydirsin.

5. Seksi kütüphane kızı
Herkesin bu görünüme dair farklı versiyon ve yorumu olsa da seksi kütüphane kızı bir külttür. Olmazsa olmaz aksesuar ise siyah kemik çerçeveli gözlüklerdir, hatta tüm görünümün kilit noktası budur. Bir erkeğin kanını kaynatmaya garanti gösterilecek görünümdür.

6. Dominant
İpleri elinize alın! Cinsel olarak agresif ve güçlü kadınlar erkeklerin durup dikkat kesilmesine sebep olur. Görünümünüzü destekleyecek kostümlere gelince lateks, deri, dantel ya da hepsinin bir kombinasyonu olabilir. İddialı bir makyaj, ince topuklu ve bağcıklı yüksek botları unutmayın…

7. Gotik
Gotik kadınların erkekler üzerindeki etkisine inanamazsınız. Öyleyse geçici dövmeler ve peruklarla birleşen steam punk kostümlerin de yardımı ile deneyin ve görün…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.