Gelinler Artık Topuz İstemiyor!

Moda

adriana-lima-guzellik-sirlari
Büyük bir heyecan içinde düğün hazırlıklarında olan gelinler için hayatının en önemli ve unutulmaz günlerinden biri olan gün geldi çattı. Gelinliğiniz, ayakkabınız, çiçeğiniz ….. her şey istediğiniz model de bir kuğu gibi süzülmenize yardımcı olacak. Güzelliğiniz ile gözleri kamaştıracağınız, tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz muhteşem bir gelin olmak ve unutulmaz bir düğüne sahip olmak o gün istediğiniz tek şey. Stres, heyecan ve büyük bir yorgunluğun ardından bu güzel düğün neden gerçekleşmesin.

Her genç kızın hayallerini süsleyen bembeyaz bir gelinlik, uzun bir duvak topuklu ama rahat bir ayakkabı ile gününüz muhteşem olacak, içiniz kıpır kıpır.

Peki Ya Saçlarınız?
Yıllardır süre gelen topuz modası artık özelliğini yitirdi. Topuz modasının yaygın olduğu yıllarda gelinler genellikle gelin saçlarını dağınık topuz yaptırır, topuz kısmından duvaklarını tutturur ve saçlarında yüzlerce tel toka ile neredeyse kuaför aşaması bir işkenceye dönüşürdü. Bu güzel günde bu kadar gereksiz tokayı neden taşıyorum diyerek topuzu modelini tarihe karıştıran gelinler artık saçlarını özgür kılmak istiyor…. Bukle bukle, dalga dalga saçları gelinliklerin üzerine bırakmak 2013 gelin saçı modelleri arasında yerini aldı.

O gün belki de herkesin en özgür olduğu günlerden biri; gelin özgür, gelinlik özgür, saçlar özgür, ruh özgür, duygular bile özgür ….. Tek özgür olmayan galiba damatlar

2013 trend gelin saç modelleri arasında gördüğümüz bukle bukle saçların üzerine beyaz papatyalar ile hazırlanmış şık bir papatya taç ile kombine oluşturuluyor. Çiçeği, gelinliği, duvağı, ayakkabısı ve papatya tacı ile göz kamaştıran bir güzellik….

Tamamen açık saçların yanı sıra yine dalga modeli verilen saçlar sağ ve sol taraftan bir tutam alınarak arkadan birleştirilerek de kullanılıyor. Üzerinde yapılan küçük ayrıntılar ve toka aksesuarları veya büyük çiçek tokalar dışında genel bakışta özgür bırakılan ve özellikle deniz dalgası modeli verilen yeni sezon gelin saçları trend modeller arasında yerini aldı.

Gelinlerin topuza veda ettiği, özgür saçlar istediği, hayalinizdeki muhteşem düğünleri gerçekleştirebilmeniz ümidi ile mutluluklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.