Fransız kadınlarını çekici kılan sırlar

Yaşam

cekici-kadinlar
Fransız kadınlarının cazibesine karşı koyabilene aşk olsun. Zarif duruşları, çekici bakışları ve hanımefendi tavırları ile Fransız kadınları, yüzyıllardır erkeklerin kalbindeki tahtın sahipleri… Peki, nedir onları böylesine çekici kılan?

İşte Fransız kadınlarının çekicilik sırları:

– Yürüyüşünüze çeki düzen vermenin tam zamanı. Kambur yürümekten vazgeçin. Biraz tek ayak üzerinde yürümeyi deneyerek bu alışkanlıktan vazgeçmeye çalışabilirsiniz.

– Gürültülü ve dikkat çeken davranışlara son verdiğinizi düşünüyoruz. Hafif, çevik, zarif ve sessiz, yani uysal bir kedi gibi olduğunuzu hayal edin.

– Zarif, modern ve bohem bir stil onların imzaları artık. Çabasız şıklıktan yana olmanın vakti geldi artık. Barbie bebek gibi kusursuz güzelliğin peşinden gitmenize gerek yok.

– Erkeklerin etrafınızda pervane olmasına izin verin. Bırakın kapınızı açsınlar, sandalyenizi çeksinler! Zarifliğin doruk noktasına kadar çıkabilirsiniz.

– Doğal ve sade olmak gibisi yok gerçekten! Olduğunuz gibi olun, buraların kraliçesi siz olun. Belki de fondöteninizle vedalaşmanın tam sırası.

– Ölçülü hareketler ve “cool” duruşlar sizden sorulur artık, değil mi? Abartılı gülüşler yerine etkileyici bir tebessüm yeter de artar bile.

– Kokunuzla geride iz bırakmak istiyorsanız, kişiye özel parfüm işine girişmenin vakti gelmiştir diye düşünüyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.