Green Peeling ile Bitkisel Cilt Bakımı

Güzellik

green_peel
Green peeling bilindik diğer yöntemlerin tam tersine tamamen bitkisel bir cilt bakımı yöntemi. Ne lazer epilasyon, ne herhangi bir kozmetik ürün kullanılmadığı gren peeling yöntemi bir süredir dünyada ve Türkiye’de uygulanıyor. Genellikle zamanından önce yaşlanmış ciltlerde ve cilt lekelerinde etkili olan gren peelingden cevap alma süresi ortalama beş gün gibi kısa bir süre.

Birçok kadın güzellik ve bakım için bu yöntemi tercih etmeye başladı bile. Siz de eğer kullanmayanlardan iseniz bu yazıyı sonuna kadar okumanızı ve cilt bakımı ile ilgili diğer yazıları da okumanızı tavsiye ederiz.

Tamami ile bitkisel olan Green peeling yöntemi Dr.Med. Christine Schrammek- Drusio’nun geliştirdiği tamamen saf, biyolojik bir yöntem. Kırışıklıklar, akne ve pigment lekeleri, selülitler, hamilelik ve diğer vücut çatlakları gibi kozmetik problemleri çözmede de kullanılan gren peelingin oldukça etkili ve başarılı sonuçları mevcut.

Dermatolog ve alerji uzmanı Dr. Med. Christine Schrammek – Drusio tamamen doğal, saf bitkisel bazlı, yatıştırıcı, cilt yenileme yöntemi Green Peel’i geliştirdiğinden beri cildinde sorunları olan kişiler, yıllardır kullanılan kimyasal soyma yöntemleri, dermabrazyon ve Vitamin A asitleri ile yapılan soymalara karşı, doğal gençleştirici, yenileyici yöntem Green Peel ile tanıştılar.

Green peeling bir aile yöntemi
Kosmetolog olan anne Christine Schrammek’ in 40 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerinin ışığında, kızı dermatalog, alerji kozmetik uzmanı Dr. Med. Christine Schrammek – Drusio Green Peel’in içeriğine saf bitkisel ve biyolojik cilt yenileyici yeni bitkisel içerikler de ekleyerek, etkinliği daha da artırıp bu günkü duruma getirdi.

Yöntem, dünya çapında pek çok ülkede ve Almanya da 1800 den fazla bu konuda eğitim alıp otorite olmuş güzellik Enstitülerinde kullanılmaktadır. İçeriğinde saf bitkiler vardır: atkuyruğu, altıncık, aapatya, sinirotu, hercai menekşe, sarı sabır, ıhlamur, meyan kökü, ökse otu ve yosunlar. Ayrıca yüksek etkili doğal maddeler (buğday tohumu özü ve yağı, ipek proteinleri, maya ), Vitaminler ( A, E, C, BI, B6, F ), iz elementler ( silisyum, v.b. ) ve minerallerden ( kalsiyum ve magnezyum ) oluşan green peel metodu eğitim almış diplomalı uzmanlar tarafından özel bir masajla uygulanır.

Green peeling nasıl etki ediyor?
Ciltteki yenilenmenin başarısı bitki karışımının içindeki mikrogranüller sayesinde gerçekleşir. Bu bölgede kan dolaşımı hızlandırılıp hücre metabolizması uyarılarak, hücrelerin oksijen alımı artar. çizgiler hafifler, kirlilik atılır, cildin canlanması, onarılması ve yenilenmesi aktive edilir. 5. gün cilt daha genç, taze ve düzgün bir görünüm alır.

Green Peel’in en belirgin özelliği doğal olmasının yanı sıra çok kısa zamanda ciltte gözle görülür bir iyileşmeyi sağlamasıdır. Green peel her hangi bir zararlı yan etkiye neden olmaksızın, yüzde olduğu gibi sırtta, karında, basende, kollarda ve bacaklarda gerektiğinde defalarca uygulanabilir.

Green peeling ile lekelere son
Elastikiyetini kaybetmiş, güneş hasarlı ve kırışıklıkları olan ciltlerin gençleşmesine ve yenilenmesine, vücuttaki selülit ve çatlakların düzgünleşmesine yardımcıdır. Bunun yanı sıra keloitlerin, pigment lekelerinin, aknelerin, izlerin giderilmesinde de yardımcı olur.

Bu eşsiz yöntemle ve doğanın yardımı ile güzel bir cilt geri kazanılır ve ileri yaşlara kadar muhafaza edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşlem Sonucunu Girin * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.