Göz Altı Torbaları

Güzellik

gozalti-morluklarindan-kurtulmanin-yollari
Bazen gözaltı torbaları yaşa bakmaksızın ortaya çıkabiliyor. Güzellik ve bakımına özen gösteren kadınlarda oldukça dikkat çekici bir raddeye gelebiliyor. Gözaltı torbaları için yapılacak çok fazla alternatif yok. En kesin çözüm ehil ellerde ki elbette Göz Doktoru olacaktır, gözaltı torbası ameliyatıdır. Bunun için göz doktoruna gözaltı torbası şikayeti ile muayene olmanız ve doktorunuzun gerekli gördüğü takdirde ameliyat olmanız çözüm olabilir.

Ameliyat haricinde kişisel olarak uygulayabileceğiniz birkaç yöntem daha var

* İki bardak suyu kaynatıp ateşten alın. Sonra içerisine iki kaşık fındık yaprağı ilave edin. Bir süre fındık yapraklarının kaynamış suyun içinde demlenmesini bekleyin. Suyu süzdükten sonra soğuması için buzdolabında bekletin. Daha snra iki parça pamuğu suyun içine atarak pamukların suyu emmesini bekleyin. Suyu çekmiş olan pamukları göz torbalarının üstünde 15 dakika kadar bekletin. Bu uygulamayı haftada bir kez yapabilirsiniz.

* Gözaltı torbaları için özel üretilmiş kremleri kullanabilirsiniz.

* Özel olarak gözaltı torbaları için hazırlanmış bitkisel kaynaklı destek ürünlerini keza yine eczaneden alarak uygulayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.