Genital – Cinsel Bölge Estetiği Nedir?

Güzellik

Evlilikte-cinsel-sorunlari-ortbas-etmeyin
Kadınların pek çoğunun bilhassa doğumun ardından genital yani cinsel bölgelerinde yaşanan şekil bozukluklarından şikayetçi oldukları ve ayrıca bu bölgelerde meydana gelen genişlemelerin cinsel ilişkiden alınan keyfi bozduğu da biliniyor. Dolayısıyla genital bölgelere yapılan operasyonları geçmişe göre çok daha gelişmiş olması sayesinde bu yan etkiler ortadan kaldırılabiliyorlar ve kadınların kendilerini daha iyi hissetmeleri sağlanıyor.

Tabii ki cinsel bölge estetiği sadece görünüm değil işlevsel anlamda da etkili olabildiği için zaman zaman doğuştan gelen bazı fonksiyonel bozuklukların düzeltilmesinde de etkili olabiliyor. Sizler için genital bölgelerde nasıl operasyonlar gerçekleştirilebildiğine dair kısa bir araştırma gerçekleştirdik.

En sık başvurulan genital estetik operasyonlar arasında vajina genişlemesine karşın daraltma işlemi yer almaktadır. Bu operasyon, doğum sonrası genişlemelere karşı etkili olabildiği gibi doğuştan gelen fazla genişliklerin de doğrultulmasında kullanılıyor. Aynı zamanda kasların daha güçlü bir şekilde çalışmasını sağlayabildiği için operasyonun ardından cinsel kalitede de yükselme meydana geliyor.

Diğer bir operasyon türü ise genital bölge dudaklarında gerçekleştiriliyor. Böylece fazla küçük yahut büyük olan dudakların boyutları üzerinde işlemler gerçekleştirilerek daha iyi bir görünüm ortaya konuluyor. Zira bazı kadınların gereğinden büyük veya sarkık dudaklara sahip olmaları partnerlerinin yaklaşımından dolayı cinsel hayatı sekteye uğratabiliyor. Dolayısıyla bölgeye daha iyi bir görünüm verilerek bu sorunun üstesinden gelinebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.