Genital bölge beyazlatma evde nasıl yapılır?

Güzellik

Genital bölge beyazlatma evde nasıl yapılır?
Jilet, ağda kullanımı, hamilelik dönemi ve yaşın ilerlemesi genital bölgede kararmaya neden olur. Genital bölge beyazlatma için en sağlıklısı doğal yöntemlerden faydalanmaktır. Peki, genital bölge beyazlatma evde nasıl yapılır? En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak sizlere, genital bölge beyazlatma için kesin çözümler sunuyoruz. Sizlerle paylaştığımız doğal tarifileri her gün veya gün aşırı uygulayın ve mucize değişimi görün.

Limonla genital bölge beyazlatma

Limon suyu asidik özelliği sayesinde, cildi beyazlatır. Ölü hücreleri yok ederek, cildin rengini açar. Birkaç damla limon suyunu kararma olan bölgeye sürün. 10-15 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın. Son olarak, temiz bir havlu ile kurulayın. Bu işlemi haftada 2 veya 3 kez uyguladığınızda genital bölgenin beyazladığını göreceksiniz. Ancak genital bölgenizde tahriş veya yara varsa, limonla beyazlatma işlemini biraz ertelemelisiniz.

Karbonatla genital bölge beyazlatma

Karbonat, hem cilt beyazlatmada hem de terleme probleminde etkili bir çözümdür. 1 tatlı kaşığı karbonat ve suyu macun kıvamına gelene kadar karıştırın. Genital bölgeye sürün ve kurumasını bekleyin. Daha sonra ılık su ile durulayın. Bu işlemi haftada 2 kez uygulamaya dikkat edin. Eğer cildiniz hassassa bu yöntemden kaçınmalısınız.

Zeytinyağı ile genital bölge beyazlatma

Zeytinyağı, cildi ölü deriden arındırır ve yumuşacık yapar. Banyo girmeden hemen önce zeytinyağı ile genital bölgenize 3-4 dakika masaj yaparak beyazlamasını sağlayabilirsiniz.

Zerdeçal maskesiyle genital bölge beyazlatma

1 tatlı kaşığı toz zerdeçala yarım limonun suyunu ekleyip iyice karıştırın. Karışım macun kıvamına geldikten sonra genital bölgeye sürüp 10 dakika kadar bekletin. Ardından ılık suyla durulayın. Renk açıcı bu maskeden tam fayda görmek için haftada en az 3 gün uygulamaya özen gösterin.

Aloe vera ile genital bölge beyazlatma

Aloe vera, cilt için çok faydalı bir bitkidir. Düzenli olarak kullanıldığında ciltteki lekeleri ortadan kaldırır. Cilt hücrelerini yeniler. Aloe vera jelini genital bölgeye sürün. Yaklaşık 20 dakika bekletin. Ardından ılık su ile durulayın. Aloe veradan tam fayda görmek için bu yöntemi her gün uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.