Etkileyici bakışlar için 3 farklı far uygulaması

Makyaj

bakımlı-kadın
Doğru göz makyajıyla etkileyici ve derin bakışlara sahip olabilmeniz mümkün. Daha önce eyeliner sürmenin püf noktalarından bahsetmiştik. Şimdi ise göz makyajını tamamlayan far uygulamalarının ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Etkileyici gözler yaratmak için far uygulama önerileri…

Doğal ve aydınlık gözler için
Açık tonları tüm göz kapağına uygulayarak cilt tonunuzu eşitleyin ve gözlerin daha büyük görünmesini sağlayın. Maskaranın gerisinde kullandığınız açık renkler kirpiklerin yoğunluğunu ortaya çıkaracaktır.

Renk yoğunluğuyla etkileyici gözler
Turkuaz, mor ve amber renkleri tüm göz kapağına uygulayın. Yoğunluk için göz kapağının dış köşelerine daha koyu renkler geçebilirsiniz. Kaşların alt bölgesi ve göz kapağının iç kısmını açık bir renkle aydınlatarak göz renginizi daha çok vurgulayabilirsiniz.

Derin ve görkemli gözler
Dumanlı etkiyi vermek için, zümrüt, koyu mor ve çikolata kahvelerden faydalanabilirsiniz. Göz kontörünü belirginleştirerek eyeliner görünümü verebilirsiniz. Göz kapağının diğer kısmını açıktan koyuya geçiş yaptırarak dumanlı etkiyi elde edebilirsiniz. Gözlerde daha fazla derinlik için gözün iç kısmına siyah kalem uygulayabilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.