Erkeklerin evlenmek istemediği kadın tipleri

Yaşam

evlilik
Evlilik göründüğünden daha da zor olan karmaşık bir yapıdır. Bu karmaşık yapı içinde var olmayı çok da istemeyen erkekler için evliliğe adım atmak kadınlardan daha da zordur. Siz de hala neden evlenemedim diyen kadınlardansanız bir de bu konuya erkek penceresinden bakmayı deneyin. İşte erkeklerin evlenmeyi tercih etmediği kadın tipolojileri…

Yemek yapamayan kadın
Erkeğin kalbine giden yol hala midesinden geçiyor. Erkekler için güzel yemek yapan ve marifetli kadınlar bir adım önde. Siz de bu konuda pek yetenekli değilseniz hemen bir yemek kursuna kayıt yaptırın.

Aşırı kıskanç kadın
Sürekli sevgilinizi gereksiz kıskançlıklarla boğuyor ve ona rahat bir nefes aldırmıyorsanız o da doğal olarak sizinle bir ömür geçirmekten korkacaktır. Bu nedenle biraz gevşeyin ve karşınızdakini rahat bırakın.

Erkeğin kişiliğini değiştirmek isteyen kadın
Bir erkeği elde ettikten sonra değiştirebileceğinizi düşünmek ve onu değiştirmeye çalışmak bir ilişkide yapabileceğiniz en büyük hatadır. Kimse tam anlamıyla değişmez, birini sevecekseniz olduğu gibi sevmeyi ve onu değiştirmemeye çalışmayı öğrenmelisiniz.

Çocuk sevmeyen kadın
Her ne kadar bazıları baba olmaya meraklı değil gibi dursa da erkeklerin hemen hemen hepsi evde minik bir varlık koştursun ister. Elbette ki bu aşamada çocuk sevmeyen kadınlar onlar için 1-0 geridedir.

Tutumlu olmayan kadın
Tutumlu, hesabını bilen, bir evi döndürecek kadınlar evlenilecek kadın kategorisine rahatlıkla birinci sıradan girer. Ama gerekli gereksiz demeden her şeye para harcayan, tutumlu olmayan kadınlar erkeklerin pek tercihi değil.

Babasıyla sorunları olan kadın
Babalarıyla sorunları olan kadınlar genellikle kendilerinden büyük erkeklerle birlikte olmayı tercih eder. Çünkü içten içe, babalarının eksikliğini doldurmaya çalışırlar. Belki başlarda, olgun erkekler, genç kadınlardan hoşlanabilirler ama bir süre sonra karşısındaki kadının sorunları olduğunu fark eden bir erkek onunla bir ömür geçirmeyi pek de tercih etmeyecektir.

Kariyer düşkünü kadın
ariyer sahibi, başarılı, özgüveni yüksek kadınların çekiciliği tabii ki inkar edilemez. Ancak kariyerine hayat memat meselesi olarak bakan, tüm planlarını kariyerini geliştirmeye göre oluşturan kadınlar erkekleri korkutur.

Patronluk taslayan kadın
İlk başta yapacağınız patronluk erkek arkadaşınızın belki hoşuna gidecektir fakat daha sonra bu davranışınızın hoş bir yanı kalmayacak ve kendini sevgilisiyle değil de bir yönetici ya da öğretmenle vakit geçiriyor gibi hissedecektir. Bu onu hem mutsuz eder hem de egolarına zarar vererek sizden uzaklaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.