Genç Görünmenizi Sağlayacak Makyaj Hileleri

Makyaj

Genc-Gorunmek
Taze ve genç bir görünüm için en iyi makyaj hilelerini sizler için derledik.

İlk İş Yüzünüzdeki İnce Çizgilerden Kurtulun
Yüzünüzdeki ince çizgiler ve gözenekleri doldurmak için mutlaka astar kullanın. Genç görünmenin en önemli olmazsa olmaz kuralıdır bu. Makyaj yaparken bu kuralı asla atlamayın. Astar ve kapatıcı daha iyi görünmenizi sağlayacak iki sihirli makyaj ürünüdür.

Genç Bir Bakış İçin Nasıl Makyaj Yapmalı?
Aşırı likit fondöten sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterir. Bu nedenle, sıklıkla toz ürünlerden yana tercihinizi kullanın. Yalnızca sınırlı miktarda kapatıcı kullanın. Beğenmediğiniz ve görünmesini istemediğiniz kusurlarınızı gizlemek için yoğun fondöten kullanmaktan kaçının.

Pırıl Pırıl Dudaklar İçin
Çok açık renkteki veya aşırı koyu tonlarındaki rujlar dişlerinizin sarı görünmesine neden olur. Dudaklarınızda genç bir efekt yaratmak için, ten rengi tonları ve pembemsi kırmızılardan yana tercihinizi kullanın. Hafif portakal ve şeftali tonlarındaki rujlardan kesinlikle uzak durun!

Ten rengi dudak kalemi de genç görünmenizi sağlayacak makyaj hilelerinden biridir. Ten rengi dudak kalemi doğal dudak hattınızı vurgulamaya ve rujunuzu taze tutmaya yardımcı olur.

Her zamanki makyajınızda, birkaç değişiklik yaparak cerrahiye gerek kalmadan daha genç görünebilirsiniz. Elmacık kemiklerinizin yukarısına allığınızı uygulayın. Allık kullanırken güçlü bir kontrast oluşturmaktan kaçının. Pembe ve bronz renklerindeki doğal görünümlü tonlardan yana tercihinizi kullanın.

Daha yumuşak bakışlar ve daha genç bir görünüm için göz kaleminden vazgeçin. Doğal göz makyaj için gözünüzün dış köşelerinden eyelineri yukarı doğru uygulayın.

Göz altlarınız için kapatıcı seçerken, sıvı kapatıcı kullanın.
Renkli nemlendirici veya yoğun olmayan, hafif likit bir fondöten kullanarak yüzünüze genç bir parlaklık kazandırabilirsiniz.

Parıltılı ürünleri kullanmaktan çekinmeyin. Ancak bunları kullanırken önce bir fırça ile yüzünüze uygulayın. Veya nemli bir makyaj süngeri ile yüzünüze nazikçe sürebilirsiniz.

İşte Sihirli Dokunuş!
Kaş kemiğinize, elmacık kemiklerinizin üst kısmına ve göz kapaklarınızın merkezine ışıltı vermeniz genç görünüme kavuşturacak önemli ipuçlarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.