Göz altı morluklarını kırmızı ruj ile yok edin

Güzellik

Gozalti_Morluklarina_Bitkisel_Cozum
Kadınlar bazen ne kadar uğraşırsa uğraşsın, yorgunluk belirtisi olan göz altı morluklarını yok etmeyi başaramıyor. En az 15 dakika, türlü türlü fırçalar ve makyaj ürünleriyle morlukları kapatmaya gidiyor. Üstelik sağlıklı olsanız da, yeteri kadar uyumadığınız için yüzünüzde başka karanlık noktalar da oluşabiliyor.

Radikal’in haberine göre, Mutyala, Youtube’da paylaştığı videoda turuncumsu kırmızı bir ruj ile göz altı morluklarının yok ediyor.

Renk skalası
Kulağa pek inandırıcı gelmese de, renk skalasında bakınca pek de mantıksız bir durum değil. Kırmızı, renk skalasında tam da göz altı morluklarına sebep olan mavimsi morumsu renklerin karşısında bulunuyor. Bu iki renk birbirini nötrleştirerek etkisiz hale getiriyor.

Tüm cilde uygulayın

Morluklarınıza ve lekelerinize veda etmeniz için yapmanız gereken tek şey turuncumsu kırmızı ya da mercan rengi bir ruju göz farı fırçası ile göz altlarınıza ve biraz da gözünüzün üstüne sürmek.

Sonrasında yüzünüzdeki kabarcıklara, yara izlerine ya da diğer lekelere de aynı işlemi uygulayabilirsiniz. Kırmızı rujunuz ile kapattığınız lekelerden sonra fondöteninizi tüm cildinize uygulayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.