Erkeklerin en beğendiği ruj tonları

Makyaj

pembe-ruj-rengi
Güzelliğine düşkün kadınların vazgeçemediği kozmetik ürünlerinden biri de rujlar. Birbirinden farklı renk ve dokudaki onlarca ruj acaba erkeklere neyi çağrıştırıyor?

Kırmızı
Kırmızı; birçok erkeğin ruj dendiğinde aklına gelen ilk renktir. Fazla dikkat çeken bir renk olsa da erkek arkadaşınızın aklını başından almak için özel günlerde dışarı çıkarken kullanabilirsiniz. Diğer yandan dudak kalemi kullanmanız ve fırçayla özenli bir şekilde rujunuzu sürmeniz de bu özel rengin göz alıcı olabilmesi için şart. Kırmızı renk, dikkatleri üstünde toplamayı seven kadınların rengidir. Genellikle kendine güvenen kadınların tercih ettiği kırmızı renk, erkekler için de büyük cazibeye sahip. Eğer sizde farkedilmek istiyorsanız, kırmızı sizin renginiz.

Mürdüm
Fazlasıyla cesaret isteyen bir renk olan mürdüm, bazı kadınların dudaklarına çok yakışıyor erkeklere göre. Peki hangi kadınlar dersiniz? Cevap aslında pek şaşırtıcı değil. Onlar bu rengin beyaz tenli ve cilt anlamında kusursuz kadınlara yakıştığını ve bu rengi tercih etmeyi düşünen kadınların kıyafetlerini özenle seçmesi gerektiğini düşünüyorlar.

Turuncu
Seksi veya çekici bulmasalar bile erkekler dudaklarda turuncu renkten hoşlanıyorlar. Turuncu rengi onlara eğlence ve neşeyi çağrıştırıyor.

Pembe
Erkekler pembe rengi gerçekten seviyorlar dudaklarda. Bunun kadınlara romantik bir hava kattığını düşünüyorlar, tabi bu düşünce daha çok gül kurusuna kaçan renklerde geçerli. Diğer yandan neon pembe gibi cesaret isteyen ve dikkatle uygulanması gereken bir ruj renginin aynı şekilde dikkat çekici kıyafetlerle kombinlenmesinin görünümü hafifleştirdiğini düşünüyorlar. Size ufak bir tavsiye; pembe tonları kullandığınızda mümkün olduğunca sade kıyafetleri tercih edin.

Nude
Bazı erkekler nude renkleri anlamsız bulsa da bazı erkekler için hiç de anlamsız sayılmaz. Oldukça seksi ve naturel bu tonlar özellikle koyu göz makyajlarının vazgeçilmez tamamlayıcısı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.