Erkeklerin kadınlarda aradığı 11 şey

Yaşam

erkeklerin_kadinlarda_aradigi_11_sey
Hemen hemen her erkeğin sevdiği, kadınlara özgü bir o kadar da çekici özellik vardır. Bunlar erkeklerin kadınlarda beğendiği ve birlikte olacağı kadında aradığı temel özelliklerdir . Erkekler, eşlerini ya da sevgililerini böyle kadınlardan seçmeye özen gösteriyor.

İşte her kadında bulunması gereken özellikler…

Egzersiz sonrası terli halin
Oyuncak bebek gibi süslenip bütün zarafetini ortaya çıkardığın zaman daha çok arzu edildiğini mi düşünüyorsun? Bu doğru değil. Hafta içi saat 18.00’de üzerinde spor sutyenin ve eski gri bluzunla makyajdan ve parfümden yoksun şekilde sadece olduğun gibi parıldayarak geldiğinde kendini iğrenç hissetsen de biz öyle düşünmüyoruz.

Bizim giysilerimizi giydiğin zaman
Neden bizim tişörtümüzü veya boxerımızı giydiğinde bu kadar çılgına dönüyoruz? Belki sadece şempanzelerdeki gibi ilkel bir sahiplenme güdüsü ama böyle olsa bile sonuç aynı. Senin bize ait olduğun duygusu, biz maymunların kontrol edemediği ve çok heyecan duyduğu bir his.

Utanç verici lise fotoğrafların
Fotoğrafları elimizden kapıp “Aman Allahım!” diye bağırıyorsun. Ancak bilmediğin bir şey var. Kıvırcık saçlarının, sırık gibi vücudunun veya güldüğünde ortaya çıkan diş tellerinin bir önemi yok. Aslına bakarsan o çağda bizimle konuşmayacağını biliyoruz.

Spagetti ve köfte
Tüm mutfak becerilerini kullanarak hazırladığın mum ışığındaki akşam yemekleri çok hoşumuza gidiyor. Ancak bir o kadar güzel olan başka ne var biliyor musun? Bahçede veya kanepede oturup o gün hakkında konuşarak geçireceğimiz bir gecede annenin spagetti tarifi. Bazı basit anlarda sonsuz bir mutluluk vardır.

Çocuklarla olan tutumun
Yeni başlamış olan ilişkimizin nereye gittiğini bilmiyorum. Ama bilmen gereken ve bizi en çok korkutan şey; var olmayan çocuklarımıza isim koymaya başlamandır. Onun dışında içten hareketlerini, çocuklarla iyi anlaştığını ve onların varlığında neşelendiğini görmek bizi gülümsetir ve ‘belki’ diye düşündürür.

Film zevkin
Şaka yapıyorum tabii ki. Alınma ama bu konuda anlaşamıyoruz. Anlaşacağımızı da hiç zannetmiyorum.

Saklı güzellik malzemeleri
Toplum içinde yüksek teknoloji nemlendiricinle, mikrodermabrazyon temizlik ürünlerinle veya ne olduğu belirsiz kremlerinle alay ederiz. Ama banyoda yalnız kaldığımızda gizlice bütün gizemli kimya setini kullanırız.

Ailemize karşı sabrın
Bizim için bir kadının aile kavramına değer vermesi çok önemli. Çünkü bir ömür geçireceğimiz insan aile konusunda duyarlı değilse belli problemler yaşamamız kaçınılmaz olur. Evleneceğimiz kadının ailemize karşı saygı duymasını, onları önemsemesini isteriz.

Çikolata tutkun
Güzel bir kadının elindeki çikolatayı yemesinden daha seksi olan tek şey, ‘Bunu yemeye bayılıyorum. Tadı muhteşem!’ demesidir. Mükemmel bir çikolataya karşı olan tutku, hayatın bütün zevklerine duyulan kayıtsız ve doymak bilmez bir iştahı akla getiriyor.

Sert tavırların ve kendine güvenin
Kamp sırasında biz hala çadırı kurmakla uğraşırken senin odun toplayıp ateşi yakman veya kendi bilgisayarını tamir edebilmen ya da su sızdıran bir musluğu tamir etmen çok etkileyici. Bize ihtiyacın olmadığını göstermen bizi istiyor olman kadar tatmin edici.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.