Geniş kalçalı kadınların 5 kabusu

Yaşam

kim-kardashian
Geniş kalçalı bir fiziğe sahip olmak genellikle kadınların başına dert açan bir durumdur. Çünkü o çok sevdiğiniz kot pantolondan tutun da yaza merhaba demek adına bayılarak aldığınız bikini altına kadar birçok kıyafet, giydiğinizde üzerinizde istediğiniz gibi durmaz.

Sadece kıyafetler konusunda sorun çekmezsiniz. Geniş kalçalı olmanız sosyal hayatınıza da (konuya göre değişmekle birlikte) olumsuz yansır. Arkadaşlarınızla beraber topluca seyahat ederken 6 kişi bir arabaya sıkışmaya çalıştığınızda arka koltuk sizin yüzünüzden dörtlenemez ve üstü kapalı imalara maruz kalırsınız. Üstelik yaşadığınız sorunlar sadece bununla bitmez.

İşte geniş kalçalı kadınların çok iyi bildiği ve hayatlarına (olumlu ya da olumsuz) şekilde yansıyan o durumlar…

Kot pantolanlar kabusunuz olur
Kotlar kalçanızı çok sıkı sardığı için içinde rahat edemezsiniz ve bu sizi huzursuz eder.

Sürekli kıyafetlerinizi çekiştirirsiniz
Arkadan bakıldığında tüm etek ve elbiseler kısa durur ve sürekli çekiştirmek zorunda hissedebilirsiniz.

Çok severek aldığınız kıyafetler olmaz
Kalçanız geniş olduğu için beğendiğiniz bikini altı istediğiniz gibi durmayabilir.

Sürekli bir yerlere çarparsınız
Otobüste, minibüste, metroda kısaca bütün toplu taşıma araçlarında kalçanız yüzünden sorun yaşarsınız. Kalçanız ya bir yer çarpar ya da (araçlarda yoğunluk yaşandığında) biri yanınızdan geçerek çıkış kapısına ulaşmak istediğinde sorun olur. Çünkü alan dardır ve siz orada ”geniş” bir engelsinizdir.

Alışveriş süreleri uzar
Tekstil firmaları genellikle standart kalıp (herhangi bir bedene standart bir kalça ve bacak boyu ölçüsü belirleyip bu ölçüyü kullanarak) kıyafetler ürettikleri için kendinize göre bir kıyafet bulmakta zorlanırsınız. Bu nedenle alışveriş süreleri uzar.

Bonus bilgi
Geniş kalçalara sahip olduğunuz için üzülmenize gerek yok. Çünkü çoğu erkek geniş kalçalardan hoşlanır. Bu nedenle diğer kadınlara nazaran erkeklere daha çekici gelirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.