Göz Makyajı “Gözlerinizle Büyüleyin”

Makyaj

göz-makyajı
Makyaj kadınlar için bir güzellik sırrı olarak karşımıza çıkmakla birlikte bakımlı kadınların vazgeçilmezlerinden biridir. Hemen her yaşta bayanın mutlaka makyaj eğilimi bulunmaktadır. Modada kıyafetler kadar bu kıyafetlere uygun yapılan makyajlarla da son derece ilgilidir. Gün geçmiyor ki kozmetikte yeni makyaj malzemeleri ve makyaj stilleri ortaya çıkıyor.

Makyaj yaparken genelde dikkat gözlerde toplanmaktadır. Bakışları büyüleyici kılmak için belirgin göz makyajları tercih edilmektedir. Son zamanlarda eyeliner kullanımı ile gözlere badem formu kazandırılmakta ve belirgin rimel ve göz kalemi kullanımı ile de makyaj tamamlanarak gözlere vurgu yapılmaktadır. Bakışlar çok şey ifade ettiği için kadınlarda bakışların büyüleyici olması son derece önemlidir.

Göz farları kıyafetlere uygun olarak seçilmekte ve değişik farlar bir arada kullanılarak gözlere dikkat çekilmektedir. Bazen gözler siyahın hâkim olduğu büyüleyici bakışlara büründürülürken bazen de sevimli bir bakış için renk renk farlar ve göz kalemleri tercih edilerek makyaj tamamlanmaktadır. Yaz aylarının gelmesi makyajlarda da etkili olarak özellikler gözlerde renklerin daha çok kullanımı bu aylarda sıklaşmaktadır. Sizlerde büyüleyici gözlere ulaşmak istiyorsanız göz makyajı ile büyüleyici bakışlar yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.